Nye County

Hoteller i Nye County med svimmingpools

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Swimmingpools i Nye County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Udvalgte hoteller med swimmingpools i Nye County

Se vores udvalg af hoteller i Nye County med Swimmingpools
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
80
Hoteller i Nye County
Med et ophold på Holiday Inn Express & Suites PAHRUMP by IHG er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder ridning, golfbane og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
116 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 38 OMR
Tjek tilgængelighed
56
Hoteller i Nye County
Saddle West Casino Hotel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og automat. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
85 anmeldelser
7,1/10
1 nat
Fra 25 OMR
Tjek tilgængelighed
70
Hoteller i Nye County
Best Western Hi-Desert Inn er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Besøg ejendommens spa for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
104 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 69 OMR
Tjek tilgængelighed
52
Hoteller i Nye County
Med et ophold ved Shady Lady Bed & Breakfast i Beatty er du kun 51,1 km fra Death Valley Nut and Candy Company. Sørg for at nyde de rekreative faciliteter, der inkluderer et døgnåbent fitnesscenter og en sæsonbestemt udendørs pool. Andre faciliteter på dette Bed & Breakfast inkluderer gratis trådløs internetadgang, bryllupsfaciliteter og tv på fællesarealer. Snup en bid mad på dette Bed & Breakfasts kaffebar/café. Afslut dagen med en drink eller to i baren/loungen. Gratis engelsk morgenmad serveres dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.30. Gæsterne har blandt andet adgang til hurtig indtjekning, hurtig udtjekning og en døgnåben reception. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 5 aircondition-afkølede værelser, der desuden indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Der er en kombination af bruser/badekar på badeværelserne.
Fantastisk
102 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 16 OMR
Tjek tilgængelighed
43
Hoteller i Nye County
Longstreet Inn & Casino er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool med udsigt. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
120 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 16 OMR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Swimmingpools i Nye County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Nye County?

Nye County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Holiday Inn Express & Suites PAHRUMP by IHG (fra 38 OMR), Longstreet Inn & Casino (fra 18 OMR) og Best Western Hi-Desert Inn (fra 69 OMR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Nye County?

For hoteller i Nye County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 51 OMR og i weekender (fredag-lørdag) 56 OMR.

Hvilke hoteller i Nye County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Nye County tilbyder fitnessfaciliteter?

Holiday Inn Express & Suites PAHRUMP by IHG (fra 38 OMR), Best Western Hi-Desert Inn (fra 69 OMR) og Comfort Inn Tonopah (fra 51 OMR) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Nye County tillader kæledyr?

Shady Lady Bed and Breakfast (fra 33 OMR) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i Nye County har swimmingpools?

Holiday Inn Express & Suites PAHRUMP by IHG (fra 38 OMR), Longstreet Inn & Casino (fra 18 OMR) og Best Western Hi-Desert Inn (fra 69 OMR) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Nye County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Longstreet Inn & Casino (fra 18 OMR), Motel 6 Beatty, NV - Death Valley (fra 40 OMR) og Pahrump Nugget Hotel & Casino (fra 16 OMR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Nye County har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Best Western Pahrump Oasis (fra 28 OMR) og Best Western Hi-Desert Inn (fra 69 OMR) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Nye County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Nye County Hoteller med Swimmingpools-oplysninger

Antal hoteller5
Antal anmeldelser571
Højeste pris160 OMR
Laveste pris160 OMR
Gennemsnitlig pris (hverdage)51 OMR
Gennemsnitlig pris (weekender)56 OMR