Phi Phi

Populære hoteller med havudsigt Phi Phi, Find de laveste priser

Indtast dine datoer for de seneste priser på Havudsigt hoteller og tilgængelighed i Phi Phi.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med havudsigt i Phi Phi

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Ao Nang,Phi Phi
Når du bor på ChaoKoh Phi Phi Hotel and Resort, vil du være perfekt positioneret til at udforske Ao Nang. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. ChaoKoh Phi Phi Hotel and Resort ligger på stranden, hvor du kan deltage i aktiviteter som snorkling og dykning. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets massagerum. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive fiskeri og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling og opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen.
Fantastisk
443 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 2.048 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ao Nang,Phi Phi
Udvalgte faciliteter:Swimming pool
Fantastisk
133 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 5.526 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Phi Phi
Viking Nature Resort er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Tag til Viking Nature Resorts eksklusive strand for at slappe af eller deltage i snorkling. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets massagerum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en grill. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen.
Fantastisk
97 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 1.646 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ao Nang,Phi Phi
Nr. 7 af Sceniske Hoteller i Krabi
Når du bor på SAii Phi Phi Island Village, vil du være perfekt positioneret til at udforske Ao Nang. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en infinity-pool. Tag på stranden under dit ophold. SAii Phi Phi Island Village har en eksklusiv strand og tilbyder aktiviteter, herunder snorkling og dykning. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum, område til solbadning eller sauna. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive tennisbane og vandring. Prøv Asiatisk-stil retter på en af ​​4 in-house restaurants. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne resort har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen.
Fantastisk
352 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 5.470 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Phi Phi
Paradise Resort Phi Phi er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Tag til Paradise Resort Phi Phis eksklusive strand for at slappe af eller deltage i snorkling. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets massagerum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en have og bibliotek. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste.

"The best things about our stay in this hotel are: Thai massage, breakfasts, beautiful beach, clean bungalows, nice territory, kind staff! 👍 Go snorkeling at the Shark Point nearby! The only thing we missed was the freshly cooked coffee ☕️ in the morning, however the breakfasts were really good with fresh fruit and freshly made pancakes 🥞 !"
Meget god
272 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 2.113 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ao Nang,Phi Phi
Overnatter du hos Centara Villas Phi Phi Island, som ligger tæt på stranden i Ko Phi Phi, er du kun få skridt fra Loh Bagao Bugt og Loh Bagao Strand. Dette hotel med spa ligger 1,3 km fra Phak Nam Bugt og 1,8 km fra Laem Tong Bugt. Tag dig tid til et besøg i stedets spa, der tilbyder komplet spabehandling. Hvis du leder efter rekreative muligheder, vil du kunne finde et dampbad og et fitnesscenter. Som gæst på Centara Villas Phi Phi Island har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Afslut dagen med en drink eller to i strandbaren. Gratis morgenmadsbuffet serveres dagligt fra kl. 07.00 til kl. 10.00. Personale er kun til rådighed i receptionen i et begrænset antal timer. Føl dig hjemme i et af de 41 aircondition-afkølede værelser, der desuden indeholder LED-tv. Værelserne har privat balkon. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Badeværelserne indeholder separat badekar og bruser med brusehoved med spredningseffekt og gratis toiletartikler.
Meget god
61 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 6.255 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ao Nang,Phi Phi
Udvalgte faciliteter:Offentlig strand, Swimming pool
Meget god
447 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 3.114 PHP
Tjek tilgængelighed
99
Hoteller i Phi Phi
Overnatter du hos OUTRIGGER Phi Phi Island Resort, som ligger på stranden i Ko Phi Phi, er du kun få skridt fra Laem Tong Bugt og Laem Tong Strand. Dette resort ved stranden ligger 1,2 km fra Loh Lana Bugt og 1,9 km fra Loh Bagao Bugt. Forkæl dig selv med et besøg i stedets spa, der tilbyder massage, kropsbehandlinger og ansigtsbehandlinger. Du vil helt sikkert værdsætte de rekreative faciliteter, herunder 2 udendørs swimmingpools og et døgnåbent fitnesscenter. Andre faciliteter på dette resort inkluderer concierge-tjenester og bryllupsfaciliteter. Spis dig mæt i internationale retter på Edgewater Bar and Grill, som er en af dette resorts 2 restauranter, eller bliv på værelset, og nyd godt af roomservice (i et begrænset antal timer).Slut dagen af med en drink i baren/loungen or baren ved poolen. Gæsterne har blandt andet adgang til renseri/vaskeservice, en døgnåben reception og en flersproget medarbejderstab. Mod et tillægsgebyr har gæster adgang til lufthavnstransport tur-retur i et begrænset tidsrum og transport til færgeterminal. Føl dig hjemme i et af de 63 aircondition-afkølede værelser, der indeholder køleskab og dvd-afspiller. Et 32-tommers LCD-tv med satellitkanaler er til rådighed. Værelset har et privat badeværelse med gratis toiletartikler og bidet. Faciliteter inkluderer pengeskabe og separate siddeområder, og rengøring udføres dagligt.
Vidunderligt
44 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 9.219 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Phi Phi
Udvalgte faciliteter:Balkon
Fantastisk
94 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 3.291 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ao Nang,Phi Phi
Når du bor på Phi Phi Cliff Beach Resort, vil du være perfekt positioneret til at udforske Ao Nang. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Tag til Phi Phi Cliff Beach Resorts eksklusive strand for at slappe af eller deltage i snorkling eller dykning. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen.
Meget god
258 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 3.263 PHP
Tjek tilgængelighed
Se alle Havudsigt hoteller i Phi Phi

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller i Phi Phi anbefales til rejsende med børn?

Phi Phi Villa Resort (fra 6.164 PHP) er meget velegnet til familierejser. Nyd en tur sammen med dine børn og andre familiemedlemmer!

Hvilke hoteller i Phi Phi er velegnede til ophold for par?

Hvilke hotelkampagner er der i Phi Phi?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.