Billige flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga
Udforsk de billigste flyrejser fra Punta Cana til Riga i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 146.990 PKR, og returbilletter starter fra 346.840 PKR.
- Rundtur
- Billigst
- Anbefalet
- Hurtigst
PUJ 17.2514t 35m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | fre. 6. nov. | Lufthansa
RIX 13.5533t 55m1 mellemlandingPUJ 17.50Riga - Punta Cana | tir. 10. nov. | Lufthansa346.840 PKR 1.129.433 PKR69% off69% off1.129.433 PKR 346.840 PKR
PUJ 21.1032t 50m1 mellemlandingRIX 13.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Condor
RIX 07.3518t 5m1 mellemlandingPUJ 19.40Riga - Punta Cana | lør. 7. nov. | Airbaltic375.681 PKR 1.129.433 PKR67% off67% off1.129.433 PKR 375.681 PKR
PUJ 19.3534t 45m1 mellemlandingRIX 12.20Punta Cana - Riga | ons. 11. nov. | Lufthansa
RIX 12.5536t 35m1 mellemlandingPUJ 19.30Riga - Punta Cana | søn. 15. nov. | Airbaltic569.796 PKR 1.129.433 PKR50% off50% off1.129.433 PKR 569.796 PKR
PUJ 20.2520t1 mellemlandingRIX 22.25Punta Cana - Riga | fre. 6. nov. | British Airways
RIX 07.1515t 50m1 mellemlandingPUJ 17.05Riga - Punta Cana | tir. 10. nov. | British Airways1.005.195 PKR11% off1.129.433 PKR 1.005.195 PKR
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal Airline
RIX 15.006tDirektePUJ 16.00Riga - Punta Cana | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air146.990 PKR 165.158 PKR11% off11% off165.158 PKR 146.990 PKR
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | World2Fly199.518 PKR 350.066 PKR43% off43% off350.066 PKR 199.518 PKR
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Iberojet212.152 PKR 350.066 PKR39% off39% off350.066 PKR 212.152 PKR
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | ons. 18. nov. | Air Europa219.508 PKR37% off350.066 PKR 219.508 PKR
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Condor266.759 PKR24% off350.066 PKR 266.759 PKR
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Condor267.340 PKR24% off350.066 PKR 267.340 PKR
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Lufthansa274.364 PKR22% off350.066 PKR 274.364 PKR
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | British Airways287.537 PKR18% off350.066 PKR 287.537 PKR
PUJ 19.3521t 5m1 mellemlandingRIX 22.40Punta Cana - Riga | søn. 22. nov. | Lufthansa291.070 PKR17% off350.066 PKR 291.070 PKR
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air146.990 PKR 165.158 PKR11% off11% off165.158 PKR 146.990 PKR
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
PUJ 19.1512t 45m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | fre. 20. nov. | Lufthansa294.436 PKR 350.066 PKR16% off16% off350.066 PKR 294.436 PKR
PUJ 17.2513t 40m1 mellemlandingRIX 13.05Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Lufthansa274.364 PKR 350.066 PKR22% off22% off350.066 PKR 274.364 PKR
PUJ 21.2014t 40m1 mellemlandingRIX 18.00Punta Cana - Riga | man. 9. nov. | Neos Air146.990 PKR 165.158 PKR11% off11% off165.158 PKR 146.990 PKR
PUJ 22.4017t 35m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Iberojet212.152 PKR39% off350.066 PKR 212.152 PKR
PUJ 21.4018t 50m1 mellemlandingRIX 22.30Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | Condor267.340 PKR24% off350.066 PKR 267.340 PKR
PUJ 21.1519t1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | lør. 21. nov. | World2Fly199.518 PKR43% off350.066 PKR 199.518 PKR
PUJ 21.0519t 10m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | ons. 18. nov. | Air Europa219.508 PKR37% off350.066 PKR 219.508 PKR
PUJ 22.4519t 10m1 mellemlandingRIX 23.55Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | Condor266.759 PKR24% off350.066 PKR 266.759 PKR
