fly fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra Punta Cana til Riga i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 5.252 SEK, og returbilletter starter fra 12.392 SEK.
- Rundtur
- Billigst
- Anbefalet
- Hurtigst
PUJ 17.2514t 35m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | fre. 30. okt. | Lufthansa
RIX 13.5533t 55m1 mellemlandingPUJ 17.50Riga - Punta Cana | tir. 3. nov. | Lufthansa12.392 SEK 51.306 SEK76% off76% off51.306 SEK 12.392 SEK
PUJ 21.1032t 50m1 mellemlandingRIX 13.00Punta Cana - Riga | lør. 24. okt. | Condor
RIX 07.3518t 5m1 mellemlandingPUJ 19.40Riga - Punta Cana | lør. 31. okt. | Airbaltic13.423 SEK 51.306 SEK74% off74% off51.306 SEK 13.423 SEK
PUJ 19.3534t 45m1 mellemlandingRIX 12.20Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Lufthansa
RIX 12.5536t 35m1 mellemlandingPUJ 19.30Riga - Punta Cana | søn. 8. nov. | Airbaltic20.358 SEK 51.306 SEK60% off60% off51.306 SEK 20.358 SEK
PUJ 20.2520t1 mellemlandingRIX 22.25Punta Cana - Riga | fre. 30. okt. | British Airways
RIX 07.1515t 50m1 mellemlandingPUJ 17.05Riga - Punta Cana | tir. 3. nov. | British Airways35.914 SEK30% off51.306 SEK 35.914 SEK
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | søn. 25. okt. | Normal Airline
RIX 15.006tDirektePUJ 16.00Riga - Punta Cana | tir. 27. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air5.252 SEK 7.503 SEK30% off30% off7.503 SEK 5.252 SEK
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 24. nov. | World2Fly7.129 SEK 15.733 SEK55% off55% off15.733 SEK 7.129 SEK
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 24. nov. | Iberojet7.580 SEK 15.733 SEK52% off52% off15.733 SEK 7.580 SEK
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Air Europa7.843 SEK50% off15.733 SEK 7.843 SEK
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | fre. 13. nov. | Condor9.531 SEK39% off15.733 SEK 9.531 SEK
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | tir. 24. nov. | Condor9.552 SEK39% off15.733 SEK 9.552 SEK
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | fre. 13. nov. | Lufthansa9.803 SEK38% off15.733 SEK 9.803 SEK
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | fre. 13. nov. | British Airways10.274 SEK35% off15.733 SEK 10.274 SEK
PUJ 19.3521t 5m1 mellemlandingRIX 22.40Punta Cana - Riga | ons. 25. nov. | Lufthansa10.400 SEK34% off15.733 SEK 10.400 SEK
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air5.252 SEK 7.503 SEK30% off30% off7.503 SEK 5.252 SEK
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 19.1512t 45m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | man. 23. nov. | Lufthansa10.520 SEK 15.733 SEK33% off33% off15.733 SEK 10.520 SEK
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | fre. 13. nov. | Lufthansa9.803 SEK 15.733 SEK38% off38% off15.733 SEK 9.803 SEK
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air5.252 SEK 7.503 SEK30% off30% off7.503 SEK 5.252 SEK
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 24. nov. | Iberojet7.580 SEK52% off15.733 SEK 7.580 SEK
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | tir. 24. nov. | Condor9.552 SEK39% off15.733 SEK 9.552 SEK
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 24. nov. | World2Fly7.129 SEK55% off15.733 SEK 7.129 SEK
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Air Europa7.843 SEK50% off15.733 SEK 7.843 SEK
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | fre. 13. nov. | Condor9.531 SEK39% off15.733 SEK 9.531 SEK
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | fre. 13. nov. | British Airways10.274 SEK35% off15.733 SEK 10.274 SEK
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Punta Cana til Riga er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Punta Cana til Riga. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.










Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Punta Cana til Riga og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH4349
Punta Cana International Airport
19.55
PUJ
11.10
FRA
- M - - - F -Search -
LH890
Frankfurt Airport
10.10
FRA
13.20
RIX
S M T W T F S -
LH4349
Punta Cana International Airport
19.55
PUJ
11.10
FRA
- M - - - F -Search -
LH5896
Frankfurt Airport
09.50
FRA
13.00
RIX
S - T - T F - -
LX8035
Punta Cana International Airport
19.35
PUJ
10.45
ZRH
S - - - - F SSearch -
LX1348
Zurich International Airport
11.50
ZRH
13.45
WAW
S M T W T F S -
LO781
Warszawa Chopin Lufthavn
15.35
WAW
17.55
RIX
S M T W T F S -
AC1425
Punta Cana International Airport
15.15
PUJ
18.50
YUL
S M T W T - SSearch -
AC832
Montreal-Trudeau International Airport
18.20
YUL
07.10
BRU
S M T W T F S -
BT602
Brussels National Airport
09.50
BRU
13.10
RIX
S M T W - F - -
DL1833
Punta Cana International Airport
14.10
PUJ
18.25
JFK
S M T W T F SSearch -
AF3571
John F. Kennedy International Airport
19.15
JFK
09.05
CDG
- - T - - - S -
AF7982
Paris Charles de Gaulle Airport
09.35
CDG
13.15
RIX
S M T W T F - -
E9802
Punta Cana International Airport
21.15
PUJ
11.35
MAD
- M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
17.50
MAD
22.55
RIX
- - - W - - S -
DE2227
Punta Cana International Airport
19.30
PUJ
10.40
FRA
- M - W - - -Search -
BT246
Frankfurt Airport
19.20
FRA
22.30
RIX
- - - - - - S -
2W3504
Punta Cana International Airport
21.15
PUJ
10.05
MAD
S M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
17.50
MAD
22.55
RIX
- - - W - - S -
UX034
Punta Cana International Airport
21.20
PUJ
11.25
MAD
S - T - T - -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
17.50
MAD
22.55
RIX
- - - W - - S -
BA2204
Punta Cana International Airport
19.15
PUJ
08.35
LGW
- M - W - F SSearch -
BA2242
Gatwick Airport
17.20
LGW
22.00
RIX
S - T W T - S
Flyoplysninger for Punta Cana International Airport til Riga International Airport
| Flight distance | 8.436,19 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 5.252 SEK |
| Billigste returbilletpris | 12.392 SEK |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Riga?
- Afstanden fra Riga International Airport til centrum er omkring 8 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er de billigste fly fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport?
Envejsfly fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport starter i øjeblikket fra 7.129 SEK, og tur-retur-priser starter fra 12.392 SEK. Den aktuelle laveste pris er en World2Fly-flyvning med afgang den tir. 24. nov.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvad er den gennemsnitlige pris for en flyvning fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport?
Baseret på Trip.com-flydata for afgange inden for de næste 30 dage med højst ét mellemstop er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport 9.659 SEK. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Punta Cana International Airport til Riga International Airport på Trip.com?
Indtast Punta Cana International Airport og Riga International Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Billund Lufthavn Riga International Airport
- Fly Københavns Lufthavn Riga International Airport
- Fly Göteborg Landvetter Airport Riga International Airport
- Fly Aarhus Lufthavn Riga International Airport
- Fly Aalborg Lufthavn Riga International Airport
- Fly fra Aarhus til Riga International Airport
- Fly fra Aalborg til Riga International Airport
- Fly fra Punta Cana til Riga International Airport
- Fly fra Billund til Riga International Airport
- Fly fra København til Riga International Airport