Mueang Phitsanulok District

Find 4 stjerner hoteller i Mueang Phitsanulok District

Indtast dine rejsedatoer for at se de seneste priser og tilgængelighed

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Vi fandt 11 4 stjerner hoteller til dig i Mueang Phitsanulok District

Vælg dine rejsedatoer for at se de seneste priser.
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Ban Khlong,Mueang Phitsanulok District
Nr. 1 af 4-Stjernede Udvalgte Hoteller i Phitsanulok
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Shuttlebus, Business-center
Meget god
128 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 6.496 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nai Mueang,Mueang Phitsanulok District
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Afhentning i lufthavn, Mødelokale
Meget god
44 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 2.401 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ban Khlong,Mueang Phitsanulok District
Udvalgte faciliteter:Mødelokale, Fitnessrum, Parkering
Fantastisk
33 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 5.719 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Samo Khae,Mueang Phitsanulok District
Udvalgte faciliteter:Mødelokale, Café, Fitnessrum
Fantastisk
48 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 5.719 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Wat Chan,Mueang Phitsanulok District
Udvalgte faciliteter:Swimming pool
Fantastisk
55 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 5.084 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nai Mueang,Mueang Phitsanulok District
Nr. 2 af 4-Stjernede Udvalgte Hoteller i Phitsanulok
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Afhentning i lufthavn, Business-center
Fantastisk
43 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 14.310 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Aranyik,Mueang Phitsanulok District
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Spa, Børnepool
Meget god
291 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 3.813 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nai Mueang,Mueang Phitsanulok District
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Spa, Legeplads
Meget god
203 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 4.754 JPY
Tjek tilgængelighed
96
Hoteller i Nai Mueang,Mueang Phitsanulok District
Nr. 3 af 4-Stjernede Udvalgte Hoteller i Phitsanulok
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Mødelokale, Massagerum
Meget god
36 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 10.662 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nai Mueang,Mueang Phitsanulok District
Nr. 4 af 4-Stjernede Udvalgte Hoteller i Phitsanulok
Beliggende i Mueang Phitsanulok District's Nai Mueang, tilbyder Wangkaew Hotel, Phitsanulok en fantastisk opholdsoplevelse for dem, der rejser for sjov eller forretning. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Besøg ejendommens område til solbadning for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Den interne café er det perfekte sted at hænge ud. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
27 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 9.579 JPY
Tjek tilgængelighed
Se alle 4 stjerner hoteller i Mueang Phitsanulok District

Top 4 særligt udvalgt 4-stjernet hotel iMueang Phitsanulok District

Se alle
Opdag vores nøje udvalgte 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District til dit næste ophold
No.
1
8,9/10
128 anmeldelse

Shinnabhura Historic Boutique Hotel

Hotel i Ban Khlong, Mueang Phitsanulok District
"Fremragende design""Stilfuldt miljø"
Vælg datoer for at se priser
No.
2
9,3/10
43 anmeldelse

Pattara Resort & Spa

Hotel i Nai Mueang, Mueang Phitsanulok District
"Fantastisk ophold!""Fantastiske værelser"
Vælg datoer for at se priser
No.
3
8,2/10
36 anmeldelse

Yodia Heritage Hotel

Hotel i Nai Mueang, Mueang Phitsanulok District
"Fantastisk beliggenhed""Fantastisk service"
Vælg datoer for at se priser
No.
4
9,2/10
27 anmeldelse

Wangkaew Hotel, Phitsanulok

Hotel i Nai Mueang, Mueang Phitsanulok District
"Rent og ryddeligt""Fantastiske værelser"
Vælg datoer for at se priser

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære 4-stjernede hoteller er der i Mueang Phitsanulok District?

Uanset om du rejser til Mueang Phitsanulok District grundet forretning eller turisme, er The Imperial Hotel & Convention Centre Phitsanulok (fra 4.118 JPY) , Topland Hotel & Convention Centre (fra 5.601 JPY) og The Horizon Groove Hotel (fra 6.236 JPY) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District?

For 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District, er gennemsnitsprisen på hverdage 15.502 JPY og i weekender (fredag-lørdag) 15.537 JPY.

Hvilke 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District har swimmingpools?

Der er mange 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District med swimmingpools. The Imperial Hotel & Convention Centre Phitsanulok (fra 4.118 JPY) , Topland Hotel & Convention Centre (fra 5.601 JPY) og Shinnabhura Historic Boutique Hotel (fra 7.931 JPY) er meget populære.

Hvilke 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District har fitnessfaciliteter?

Hvilke 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District har barer?

Hvilke 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District tilbyder morgenmad?

Hvilke 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District tilbyder spa-tjenester?

Vil du slappe af med en spabehandling? Blandt 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District, er The Imperial Hotel & Convention Centre Phitsanulok (fra 4.118 JPY) og Topland Hotel & Convention Centre (fra 5.601 JPY) meget populære.

Hvilke 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District har gratis wi-fi?

Internetforbindelse er en vigtig forudsætning for at kunne rejse. The Imperial Hotel & Convention Centre Phitsanulok (fra 4.118 JPY), Topland Hotel & Convention Centre (fra 5.601 JPY) og The Horizon Groove Hotel (fra 6.236 JPY) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke tilbud er tilgængelige for 4-stjernede hoteller i Mueang Phitsanulok District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for 4-stjernede hoteller. Du kan se kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lokale rejseoplysninger

Højeste pris84.963 JPY
Laveste pris8.496 JPY
Antal anmeldelser935
Antal hoteller11
Gennemsnitlig pris (hverdage)15.502 JPY
Gennemsnitlig pris (weekender)15.537 JPY