Hai'an

Kæledyrsvenlige hoteller i Hai'an

Indtast dine datoer for de seneste priser på Kæledyr tilladt hoteller og tilgængelighed i Hai'an.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære kæledyrsvenlige hoteller i Hai'an

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: katte
Gebyr: gratis
Enestående
766 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 12 EUR
Tjek tilgængelighed
70
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
Excellent
126 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 28 EUR
Tjek tilgængelighed
52
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
230 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 9 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
154 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 8 EUR
Tjek tilgængelighed
42
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
Good
52 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 18 EUR
Tjek tilgængelighed
92
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte, andre kæledyr
Gebyr: gratis
306 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 8 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
Good
433 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 16 EUR
Tjek tilgængelighed
23
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
39 anmeldelser
7,6/10
1 nat
Fra 12 EUR
Tjek tilgængelighed
35
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
41 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 8 EUR
Tjek tilgængelighed
63
Hoteller i Hai'an
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
55 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 7 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle Kæledyr tilladt hoteller i Hai'an

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære Kæledyr tilladt-hoteller er der i Hai'an?

Uanset om du rejser til Hai'an grundet forretning eller turisme, er 998 Business Hostel (fra 7 EUR) , Junyi Hotel Chain (Haian Development Zone Branch) (fra 9 EUR) og Vienna International Hotel (Hai'an Riyue Road) (fra 14 EUR) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for Kæledyr tilladt-hoteller i Hai'an?

For Kæledyr tilladt hoteller i Hai'an, er gennemsnitsprisen på hverdage 16 EURog i weekender (fredag-lørdag) 16 EUR.

Hvilke ${{themeName}-hoteller i Hai'an tilbyder fitnessfaciliteter?

Er du vant til at træne? Vienna International Hotel (Hai'an Riyue Road) (fra 14 EUR) har fitnessfaciliteter. .

Hvilke Kæledyr tilladt-hoteller i Hai'an tilbyder morgenmad?

Hvilke tilbud er tilgængelige for Kæledyr tilladt-hoteller i Hai'an?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for Kæledyr tilladt-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Hai'an Kæledyr tilladt Hoteloplysninger

Antal hoteller11
Antal anmeldelser1,815
Laveste pris29 EUR
Højeste pris85 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)16 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)16 EUR