Billige flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga
Udforsk de billigste flyrejser fra Punta Cana til Riga i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 42.692 RUB, og returbilletter starter fra 100.737 RUB.
- Rundtur
- Billigst
- Anbefalet
- Hurtigst
PUJ 17.2514t 35m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | fre. 6. nov. | Lufthansa
RIX 13.5533t 55m1 mellemlandingPUJ 17.50Riga - Punta Cana | tir. 10. nov. | Lufthansa100.737 RUB 328.034 RUB69% off69% off328.034 RUB 100.737 RUB
PUJ 21.1032t 50m1 mellemlandingRIX 13.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Condor
RIX 07.3518t 5m1 mellemlandingPUJ 19.40Riga - Punta Cana | lør. 7. nov. | Airbaltic109.113 RUB 328.034 RUB67% off67% off328.034 RUB 109.113 RUB
PUJ 19.3534t 45m1 mellemlandingRIX 12.20Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | Lufthansa
RIX 12.5536t 35m1 mellemlandingPUJ 19.30Riga - Punta Cana | søn. 15. nov. | Airbaltic165.492 RUB 328.034 RUB50% off50% off328.034 RUB 165.492 RUB
PUJ 20.2520t1 mellemlandingRIX 22.25Punta Cana - Riga | fre. 6. nov. | British Airways
RIX 07.1515t 50m1 mellemlandingPUJ 17.05Riga - Punta Cana | tir. 10. nov. | British Airways291.950 RUB11% off328.034 RUB 291.950 RUB
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal Airline
RIX 15.006tDirektePUJ 16.00Riga - Punta Cana | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air42.692 RUB 47.969 RUB11% off11% off47.969 RUB 42.692 RUB
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | World2Fly57.949 RUB 101.674 RUB43% off43% off101.674 RUB 57.949 RUB
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Iberojet61.618 RUB 101.674 RUB39% off39% off101.674 RUB 61.618 RUB
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | ons. 18. nov. | Air Europa63.754 RUB37% off101.674 RUB 63.754 RUB
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Condor77.478 RUB24% off101.674 RUB 77.478 RUB
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Condor77.647 RUB24% off101.674 RUB 77.647 RUB
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Lufthansa79.687 RUB22% off101.674 RUB 79.687 RUB
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | British Airways83.513 RUB18% off101.674 RUB 83.513 RUB
PUJ 19.3521t 5m1 mellemlandingRIX 22.40Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | Lufthansa84.539 RUB17% off101.674 RUB 84.539 RUB
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air42.692 RUB 47.969 RUB11% off11% off47.969 RUB 42.692 RUB
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 19.1512t 45m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | fre. 20. nov. | Lufthansa85.516 RUB 101.674 RUB16% off16% off101.674 RUB 85.516 RUB
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Lufthansa79.687 RUB 101.674 RUB22% off22% off101.674 RUB 79.687 RUB
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air42.692 RUB 47.969 RUB11% off11% off47.969 RUB 42.692 RUB
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Iberojet61.618 RUB39% off101.674 RUB 61.618 RUB
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Condor77.647 RUB24% off101.674 RUB 77.647 RUB
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | World2Fly57.949 RUB43% off101.674 RUB 57.949 RUB
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | ons. 18. nov. | Air Europa63.754 RUB37% off101.674 RUB 63.754 RUB
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Condor77.478 RUB24% off101.674 RUB 77.478 RUB
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | British Airways83.513 RUB18% off101.674 RUB 83.513 RUB
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Punta Cana til Riga er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Punta Cana International Airport til Riga
Neos Air
Flyplan fra Punta Cana International Airport til Riga
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH4349
Punta Cana International Airport
19.15
PUJ
09.15
FRA
- M - - T F -Search -
LH890
Frankfurt Airport
10.50
FRA
14.00
RIX
S M T W T F S -
BA2204
Punta Cana International Airport
20.25
PUJ
08.40
LGW
- M - W - F SSearch -
BA2240
Gatwick Airport
09.40
LGW
14.20
RIX
S M - - T F S -
LH4349
Punta Cana International Airport
19.15
PUJ
09.15
FRA
- M - - T F -Search -
LH5896
Frankfurt Airport
09.50
FRA
13.00
RIX
S - T - T - - -
LX8035
Punta Cana International Airport
20.35
PUJ
10.35
ZRH
S - - - - F SSearch -
LX1348
Zurich International Airport
11.50
ZRH
13.45
WAW
S M T W T - S -
LO781
Warszawa Chopin Lufthavn
15.35
WAW
17.55
RIX
S M T W T F S -
NO179
Punta Cana International Airport
19.20
PUJ
09.50
MXP
- M - - - - -Search -
BT630
Milan Malpensa Airport
19.30
MXP
23.10
RIX
- M - W - F S -
LH4385
Punta Cana International Airport
19.35
PUJ
09.50
MUC
- - T - T - SSearch -
LH1612
Munich Airport
11.10
MUC
12.40
WAW
S M T W T F S -
LO781
Warszawa Chopin Lufthavn
15.35
WAW
17.55
RIX
S M T W T F S -
E9802
Punta Cana International Airport
21.15
PUJ
11.35
MAD
- M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
DE2227
Punta Cana International Airport
20.30
PUJ
11.40
FRA
- - - W - F -Search -
BT246
Frankfurt Airport
19.20
FRA
22.30
RIX
- - - - - - S -
2W3504
Punta Cana International Airport
19.20
PUJ
09.45
MAD
S M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
UX034
Punta Cana International Airport
22.25
PUJ
11.25
MAD
S - T - T - -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S
Flyoplysninger om flyvninger fra Punta Cana International Airport til Riga
| Billigste pris på direkte fly | 57.949 RUB |
|---|---|
| Løsæson for rejser | november |
| Højsæson for rejser | januar |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga
Hvornår er højsæsonen for rejser til Riga?
Den maksimale rejsetid for at besøge Riga er november. I dette tidsrum er fly fra Punta Cana International Airport til Riga de dyreste. Billige billetter kan stadig bookes på Trip.com.Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Riga?
- Afstanden fra Riga International Airport til centrum er omkring 8 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er de billigste flybilletter fra Punta Cana International Airport til Riga?
Enkeltbilletter fra Punta Cana International Airport til Riga starter i øjeblikket fra 57.949 RUB, og returbilletter fra 100.737 RUB. Den laveste pris er World2Fly med afgang den lør. 21. nov.; priserne kan ændre sig afhængigt af udbuddet.Hvilke flyselskaber flyver fra Punta Cana International Airport til Riga?
I øjeblikket tilbyder flere flyselskaber flyvninger fra Punta Cana International Airport til Riga, herunder: Neos Air De udvalgte flyselskaber er baseret på Trip.com-brugeres bookingsdata fra de seneste 90 dage.Hvad er den gennemsnitlige flybilletpris fra Punta Cana International Airport til Riga?
Baseret på Trip.coms flydata for afgange inden for de næste 30 dage er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Punta Cana International Airport til Riga 88.904 RUB, og den gennemsnitlige pris for en tur-retur-billet er null. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.