San Antonio

Hoteller med parkering i San Antonio

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i San Antonio.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i San Antonio

Se vores udvalg af hoteller i San Antonio med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
58
Hoteller i San Antonio
Daily Mandatory Charge includes: San Antonio Tourism Public Improvement District Fee and Texas Recovery Fee

"參加比賽,因為這家離UTSA學校近,就選了。平日400+的房費算可以,當晚滿房漲到1100+太貴了,後來又降低到800+都算貴。 設施:裝修是簡單的風格,有小冰箱,沒有微波爐。自助早餐也很簡單。老美常見的窗式空調,效果可見。衣櫥桌椅都是簡簡單單有點簡陋。 環境:停車其實要收5刀多點的。因為標註不準確平台補償給我了,我滿意,希望後面更新訊息。"
Meget god
105 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 55 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Antonio
Hotel Contessa - Suites on the Riverwalk er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool på tagterrasse. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller fodbad. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive kayak og golfbane. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og renseri også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
109 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 92 EUR
Tjek tilgængelighed
67
Hoteller i San Antonio
Beliggende i San Antonio er Best Western Plus Fiesta Inn en god base at udforske byen fra. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. På denne hotel har du adgang til en automat. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"Good affordable place to stay for a business trip. Clean, good service."
God
110 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 46 EUR
Tjek tilgængelighed
66
Hoteller i San Antonio
DoubleTree by Hilton Hotel San Antonio Downtown er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .

"The hotel is fantastic! Situated in the center of the city, very close to all sights. The pool is nice. Parking is $30"
Meget god
104 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 75 EUR
Tjek tilgængelighed
70
Hoteller i San Antonio
Med et ophold på Spark by Hilton San Antonio Airport er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
109 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 60 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Antonio
The Gunter Hotel San Antonio Riverwalk er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Vidunderligt
53 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 95 EUR
Tjek tilgængelighed
50
Hoteller i San Antonio
This beautiful I-10 West property offers King singles and Queen doubles in all standard rooms. It also offers full separate living and bedroom area suites. Luxurious rooms with personal whirlpool jacuzzi and sofa sleepers are also available. Amenities include free light breakfast free wireless high speed internet coin laundry facilities fax and copy service and outdoor swimming pool. Microwave mini-fridges are available in all rooms. Six Flags Fiesta Park South West Medical Center USAA Baxter Pharmaceuticals Diamond Shamrock Corp. Bank One Corp. Nations Bank Corp. Clarke-American and Raquetball Fitness Club less than 5 minutes. Sea World and Alamo downtown within 15 minutes. Fine entertainment wining and dining nearby.
God
100 anmeldelser
7,6/10
1 nat
Fra 49 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Antonio
Når du bor på Hyatt Vacation Club at Wild Oak Ranch, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad San Antonio har at tilbyde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets sauna. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive golfbane og vandring. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne resort har du adgang til en grill og spillerum. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"Went for summer and love the kid friendly atmosphere"
Fantastisk
113 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 99 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Antonio
Drury Inn & Suites San Antonio Near la Cantera er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
100 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 81 EUR
Tjek tilgængelighed
84
Hoteller i San Antonio
Courtyard Medical Center ligger i det centrale San Antonio og tilbyder rummelige værelser omkring en anlagt have med udendørs swimmingpool og fitnesscenter. Samtlige værelser har et stort, veloplyst skrivebord, ergonomisk stol og gratis trådløs internetadgang. Der er også køleskab, mikrobølgeovn og kabel-tv på værelset. Courtyard San Antonio Medical Center serverer morgenmad tilberedt på bestilling på The Bistro. Snacks og drikkevarer kan købes fra salgsautomaterne i løbet af dagen. Courtyard San Antonio Medical Center ligger ved siden af South Texas Medical Center og Texas University Health Science Center. San Antonios internationale lufthavn ligger blot 10 minutters kørsel derfra.

