Billige flyrejser fra Santorini Lufthavn til København
Udforsk de billigste flyrejser fra Thira til København i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 239.600 KRW, og returbilletter starter fra 366.100 KRW.
- Rundtur
- Billigst
- Anbefalet
- Næste 7 dage
- Hurtigst
JTR 17.057t 25m1 mellemlandingCPH 23.30Thira - København | tir. 8. dec. | SKY express
CPH 09.056t 30m1 mellemlandingJTR 16.35København - Thira | ons. 9. dec. | Scandinavian Airlines366.100 KRW 727.000 KRW50% off50% off727.000 KRW 366.100 KRW
JTR 06.0018t 30m1 mellemlandingCPH 23.30Thira - København | tir. 8. dec. | AEGEAN
CPH 09.0512t 10m1 mellemlandingJTR 22.15København - Thira | ons. 9. dec. | Scandinavian Airlines373.500 KRW 727.000 KRW49% off49% off727.000 KRW 373.500 KRW
JTR 20.4513t 10m1 mellemlandingCPH 08.55Thira - København | tir. 3. nov. | SWISS
CPH 06.0011t 35m1 mellemlandingJTR 18.35København - Thira | lør. 7. nov. | Lufthansa388.500 KRW 727.000 KRW47% off47% off727.000 KRW 388.500 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | man. 21. dec. | AEGEAN
CPH 11.405t 20m1 mellemlandingJTR 18.00København - Thira | fre. 25. dec. | AEGEAN511.200 KRW30% off727.000 KRW 511.200 KRW
JTR 19.005t 30m1 mellemlandingCPH 23.30Thira - København | lør. 7. nov. | SWISS
CPH 06.0512t 5m1 mellemlandingJTR 19.10København - Thira | ons. 11. nov. | Lufthansa548.900 KRW24% off727.000 KRW 548.900 KRW
JTR 19.2513t 30m1 mellemlandingCPH 07.55Thira - København | lør. 7. nov. | Lufthansa
CPH 06.0512t 5m1 mellemlandingJTR 19.10København - Thira | ons. 11. nov. | Lufthansa556.500 KRW23% off727.000 KRW 556.500 KRW
JTR 14.2020t 10m1 mellemlandingCPH 09.30Thira - København | tir. 3. nov. | Lufthansa
CPH 06.3010t 40m1 mellemlandingJTR 18.10København - Thira | lør. 7. nov. | SWISS595.600 KRW18% off727.000 KRW 595.600 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | man. 7. dec. | AEGEAN
CPH 08.258t 35m1 mellemlandingJTR 18.00København - Thira | man. 14. dec. | AEGEAN605.200 KRW17% off727.000 KRW 605.200 KRW
JTR 06.0011t 40m1 mellemlandingCPH 16.40Thira - København | tor. 10. dec. | AEGEAN
CPH 09.0512t 10m1 mellemlandingJTR 22.15København - Thira | lør. 12. dec. | Scandinavian Airlines611.000 KRW16% off727.000 KRW 611.000 KRW
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | man. 2. nov. | Normal Airline
CPH 15.006tDirekteJTR 16.00København - Thira | ons. 4. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | ons. 9. dec. | AEGEAN239.600 KRW 383.400 KRW38% off38% off383.400 KRW 239.600 KRW
JTR 09.0026t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tir. 10. nov. | SKY express258.600 KRW 383.400 KRW33% off33% off383.400 KRW 258.600 KRW
JTR 15.3524t 30m1 mellemlandingCPH 15.05Thira - København | søn. 20. dec. | AEGEAN263.000 KRW 383.400 KRW31% off31% off383.400 KRW 263.000 KRW
JTR 08.1027t 35m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | man. 16. nov. | AEGEAN283.700 KRW26% off383.400 KRW 283.700 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tir. 1. dec. | AEGEAN284.900 KRW26% off383.400 KRW 284.900 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | ons. 25. nov. | AEGEAN288.300 KRW25% off383.400 KRW 288.300 KRW
JTR 11.209t 10m1 mellemlandingCPH 19.30Thira - København | ons. 4. nov. | easyJet294.900 KRW23% off383.400 KRW 294.900 KRW
JTR 08.1027t 35m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | ons. 18. nov. | AEGEAN301.500 KRW21% off383.400 KRW 301.500 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tor. 19. nov. | AEGEAN301.500 KRW21% off383.400 KRW 301.500 KRW
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tor. 5. nov. | AEGEAN337.800 KRW 375.400 KRW10% off10% off375.400 KRW 337.800 KRW
