Pismo Beach

Hoteller med parkering i Pismo Beach

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Pismo Beach.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Pismo Beach

Se vores udvalg af hoteller i Pismo Beach med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Pismo Beach
Med et ophold på Dolphin Cove Motel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. På denne motel har du adgang til en grill og have. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.

"Room was nice with two solid beds, microwave, small fridge, and 40-inch television. Shower was small with weak water pressure. Motel is literally built right where the beach starts. ”Ocean view room” was not correct unless you count standing at your open doorway and staring over the parking lot towards the ocean. Also the windows were storm windows and would not open to allow for the sound and smell of the ocean. At $300 a night it is a bit overpriced. Room could use a tiny sitting table with a chair or two. Many restaurants within easy few minutes walk. A few shops to explore but not much else to offer for night life."
Meget god
103 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 519 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Med et ophold på SeaCrest Oceanfront Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. På denne hotel har du adgang til en grill, have og automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
131 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 1.169 BRL
Tjek tilgængelighed
90
Hoteller i Pismo Beach
With a stay at The Palomar Inn in Pismo Beach (Shell Beach), you'll be within a 5-minute drive of Pismo Beach Pier and Pismo State Beach. This motel is 11 mi (17.8 km) from California Polytechnic State University, San Luis Obispo and 2.5 mi (4.1 km) from Avila Hot Springs. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Additional features at this motel include a hair salon, a picnic area, and barbecue grills. Featured amenities include express check-out, a 24-hour front desk, and multilingual staff. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 14 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Cable television is provided for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include microwaves and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.
100 anmeldelser
7,4/10
1 nat
Fra 391 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Sandcastle Hotel on the Beach er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Sandcastle Hotel on the Beach ligger på stranden, hvor du kan deltage i aktiviteter som vindsurfing. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder kayak, ridning, golfbane, fiskeri og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Meget god
110 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 1.200 BRL
Tjek tilgængelighed
97
Hoteller i Pismo Beach
Beliggende i Pismo Beach er Inn at the Cove en god base at udforske byen fra. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Tag på stranden under dit ophold. Inn at the Cove har en eksklusiv strand og tilbyder aktiviteter, herunder vindsurfing og snorkling. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller fodbad. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder kayak, tennisbane, ridning, golfbane og fiskeri. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. På denne hotel har du adgang til en have og automat. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
71 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 1.489 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Når du bor på Edgewater Inn and Suites, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Pismo Beach har at tilbyde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
128 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 753 BRL
Tjek tilgængelighed
50
Hoteller i Pismo Beach
Ocean Palms Motel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Alle værelser er ikke-ryger. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
104 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 372 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Beliggende i Pismo Beach er Beachwalker Inn & Suites en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder kayak, ridning, golfbane, fiskeri og vandring. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
100 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 397 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive kayak og golfbane. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"Will be good if the hotel provides bottled water and kettle. The current coffeemaker is not sufficient to make tea."
Fantastisk
139 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 637 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Med et ophold på Cottage Inn by the Sea er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne kro har du adgang til en grill. Denne ejendom tilbyder også gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Fantastisk
132 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 844 BRL
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Pismo Beach

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Pismo Beach?

Pismo Beach har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Cottage Inn by the Sea (fra 864 BRL), Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 691 BRL) og Inn at the Cove (fra 1.411 BRL) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Pismo Beach?

For hoteller i Pismo Beach, er den gennemsnitlige pris på hverdage 1.343 BRL og i weekender (fredag-lørdag) 2.133 BRL.

Hvilke hoteller i Pismo Beach tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Pismo Beach tilbyder fitnessfaciliteter?

Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 691 BRL), Inn at the Cove (fra 1.411 BRL) og Oxford Suites Pismo Beach (fra 636 BRL) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Pismo Beach tillader kæledyr?

Motel 6 Pismo Beach, CA (fra 353 BRL) og Main & Salt (fra 591 BRL) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i Pismo Beach har swimmingpools?

Cottage Inn by the Sea (fra 864 BRL), Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 691 BRL) og Inn at the Cove (fra 1.411 BRL) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Pismo Beach tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Cottage Inn by the Sea (fra 864 BRL), Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 691 BRL) og Inn at the Cove (fra 1.411 BRL) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Pismo Beach har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Pismo Beach?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Pismo Beach Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller28
Antal anmeldelser2,695
Højeste pris7.786 BRL
Laveste pris709 BRL
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.343 BRL
Gennemsnitlig pris (weekender)2.133 BRL