Brevard County

Hoteller i Brevard County med svimmingpools

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Swimmingpools i Brevard County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Udvalgte hoteller med swimmingpools i Brevard County

Se vores udvalg af hoteller i Brevard County med Swimmingpools
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Brevard County
Med et ophold hos avid hotel Melbourne Viera by IHG i Melbourne befinder du dig tæt på lufthavnen, kun få skridt fra Brevard Zoologiske Have og 4 min. kørsel fra Duran Golf Club. Dette hotel ligger 4,2 km fra Ritch Grissom Memorial Wetlands at Viera og 6,7 km fra USSSA Space Coast Complex. Nyd de rekreative faciliteter, såsom en udendørs pool og et døgnåbent fitnesscenter. Gratis morgenmadsbuffet serveres på hverdage fra kl. 06.30 til kl. 09.30 og fra kl. 07.00 til kl. 10.00 i weekenderne. Gæsterne har blandt andet adgang til et døgnåbent forretningscenter, en døgnåben reception og en elevator. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Overnat i et af de 95 værelser, der indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Badeværelserne har separat badekar og bruser og hårtørrer. Faciliteter inkluderer telefoner samt pengeskabe med plads til bærbar computer og skriveborde.
Fantastisk
112 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 71 EUR
Tjek tilgængelighed
87
Hoteller i Palm Bay
Located in Palm Bay, Quality Inn Palm Bay - Melbourne I-95 is in a shopping district, within a 10-minute drive of Florida Institute of Technology and Melbourne Square Mall. This hotel is 5.4 mi (8.7 km) from Palm Bay Hospital and 5.5 mi (8.9 km) from Holmes Regional Medical Center. Take advantage of recreation opportunities such as an outdoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and a television in a common area. A complimentary continental breakfast is served daily from 6:00 AM to 9:00 AM. Featured amenities include a 24-hour front desk, laundry facilities, and an elevator. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 67 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include desks and microwaves, and housekeeping is provided on request.
Meget god
109 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 74 EUR
Tjek tilgængelighed
93
Hoteller i Brevard County
Med et ophold på Fairfield Inn & Suites Melbourne Viera Town Center er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Når du bor på denne hotel, vil du være 599m fra Duran Development Center og 738m fra Brevard County Parks and Recreation Administration Office. Derudover er Duran Golf Club kun 778m væk. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Den nærmeste lufthavn er Melbourne Orlando International Airport, som du kan nå i bil på 24 min. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
103 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 82 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Brevard County
Off I-95, our all-suite hotel is surrounded by restaurants. The USSSA Space Coast Sports Complex is only one mile away, and Brevard Zoo is within four miles. Shopping and dining at The Avenue Viera are under a 10-minute drive. Enjoy our complimentary breakfast and Wednesday Evening Receptions, outdoor pool and patio, and fitness center.
Fantastisk
101 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 93 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Melbourne
Beliggende i Melbourne er Holiday Inn MELBOURNE-VIERA CONFERENCE CTR by IHG en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"這個酒店給我們不好的感覺。前台接待員很不專業。房間裏的衣架很少,讓他送幾個衣架,吹了三次,半夜才送了三個上來破衣架。然後就發現我的賬單上被扣了26.86美金。而且我們的房間訂的是包兩份,早餐的前台告訴我們,因為廚師生病了,不提供早餐,也沒有任何道歉和賠償。"
God
100 anmeldelser
7,6/10
1 nat
Fra 77 EUR
Tjek tilgængelighed
78
Hoteller i Palm Bay
Beliggende i Palm Bay er Home2 Suites by Hilton Palm Bay Melbourne I 95 en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
113 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 89 EUR
Tjek tilgængelighed
79
Hoteller i Brevard County
Når du bor på Hampton Inn Melbourne-Viera, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Melbourne har at tilbyde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Service fra receptionen er tilgængelig 24 timer i døgnet. For ekstra bekvemmelighed er renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"前台接待非常熱情,房間乾淨整潔,淋浴水壓足夠大,美中不足,沒有護髮素。早餐中規中矩,休息一晚是不錯的選擇"
Meget god
104 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 57 EUR
Tjek tilgængelighed
69
Hoteller i Brevard County
La Quinta Inn & Suites ligger lige ved motorvej I-95 og 9,6 km fra Melbournes internationale lufthavn. Der er stor udendørs pool. Der tilbydes gratis WiFi og daglig morgenbuffet. La Quinta Inn & Suites Melbourne - Palm Bay tilbyder lyse værelser med 27" kabel-tv og kaffemaskine. Der er desuden mikrobølgeovn, køleskab og strygeudstyr. Samtlige gæster på Melbourne - Palm Bay La Quinta Inn & Suites har adgang til hotellets fitnesscenter. Der er også business-center og vaskeri. La Quinta Inn & Suites Melbourne - Palm Bay ligger 11 km fra Andretti Thrill Park og mindre end 14 km fra Brevard Art Museum.
Meget god
102 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 54 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cocoa Beach
Dette hotel i Cocoa Beach, Florida ligger ved stranden ved Atlanterhavet, 30 km fra Kennedy Space Center. Hotellet har restaurant og concierge. Værelserne har fladskærms-tv med premium-kabelkanaler. Der er skrivebord med ergonomisk skrivebordsstol på hvert værelse. Der er også et lille køleskab samt kaffemaskine. Begynd dagen på Hilton Cocoa Beach Oceanfront hotel med en lækker morgenmad på hotellets restaurant. Hotellet kan også tilbyde surf-undervisning. Efter en dag på stranden, kan du slappe af ved poolen med en cocktail fra Tiki Bar eller træne i det topmoderne fitnesscenter. Cocoa Beach Surf Company ligger 2,3 km fra Hilton Cocoa Beach Oceanfront. Cocoa Beach-molen ligger 3,8 km fra ejendommen.

