fly fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn
Udforsk de billigste flyrejser fra Thira til København i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 6.705 PHP, og returbilletter starter fra 17.317 PHP.
- Rundtur
- Billigst
- Anbefalet
- Hurtigst
JTR 17.057t 25m1 mellemlandingCPH 23.30Thira - København | lør. 28. nov. | SKY express
CPH 09.056t 30m1 mellemlandingJTR 16.35København - Thira | søn. 29. nov. | Scandinavian Airlines17.317 PHP 37.294 PHP54% off54% off37.294 PHP 17.317 PHP
JTR 06.0018t 30m1 mellemlandingCPH 23.30Thira - København | lør. 28. nov. | AEGEAN
CPH 09.0512t 10m1 mellemlandingJTR 22.15København - Thira | søn. 29. nov. | Scandinavian Airlines17.668 PHP 37.294 PHP53% off53% off37.294 PHP 17.668 PHP
JTR 20.4513t 10m1 mellemlandingCPH 08.55Thira - København | lør. 24. okt. | SWISS
CPH 06.0011t 35m1 mellemlandingJTR 18.35København - Thira | ons. 28. okt. | Lufthansa18.379 PHP 37.294 PHP51% off51% off37.294 PHP 18.379 PHP
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | fre. 11. dec. | AEGEAN
CPH 11.405t 20m1 mellemlandingJTR 18.00København - Thira | tir. 15. dec. | AEGEAN24.183 PHP35% off37.294 PHP 24.183 PHP
JTR 19.005t 30m1 mellemlandingCPH 23.30Thira - København | ons. 28. okt. | SWISS
CPH 06.0512t 5m1 mellemlandingJTR 19.10København - Thira | søn. 1. nov. | Lufthansa25.965 PHP30% off37.294 PHP 25.965 PHP
JTR 19.2513t 30m1 mellemlandingCPH 07.55Thira - København | ons. 28. okt. | Lufthansa
CPH 06.0512t 5m1 mellemlandingJTR 19.10København - Thira | søn. 1. nov. | Lufthansa26.326 PHP28% off37.294 PHP 26.326 PHP
JTR 14.2020t 10m1 mellemlandingCPH 09.30Thira - København | lør. 24. okt. | Lufthansa
CPH 06.3010t 40m1 mellemlandingJTR 18.10København - Thira | ons. 28. okt. | SWISS28.175 PHP24% off37.294 PHP 28.175 PHP
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | fre. 27. nov. | AEGEAN
CPH 08.258t 35m1 mellemlandingJTR 18.00København - Thira | fre. 4. dec. | AEGEAN28.630 PHP23% off37.294 PHP 28.630 PHP
JTR 06.0011t 40m1 mellemlandingCPH 16.40Thira - København | man. 30. nov. | AEGEAN
CPH 09.0512t 10m1 mellemlandingJTR 22.15København - Thira | ons. 2. dec. | Scandinavian Airlines28.905 PHP22% off37.294 PHP 28.905 PHP
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | fre. 23. okt. | Normal Airline
CPH 15.006tDirekteJTR 16.00København - Thira | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
JTR 12.3511t 10m1 mellemlandingCPH 22.45Thira - København | man. 26. okt. | Jet2.com6.705 PHP 59.185 PHP89% off89% off59.185 PHP 6.705 PHP
JTR 11.1510t1 mellemlandingCPH 20.15Thira - København | søn. 25. okt. | easyJet7.928 PHP 59.185 PHP87% off87% off59.185 PHP 7.928 PHP
JTR 23.2025t 15m1 mellemlandingCPH 23.35Thira - København | man. 26. okt. | easyJet10.072 PHP 59.185 PHP83% off83% off59.185 PHP 10.072 PHP
JTR 22.0013t 5m1 mellemlandingCPH 10.05Thira - København | søn. 25. okt. | AEGEAN10.508 PHP82% off59.185 PHP 10.508 PHP
JTR 05.006t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | fre. 30. okt. | AEGEAN11.029 PHP81% off59.185 PHP 11.029 PHP
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | lør. 12. dec. | AEGEAN11.333 PHP81% off59.185 PHP 11.333 PHP
JTR 14.2010t 35m1 mellemlandingCPH 23.55Thira - København | man. 26. okt. | Ryanair12.186 PHP79% off59.185 PHP 12.186 PHP
JTR 09.0026t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | fre. 13. nov. | SKY express12.234 PHP79% off59.185 PHP 12.234 PHP
JTR 06.005t 5m1 mellemlandingCPH 10.05Thira - København | tir. 27. okt. | AEGEAN13.258 PHP78% off59.185 PHP 13.258 PHP
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | fre. 23. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tor. 5. nov. | AEGEAN15.980 PHP 19.254 PHP17% off17% off19.254 PHP 15.980 PHP
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | fre. 23. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
JTR 11.555t 45m1 mellemlandingCPH 16.40Thira - København | man. 26. okt. | AEGEAN28.829 PHP 34.734 PHP17% off17% off34.734 PHP 28.829 PHP
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | fre. 23. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Thira til København er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Thira til København. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.









Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Thira til København og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
A3351
Santorini Lufthavn
06.00
JTR
06.45
ATH
S M T W T F SSearch -
A3750
Athen Internationale Lufthavn
08.20
ATH
10.45
CPH
S M T W T F S -
LH4363
Santorini Lufthavn
14.20
JTR
16.25
FRA
- M - W - F -Search -
LH832
Frankfurt Airport
16.50
FRA
18.15
CPH
- M T W T F - -
GQ351
Santorini Lufthavn
17.15
JTR
18.10
ATH
S M T W T F SSearch -
SK2778
Athen Internationale Lufthavn
19.50
ATH
22.20
CPH
S M T W T F S -
A3355
Santorini Lufthavn
12.15
JTR
12.55
ATH
S M T W T F SSearch -
JU533
Athen Internationale Lufthavn
15.35
ATH
16.15
BEG
S M T W T F S -
JU372
Beograd Lufthavn
17.15
BEG
19.35
CPH
- - T - T - S -
GQ341
Santorini Lufthavn
08.30
JTR
09.15
ATH
S M T W T F SSearch -
SK778
Athen Internationale Lufthavn
14.00
ATH
16.25
CPH
S M T W T F S -
U21474
Santorini Lufthavn
11.15
JTR
13.25
GVA
S M - - - F -Search -
U21539
Genève Internationale Lufthavn
18.20
GVA
20.25
CPH
S M T W T - - -
U28240
Santorini Lufthavn
14.20
JTR
16.35
LGW
S M T W T F SSearch -
D83521
Gatwick Airport
20.45
LGW
23.35
CPH
- - - W T - S -
GQ347
Santorini Lufthavn
14.15
JTR
15.10
ATH
S M T W T F SSearch -
JU537
Athen Internationale Lufthavn
04.25
ATH
05.05
BEG
S - - W T F - -
JU370
Beograd Lufthavn
06.30
BEG
08.50
CPH
S M - W - F - -
U28240
Santorini Lufthavn
14.20
JTR
16.35
LGW
S M T W T F SSearch -
FR7384
London Stansted Airport
08.10
STN
10.55
CPH
S - - W T F S -
U28240
Santorini Lufthavn
14.20
JTR
16.35
LGW
S M T W T F SSearch -
FR7396
London Stansted Airport
12.45
STN
15.30
CPH
S M T - T - S
Flyoplysninger for Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn
| Flight distance | 2.349,93 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 6.705 PHP |
| Billigste returbilletpris | 17.317 PHP |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn
How many daily flights are there from Santorini Lufthavn (JTR) to Københavns Lufthavn (CPH)?
There are around 1 daily flights from Santorini Lufthavn (JTR) to Københavns Lufthavn (CPH).Hvad er flyplanen fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn?
Det tidligste fly fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn afgår kl. 12:40, og det sidste afgår kl. 12:40, med omkring 1 afgange om dagen. Flytider kan ændre sig, så tjek venligst de seneste afgangs- og ankomsttider inden afrejse.Hvornår er flybilletter fra Santorini Lufthavn (JTR) til Københavns Lufthavn (CPH) dyrest?
The route from Santorini Lufthavn (JTR) to Københavns Lufthavn (CPH) is quite popular. Without considering departure times or holidays, tickets cost around 21.982 PHP in august, the most expensive month to book this route.Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i København?
- Afstanden fra Københavns Lufthavn til centrum er omkring 8 km, med taxa omkring 20 minutter.
Which airline operates the most direct flights from Santorini Lufthavn (JTR) to Københavns Lufthavn (CPH)?
Norwegian Air Sweden AOC is a very popular airline operating an average of 2 flights per month.Hvad er de billigste fly fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn?
Envejsfly fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn starter i øjeblikket fra 6.705 PHP, og tur-retur-priser starter fra 17.317 PHP. Den aktuelle laveste pris er en Jet2.com-flyvning med afgang den man. 26. okt.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvilke flyselskaber tilbyder direkte flyvninger fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn?
Ja. Scandinavian Airlines flyver direkte fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn, med en gennemsnitlig flyvetid på 3 timer 28 minutter og omkring 1 ugentlige afgange. Det faktiske antal afgange kan variere efter sæson.Hvad er den gennemsnitlige pris for en flyvning fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn?
Baseret på Trip.com-flydata for afgange inden for de næste 30 dage med højst ét mellemstop er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn 26.361 PHP. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvor mange ugentlige fly er der fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn?
Der går omkring 1 ugentlige fly fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn, hovedsageligt med Scandinavian Airlines. Det faktiske antal kan variere i forbindelse med helligdage og sæsonjusteringer.Hvordan booker jeg fly fra Santorini Lufthavn til Københavns Lufthavn på Trip.com?
Indtast Santorini Lufthavn og Københavns Lufthavn, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Berlin Brandenburg lufthavn Københavns Lufthavn
- Fly Beijing Capital International Airport Københavns Lufthavn
- Fly Gatwick Airport Københavns Lufthavn
- Fly Suvarnabhumi Lufthavn Københavns Lufthavn
- Fly Aalborg Lufthavn Københavns Lufthavn
- Fly fra Beijing til Københavns Lufthavn
- Fly fra Bangkok til Københavns Lufthavn
- Fly fra Aalborg til Københavns Lufthavn
- Fly fra Berlin til Københavns Lufthavn
- Fly fra London til Københavns Lufthavn