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tor. 5. nov. | AEGEAN337.800 KRW 375.400 KRW10% off10% off375.400 KRW 337.800 KRW
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | ons. 9. dec. | AEGEAN239.600 KRW 383.400 KRW38% off38% off383.400 KRW 239.600 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tir. 1. dec. | AEGEAN284.900 KRW 383.400 KRW26% off26% off383.400 KRW 284.900 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | ons. 25. nov. | AEGEAN288.300 KRW 383.400 KRW25% off25% off383.400 KRW 288.300 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | tor. 19. nov. | AEGEAN301.500 KRW21% off383.400 KRW 301.500 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | lør. 14. nov. | AEGEAN318.600 KRW17% off383.400 KRW 318.600 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | man. 23. nov. | AEGEAN333.200 KRW13% off383.400 KRW 333.200 KRW
JTR 06.005t 45m1 mellemlandingCPH 10.45Thira - København | man. 9. nov. | AEGEAN345.000 KRW10% off383.400 KRW 345.000 KRW
JTR 11.209t 10m1 mellemlandingCPH 19.30Thira - København | ons. 4. nov. | easyJet294.900 KRW23% off383.400 KRW 294.900 KRW
JTR 15.3524t 30m1 mellemlandingCPH 15.05Thira - København | søn. 20. dec. | AEGEAN263.000 KRW31% off383.400 KRW 263.000 KRW
JTR 13.0017t 25m1 mellemlandingCPH 14.00Thira - København | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Thira til København er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Santorini Lufthavn til København
AEGEAN
Flyplan fra Santorini Lufthavn til København
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Santorini Lufthavn til København og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
A3351
Santorini Lufthavn
06.00
JTR
06.45
ATH
S M T W T F SSearch -
A3750
Athen Internationale Lufthavn
08.20
ATH
10.45
CPH
S M T W T F S -
GQ351
Santorini Lufthavn
17.05
JTR
18.00
ATH
S M T W T F SSearch -
SK2778
Athen Internationale Lufthavn
21.05
ATH
23.25
CPH
S - T W - - S -
GQ341
Santorini Lufthavn
09.00
JTR
10.00
ATH
S M T W T F SSearch -
SK778
Athen Internationale Lufthavn
14.10
ATH
16.40
CPH
S M T W T F S -
A3355
Santorini Lufthavn
11.49
JTR
12.39
ATH
S M T W T F SSearch -
JU533
Athen Internationale Lufthavn
15.50
ATH
16.30
BEG
S M T W T F S -
JU372
Beograd Lufthavn
17.15
BEG
19.35
CPH
- - T - T - S -
U21474
Santorini Lufthavn
20.20
JTR
22.35
GVA
S - - - - - -Search -
U21539
Genève Internationale Lufthavn
17.15
GVA
19.25
CPH
S - - W - - - -
GQ347
Santorini Lufthavn
21.35
JTR
22.20
ATH
S M T W T F SSearch -
JU537
Athen Internationale Lufthavn
04.25
ATH
05.05
BEG
S M - W T F - -
JU370
Beograd Lufthavn
06.30
BEG
08.50
CPH
S M - W - F - -
A3355
Santorini Lufthavn
11.49
JTR
12.39
ATH
S M T W T F SSearch -
LH1755
Athen Internationale Lufthavn
19.15
ATH
20.50
MUC
- - - W T F S -
LH2446
Munich Airport
21.35
MUC
23.10
CPH
S M T W T F S -
GQ341
Santorini Lufthavn
09.00
JTR
10.00
ATH
S M T W T F SSearch -
GQ830
Athen Internationale Lufthavn
17.00
ATH
18.35
MXP
S M T W T F S -
SK688
Milan Malpensa Airport
20.00
MXP
22.05
CPH
S M T W T - S -
GQ345
Santorini Lufthavn
11.55
JTR
12.50
ATH
S M T W T F SSearch -
JU537
Athen Internationale Lufthavn
04.25
ATH
05.05
BEG
S M - W T F - -
JU370
Beograd Lufthavn
06.30
BEG
08.50
CPH
S M - W - F - -
A3359
Santorini Lufthavn
19.00
JTR
20.00
ATH
S M T W T F SSearch -
JU537
Athen Internationale Lufthavn
04.25
ATH
05.05
BEG
S M - W T F - -
JU370
Beograd Lufthavn
06.30
BEG
08.50
CPH
S M - W - F -
Flyoplysninger om flyvninger fra Santorini Lufthavn til København
| Billigste pris på direkte fly | 239.600 KRW |
|---|---|
| Løsæson for rejser | oktober |
| Højsæson for rejser | januar |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Santorini Lufthavn til København
Hvornår er højsæsonen for rejser til København?