"Unfortunately I had a ground floor room, so people walking past all the time. And could hear people in the room next door. Room ok and the bed was very comfortable. Great location on the beach. Pool very small, but outdoor tiki bar on the beach was nice. Great reception staff."
Meget god
113 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 136 EUR
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Cocoa Beach
Når du bor på The Inn at Cocoa Beach, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Cocoa Beach har at tilbyde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder kayak og golfbane, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
102 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 128 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Swimmingpools i Brevard County

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Brevard County

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Residence Inn Cape Canaveral Cocoa Beach

9,0/10
Fantastisk
Slået op den6. jul. 2024
Jasonwhatt
Great location for those focused on kennedy space center or cruise tour. Large rooms with kitchen amenities. Reasonably priced laundry rooms. Adequate sports facilities with gym, swimming pool and basketball hoop. Free EV car charging station although there is only two available. Breakfast was good and what you usually get in residence inn in general. Very quite and comfortable beds Would have been better if there were more ev car charging stations, cleaner and larger swimming pool, but this is to get to 10/10 from 9/10.
Pris pr. nat fra:133 EUR

Hilton Melbourne, FL

8,6/10
Meget god
Slået op den27. jun. 2024
Gæstebruger
A good hotel for the airport Staff very helpful and friendly
Pris pr. nat fra:112 EUR

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Brevard County?

Brevard County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Beachside Hotel & Suites (fra 112 EUR), Days Inn by Wyndham Cocoa Beach Port Canaveral (fra 76 EUR) og Days Inn by Wyndham Titusville Kennedy Space Center (fra 50 EUR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Brevard County?

For hoteller i Brevard County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 192 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 233 EUR.

Hvilke hoteller i Brevard County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Brevard County tilbyder fitnessfaciliteter?

The Inn at Cocoa Beach (fra 127 EUR), Hilton Cocoa Beach Oceanfront (fra 131 EUR) og Best Western Cocoa Beach Hotel Suites (fra 91 EUR) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Brevard County tillader kæledyr?

Motel 6 Cocoa Beach, FL (fra 55 EUR) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i Brevard County har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Brevard County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Beachside Hotel & Suites (fra 112 EUR), Days Inn by Wyndham Cocoa Beach Port Canaveral (fra 76 EUR) og Days Inn by Wyndham Titusville Kennedy Space Center (fra 50 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Brevard County har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Brevard County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Brevard County Hoteller med Swimmingpools-oplysninger

Antal hoteller329
Antal anmeldelser11,285
Højeste pris512 EUR
Laveste pris53 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)192 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)233 EUR