Pismo Beach

Hoteller med barer i Pismo Beach

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Barer i Pismo Beach.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

De bedste hoteller med barer i Pismo Beach

Se vores udvalg af hoteller i Pismo Beach med Barer
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
85
Hoteller i Pismo Beach
Beliggende i Pismo Beach er Oxford Suites Pismo Beach en god base at udforske byen fra. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Afslut din fridag med en drink i bar. For ekstra bekvemmelighed er renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
111 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 74 GBP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Sandcastle Hotel on the Beach er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Sandcastle Hotel on the Beach ligger på stranden, hvor du kan deltage i aktiviteter som vindsurfing. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder kayak, ridning, golfbane, fiskeri og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Meget god
110 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 171 GBP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Med et ophold på Tides Oceanview Inn and Cottages er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom tilbyder kayak, ridning, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne motel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
100 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 89 GBP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Spyglass Inn er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne kro finder du også faciliteter, herunder en have og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
106 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 118 GBP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Med et ophold på Vespera Resort on Pismo Beach, Autograph Collection er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder kayak, udstyr til vandsport, ridning, golfbane og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
108 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 220 GBP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pismo Beach
Med et ophold på Cottage Inn by the Sea er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne kro har du adgang til en grill. Denne ejendom tilbyder også gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Fantastisk
132 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 121 GBP
Tjek tilgængelighed
63
Hoteller i Pismo Beach
Når du bor på SeaVenture Beach Hotel, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Pismo Beach har at tilbyde. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder ridning, golfbane, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en legeplads og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
97 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 150 GBP
Tjek tilgængelighed
58
Hoteller i Pismo Beach
Dolphin Bay Resort and Spa er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Gå til enten udendørs eller indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Slap af ved at slappe af i ejendommens varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum eller sauna. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder golfbane og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
40 anmeldelser
9,6/10
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Barer i Pismo Beach

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Pismo Beach?

Pismo Beach har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Cottage Inn by the Sea (fra 123 GBP), Spyglass Inn (fra 114 GBP) og Oxford Suites Pismo Beach (fra 90 GBP) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Pismo Beach?

For hoteller i Pismo Beach, er den gennemsnitlige pris på hverdage 268 GBP og i weekender (fredag-lørdag) 408 GBP.

Hvilke hoteller i Pismo Beach tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Pismo Beach tilbyder fitnessfaciliteter?

Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 98 GBP), Inn at the Cove (fra 201 GBP) og Oxford Suites Pismo Beach (fra 90 GBP) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Pismo Beach har swimmingpools?

Cottage Inn by the Sea (fra 123 GBP), Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 98 GBP) og Inn at the Cove (fra 201 GBP) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Pismo Beach tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Cottage Inn by the Sea (fra 123 GBP), Hilton Garden Inn San Luis Obispo/Pismo Beach (fra 98 GBP) og Inn at the Cove (fra 201 GBP) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Pismo Beach har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Pismo Beach?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Pismo Beach Hoteller med Barer-oplysninger

Antal hoteller8
Antal anmeldelser844
Højeste pris721 GBP
Laveste pris122 GBP
Gennemsnitlig pris (hverdage)268 GBP
Gennemsnitlig pris (weekender)408 GBP