Den maksimale rejsetid for at besøge København er december. I dette tidsrum er fly fra Santorini Lufthavn til København de dyreste. Billige billetter kan stadig bookes på Trip.com.Hvor lang tid tager det at flyve til København fra Santorini Lufthavn?
Flyrejser fra Santorini Lufthavn (JTR) til Københavns Lufthavn (CPH) tager omkring 3 timer 30 minutter.What airline operates the most direct flights from Santorini Lufthavn (JTR) to Thira (CPH)?
Norwegian Air Sweden AOC is a very popular airline operating an average of 2 flights per month.Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i København?
- Afstanden fra Københavns Lufthavn til centrum er omkring 8 km, med taxa omkring 20 minutter.
Er direkte flyvninger fra Santorini Lufthavn til København?
Ja. Scandinavian Airlines opererer direkte flyvninger fra Santorini Lufthavn til København. Den gennemsnitlige flyvetid er ca. 3 timer 28 minutter, med ca. 0 flyvninger om ugen. Faktiske tidsplaner kan ændre sig efter sæson.Hvad er de billigste flybilletter fra Santorini Lufthavn til København?
Enkeltbilletter fra Santorini Lufthavn til København starter i øjeblikket fra 239.600 KRW, og returbilletter fra 366.100 KRW. Den laveste pris er AEGEAN med afgang den ons. 9. dec.; priserne kan ændre sig afhængigt af udbuddet.Hvilke flyselskaber flyver fra Santorini Lufthavn til København?
I øjeblikket tilbyder flere flyselskaber flyvninger fra Santorini Lufthavn til København, herunder: AEGEAN Eurowings De udvalgte flyselskaber er baseret på Trip.com-brugeres bookingsdata fra de seneste 90 dage.Hvad er den gennemsnitlige flybilletpris fra Santorini Lufthavn til København?
Baseret på Trip.coms flydata for afgange inden for de næste 30 dage er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Santorini Lufthavn til København 510.400 KRW, og den gennemsnitlige pris for en tur-retur-billet er null. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvordan ser flyvetidsplanen fra Santorini Lufthavn til København ud?
Den tidligste flyvning fra Santorini Lufthavn til København afgår kl. 12:40, og den seneste afgår kl. 12:40. Der er ca. 1 flyvninger om dagen. Flyvetider kan ændres; tjek de seneste afgangs- og ankomsttider inden din rejse.Hvilke lufthavne kan man flyve til fra Santorini Lufthavn til København?
Fly fra Santorini Lufthavn til København lander normalt i Københavns Lufthavn. Københavns Lufthavn er det mest praktiske valg på denne rute.
Populære destinationer
- Fly fra Berlin Brandenburg lufthavn til København
- Fly fra Beijing Capital International Airport til København
- Fly fra Suvarnabhumi Lufthavn til København
- Fly fra Aalborg Lufthavn til København
- Fly fra Gatwick Airport til København
- Fly Aalborg København
- Fly Berlin København
- Fly London København
- Fly Bangkok København
- Fly Beijing København