PUJ 20.2519t 50m1 mellemlandingRIX 22.15Punta Cana - Riga | tir. 10. nov. | British Airways287.537 PKR18% off350.066 PKR 287.537 PKR
PUJ 13.0017t 25m1 mellemlandingRIX 14.00Punta Cana - Riga | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Punta Cana til Riga er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Punta Cana International Airport til Riga
Neos Air
Flyplan fra Punta Cana International Airport til Riga
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH4349
Punta Cana International Airport
19.15
PUJ
09.15
FRA
- M - - T F -Search -
LH890
Frankfurt Airport
10.50
FRA
14.00
RIX
S M T W T F S -
BA2204
Punta Cana International Airport
20.25
PUJ
08.40
LGW
- M - W - F SSearch -
BA2240
Gatwick Airport
09.40
LGW
14.20
RIX
S M - - T F S -
LH4349
Punta Cana International Airport
19.15
PUJ
09.15
FRA
- M - - T F -Search -
LH5896
Frankfurt Airport
09.50
FRA
13.00
RIX
S - T - T - - -
LX8035
Punta Cana International Airport
20.35
PUJ
10.35
ZRH
S - - - - F SSearch -
LX1348
Zurich International Airport
11.50
ZRH
13.45
WAW
S M T W T - S -
LO781
Warszawa Chopin Lufthavn
15.35
WAW
17.55
RIX
S M T W T F S -
NO179
Punta Cana International Airport
19.20
PUJ
09.50
MXP
- M - - - - -Search -
BT630
Milan Malpensa Airport
19.30
MXP
23.10
RIX
- M - W - F S -
LH4385
Punta Cana International Airport
19.35
PUJ
09.50
MUC
- - T - T - SSearch -
LH1612
Munich Airport
11.10
MUC
12.40
WAW
S M T W T F S -
LO781
Warszawa Chopin Lufthavn
15.35
WAW
17.55
RIX
S M T W T F S -
E9802
Punta Cana International Airport
21.15
PUJ
11.35
MAD
- M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
DE2227
Punta Cana International Airport
20.30
PUJ
11.40
FRA
- - - W - F -Search -
BT246
Frankfurt Airport
19.20
FRA
22.30
RIX
- - - - - - S -
2W3504
Punta Cana International Airport
19.20
PUJ
09.45
MAD
S M - - - F -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S -
UX034
Punta Cana International Airport
22.25
PUJ
11.25
MAD
S - T - T - -Search -
BT686
Madrid-Barajas Lufthavn
18.00
MAD
23.05
RIX
- - - W - - S
Flyoplysninger om flyvninger fra Punta Cana International Airport til Riga
| Billigste pris på direkte fly | 199.518 PKR |
|---|---|
| Løsæson for rejser | november |
| Højsæson for rejser | januar |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Punta Cana International Airport til Riga
Hvornår er højsæsonen for rejser til Riga?
Den maksimale rejsetid for at besøge Riga er november. I dette tidsrum er fly fra Punta Cana International Airport til Riga de dyreste. Billige billetter kan stadig bookes på Trip.com.Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Riga?
- Afstanden fra Riga International Airport til centrum er omkring 8 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er de billigste flybilletter fra Punta Cana International Airport til Riga?
Enkeltbilletter fra Punta Cana International Airport til Riga starter i øjeblikket fra 199.518 PKR, og returbilletter fra 346.840 PKR. Den laveste pris er World2Fly med afgang den lør. 21. nov.; priserne kan ændre sig afhængigt af udbuddet.Hvilke flyselskaber flyver fra Punta Cana International Airport til Riga?
I øjeblikket tilbyder flere flyselskaber flyvninger fra Punta Cana International Airport til Riga, herunder: Neos Air De udvalgte flyselskaber er baseret på Trip.com-brugeres bookingsdata fra de seneste 90 dage.Hvad er den gennemsnitlige flybilletpris fra Punta Cana International Airport til Riga?
Baseret på Trip.coms flydata for afgange inden for de næste 30 dage er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Punta Cana International Airport til Riga 306.099 PKR, og den gennemsnitlige pris for en tur-retur-billet er null. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.