Billige flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga
Udforsk de billigste flyrejser fra Punta Cana til Riga i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 33.880 PHP, og returbilletter starter fra 79.943 PHP.
- Rundtur
- Billigst
- Anbefalet
- Hurtigst
- Næste 7 dage
PUJ 17.2514t 35m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Lufthansa
RIX 13.5533t 55m1 mellemlandingPUJ 17.50Riga - Punta Cana | lør. 14. nov. | Lufthansa79.943 PHP 293.274 PHP73% off73% off293.274 PHP 79.943 PHP
PUJ 21.1032t 50m1 mellemlandingRIX 13.00Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Condor
RIX 07.3518t 5m1 mellemlandingPUJ 19.40Riga - Punta Cana | ons. 11. nov. | Airbaltic86.591 PHP 293.274 PHP70% off70% off293.274 PHP 86.591 PHP
PUJ 19.3534t 45m1 mellemlandingRIX 12.20Punta Cana - Riga | søn. 15. nov. | Lufthansa
RIX 12.5536t 35m1 mellemlandingPUJ 19.30Riga - Punta Cana | tor. 19. nov. | Airbaltic131.332 PHP 293.274 PHP55% off55% off293.274 PHP 131.332 PHP
PUJ 20.2520t1 mellemlandingRIX 22.25Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | British Airways
RIX 07.1515t 50m1 mellemlandingPUJ 17.05Riga - Punta Cana | lør. 14. nov. | British Airways231.686 PHP21% off293.274 PHP 231.686 PHP
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Normal Airline
RIX 15.006tDirektePUJ 16.00Riga - Punta Cana | fre. 6. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air33.880 PHP 42.887 PHP21% off21% off42.887 PHP 33.880 PHP
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | World2Fly45.987 PHP 90.900 PHP49% off49% off90.900 PHP 45.987 PHP
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | Iberojet48.899 PHP 90.900 PHP46% off46% off90.900 PHP 48.899 PHP
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tor. 19. nov. | Air Europa50.594 PHP44% off90.900 PHP 50.594 PHP
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | Condor61.485 PHP32% off90.900 PHP 61.485 PHP
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | Condor61.619 PHP32% off90.900 PHP 61.619 PHP
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | Lufthansa63.238 PHP30% off90.900 PHP 63.238 PHP
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | British Airways66.274 PHP27% off90.900 PHP 66.274 PHP
PUJ 19.3521t 5m1 mellemlandingRIX 22.40Punta Cana - Riga | man. 23. nov. | Lufthansa67.089 PHP26% off90.900 PHP 67.089 PHP
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air33.880 PHP 42.887 PHP21% off21% off42.887 PHP 33.880 PHP
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 19.1512t 45m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Lufthansa67.864 PHP 90.900 PHP25% off25% off90.900 PHP 67.864 PHP
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | Lufthansa63.238 PHP 90.900 PHP30% off30% off90.900 PHP 63.238 PHP
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air33.880 PHP 42.887 PHP21% off21% off42.887 PHP 33.880 PHP
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | Iberojet48.899 PHP46% off90.900 PHP 48.899 PHP
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | Condor61.619 PHP32% off90.900 PHP 61.619 PHP
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | World2Fly45.987 PHP49% off90.900 PHP 45.987 PHP
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tor. 19. nov. | Air Europa50.594 PHP44% off90.900 PHP 50.594 PHP
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | Condor61.485 PHP32% off90.900 PHP 61.485 PHP
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | British Airways66.274 PHP27% off90.900 PHP 66.274 PHP
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air33.880 PHP 42.887 PHP21% off21% off42.887 PHP 33.880 PHP
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | ons. 4. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Punta Cana til Riga er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Punta Cana International Airport til Riga
Neos Air
Flyplan fra Punta Cana International Airport til Riga
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH4349
Punta Cana International Airport
20.10
PUJ
10.10
FRA
- M - - T F -Search -
LH890
Frankfurt Airport
10.50
FRA
14.00
RIX
S M T W T F S -
BA2204
Punta Cana International Airport
20.25
PUJ
08.40
LGW
- M - W - F SSearch -
BA2240
Gatwick Airport
09.10
LGW
13.50
RIX
S M - - T F S -
LH4349
Punta Cana International Airport
20.10
PUJ
10.10
FRA
- M - - T F -Search -
LH5896
Frankfurt Airport
09.50
FRA
13.00
RIX
S - T - T - - -
LX8035
Punta Cana International Airport
20.35
PUJ
10.35
ZRH
S - - - - F SSearch -
LX1348
Zurich International Airport
12.10
ZRH
14.05
WAW
S M T W T - S -
LO781
Warszawa Chopin Lufthavn
15.25
WAW
17.45
RIX
S M T W T F S -
NO179
Punta Cana International Airport
04.00
PUJ
17.50
MXP
- M - - - - -Search -
BT630
Milan Malpensa Airport
19.30
MXP
23.10
RIX
- M - W - F S -
E9802
Punta Cana International Airport
21.15
PUJ
11.35
MAD
- M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
DE2227
Punta Cana International Airport
21.40
PUJ
11.50
FRA
- - - W - F -Search -
BT246
Frankfurt Airport
19.20
FRA
22.30
RIX
- - - - - - S -
2W3504
Punta Cana International Airport
21.15
PUJ
10.05
MAD
S M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
UX034
Punta Cana International Airport
21.05
PUJ
10.05
MAD
S - T - T - -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
DE2272
Punta Cana International Airport
22.45
PUJ
12.55
FRA
- M - - - - -Search -
LH892
Frankfurt Airport
20.45
FRA
23.55
RIX
S - T - T - S
Flyoplysninger om flyvninger fra Punta Cana International Airport til Riga
| Billigste pris på direkte fly | 34.560 PHP |
|---|---|
| Løsæson for rejser | december |
| Højsæson for rejser | januar |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga
Hvornår er højsæsonen for rejser til Riga?
Den maksimale rejsetid for at besøge Riga er november. I dette tidsrum er fly fra Punta Cana International Airport til Riga de dyreste. Billige billetter kan stadig bookes på Trip.com.Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Riga?
- Afstanden fra Riga International Airport til centrum er omkring 8 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er de billigste flybilletter fra Punta Cana International Airport til Riga?
Enkeltbilletter fra Punta Cana International Airport til Riga starter i øjeblikket fra 45.987 PHP, og returbilletter fra 79.943 PHP. Den laveste pris er World2Fly med afgang den søn. 22. nov.; priserne kan ændre sig afhængigt af udbuddet.Hvilke flyselskaber flyver fra Punta Cana International Airport til Riga?
I øjeblikket tilbyder flere flyselskaber flyvninger fra Punta Cana International Airport til Riga, herunder: Neos Air De udvalgte flyselskaber er baseret på Trip.com-brugeres bookingsdata fra de seneste 90 dage.Hvad er den gennemsnitlige flybilletpris fra Punta Cana International Airport til Riga?
Baseret på Trip.coms flydata for afgange inden for de næste 30 dage er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Punta Cana International Airport til Riga 70.553 PHP, og den gennemsnitlige pris for en tur-retur-billet er null. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.