"Took a shower..no conditioner..no hot water..water bottle 6$ i didn't know we were water crisis 🤷♀️ staff was good but idk just really..bartender was nice"
Meget god
103 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 85 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i San Antonio

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i San Antonio

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Holiday Inn Express SAN ANTONIO-AIRPORT by IHG

9,1/10
Fantastisk
Slået op den7. nov. 2025
Gæstebruger
Everything was perfect the clerk at the front desk was very helpful and polite 10 out of 10 costumer service breakfast was delicious and kitchen staff really nice our room was very clean
Pris pr. nat fra:87 EUR

Fairfield Inn & Suites San Antonio Alamo Plaza/Convention Center

8,6/10
Meget god
Slået op den16. jul. 2023
Gæstebruger
衞生一般,早餐還可以,煎餅很好吃,價格不算便宜,一開始分到的房間靠近旁邊夜總會,半夜兩點吵到睡不着覺,給前台小姐姐説了以後換了一個後晚上很安靜,非常nice。San Antonio是個很悠閑的小城,物價會低一點,river walk很不錯。
Pris pr. nat fra:67 EUR

Courtyard San Antonio SeaWorld®/Westover Hills

8,2/10
Meget god
Slået op den17. jan. 2026
Rebecca 蕊贝卡
DONT BOOK IF YOU WANT TO SLEEP! Came back to visit family for the holidays, and stayed at this hotel because we have stayed here many times in the past and it has always been one of the cleaner hotels in town. It was always a pleasant, quiet stay in one of the nicer hotels outside the downtown area. But It has changed management, and it is no longer a relaxful stay.  I expected families with children running loudly down the halls because it is close to SeaWorld. What I did not expect was music being played through loudspeakers by the pool as early as 8 AM on some days going on until 10:30 in the evening on weeknights. I even called downstairs multiple times one evening when I wasn’t feeling well and was told that there was nothing they could do. I heard a baby crying in the next room while music blared at 10 o’clock at night, which is just inappropriate on a Tuesday. So if you have young children or are traveling on business or just simply want a good nights sleep, look elsewhere.
Pris pr. nat fra:112 EUR

Hampton Inn San Antonio Stone Oak

7,5/10
Slået op den31. okt. 2025
Gæstebruger
Although the hotel was in a location we needed and was a great price, our stay was impacted by the hotel’s inability to have a room ready for us one and a half hours after check in time. We had a function to attend that night and drove in for it but needed to clean up and dress for the occasion. They told us it would be at least 30 minutes to an hour to have a room ready and possibly longer. We notified trips.com and they made a phone call to try to speed up the process but were told the same thing. We looked for a hotel in the same area but no rooms were available on a Saturday night and last minute (understandable). Just as we were resigned to making an unfavorable decision, we checked back with the hotel and they were able to give us a room (just not what we reserved) that worked. I was also disappointed that the manager never showed his face at the counter when multiple people were there dealing with the same issue. Made the clerk at the front desk deal with unhappy customers.
Pris pr. nat fra:68 EUR

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i San Antonio?

San Antonio har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Hotel Contessa - Suites on the Riverwalk (fra 101 EUR), La Quinta Inn & Suites by Wyndham San Antonio Riverwalk (fra 69 EUR) og InterContinental Hotels SAN ANTONIO RIVERWALK by IHG (fra 88 EUR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i San Antonio?

For hoteller i San Antonio, er den gennemsnitlige pris på hverdage 159 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 189 EUR.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i San Antonio?

San Antonio har mange luksushoteller i forskellig stil. Grand Hyatt San Antonio River Walk (fra 150 EUR) er meget populært.

Hvilke hoteller i San Antonio tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i San Antonio tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i San Antonio har swimmingpools?

Hvilke hoteller i San Antonio tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Hotel Contessa - Suites on the Riverwalk (fra 101 EUR), La Quinta Inn & Suites by Wyndham San Antonio Riverwalk (fra 69 EUR) og InterContinental Hotels SAN ANTONIO RIVERWALK by IHG (fra 88 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i San Antonio har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i San Antonio?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

San Antonio Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller386
Antal anmeldelser27,716
Højeste pris662 EUR
Laveste pris66 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)159 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)189 EUR