Kaijiang County

Kæledyrsvenlige hoteller i Kaijiang County

Indtast dine datoer for de seneste priser på Kæledyr tilladt hoteller og tilgængelighed i Kaijiang County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære kæledyrsvenlige hoteller i Kaijiang County

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
68
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
Excellent
59 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 1.341 TRY
Tjek tilgængelighed
55
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
Excellent
53 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 722 TRY
Tjek tilgængelighed
30
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
70 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 547 TRY
Tjek tilgængelighed
27
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
Good
40 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 539 TRY
Tjek tilgængelighed
57
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Typer af kæledyr, der er tilladt: andre kæledyr
Gebyr: gratis
52 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 1.071 TRY
Tjek tilgængelighed
45
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
Perfekt
1 anmeldelse
10/10
1 nat
Fra 969 TRY
Tjek tilgængelighed
61
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
50 anmeldelser
6,7/10
1 nat
Fra 372 TRY
Tjek tilgængelighed
47
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
7,8/10
1 nat
Fra 532 TRY
Tjek tilgængelighed
57
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
32 anmeldelser
7,3/10
1 nat
Fra 532 TRY
Tjek tilgængelighed
17
Hoteller i Kaijiang County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
7,8/10
1 nat
Fra 561 TRY
Tjek tilgængelighed
Se alle Kæledyr tilladt hoteller i Kaijiang County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære Kæledyr tilladt-hoteller er der i Kaijiang County?

Uanset om du rejser til Kaijiang County grundet forretning eller turisme, er Kaijiang New Century Business Hotel (fra 656 TRY) , Kaijiang Haoting Hotel (fra 445 TRY) og Kaijiang Xili Hotel (fra 642 TRY) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for Kæledyr tilladt-hoteller i Kaijiang County?

For Kæledyr tilladt hoteller i Kaijiang County, er gennemsnitsprisen på hverdage 1.229 TRYog i weekender (fredag-lørdag) 1.226 TRY.

Hvilke ${{themeName}-hoteller i Kaijiang County tilbyder fitnessfaciliteter?

Er du vant til at træne? Junmi Yujing Hotel (fra 1.372 TRY) har fitnessfaciliteter. .

Hvilke Kæledyr tilladt-hoteller i Kaijiang County tilbyder morgenmad?

Junmi Yujing Hotel (fra 1.372 TRY) tilbyder lækker morgenmad.

Hvilke tilbud er tilgængelige for Kæledyr tilladt-hoteller i Kaijiang County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for Kæledyr tilladt-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Kaijiang County Kæledyr tilladt Hoteloplysninger

Antal hoteller10
Antal anmeldelser277
Gennemsnitlig pris (weekender)1.226 TRY
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.229 TRY