Pingbian Miao Autonomous County

Kæledyrsvenlige hoteller i Pingbian Miao Autonomous County

Indtast dine datoer for de seneste priser på Kæledyr tilladt hoteller og tilgængelighed i Pingbian Miao Autonomous County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære kæledyrsvenlige hoteller i Pingbian Miao Autonomous County

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
59
Hoteller i Pingbian Miao Autonomous County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
Enestående
288 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 26 EUR
Tjek tilgængelighed
40
Hoteller i Pingbian Miao Autonomous County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
Good
68 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 9 EUR
Tjek tilgængelighed
56
Hoteller i Pingbian Miao Autonomous County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: EUR12.74 pr. kæledyr pr. ophold
Enestående
179 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 48 EUR
Tjek tilgængelighed
46
Hoteller i Pingbian Miao Autonomous County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
Good
167 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 14 EUR
Tjek tilgængelighed
39
Hoteller i Pingbian Miao Autonomous County
Kæledyr tilladt
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
Good
112 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 12 EUR
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Pingbian Miao Autonomous County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
60 anmeldelser
7,3/10
1 nat
Fra 9 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle Kæledyr tilladt hoteller i Pingbian Miao Autonomous County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære Kæledyr tilladt-hoteller er der i Pingbian Miao Autonomous County?

Uanset om du rejser til Pingbian Miao Autonomous County grundet forretning eller turisme, er Pingbian Hotel (fra 7 EUR) , Pingbian Dishui Miaocheng Resort Hotel (fra 27 EUR) og Jiaxin Hotel (fra 7 EUR) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for Kæledyr tilladt-hoteller i Pingbian Miao Autonomous County?

For Kæledyr tilladt hoteller i Pingbian Miao Autonomous County, er gennemsnitsprisen på hverdage 22 EURog i weekender (fredag-lørdag) 22 EUR.

Hvilke Kæledyr tilladt-hoteller i Pingbian Miao Autonomous County har swimmingpools?

Der er mange Kæledyr tilladt-hoteller i Pingbian Miao Autonomous County med swimmingpools. Pingbian Dishui Miaocheng Resort Hotel (fra 27 EUR) er meget populært.

Hvilke Kæledyr tilladt-hoteller i Pingbian Miao Autonomous County tilbyder morgenmad?

Hvilke tilbud er tilgængelige for Kæledyr tilladt-hoteller i Pingbian Miao Autonomous County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for Kæledyr tilladt-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Pingbian Miao Autonomous County Kæledyr tilladt Hoteloplysninger

Antal hoteller6
Antal anmeldelser1,077
Laveste pris10 EUR
Højeste pris11 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)22 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)22 EUR