Van Don

Hoteller med parkering i Van Don

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Van Don.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Van Don

Se vores udvalg af hoteller i Van Don med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
42
Hoteller i Van Don
Van Don Royal Hotel ligger i Hà Cái, 47 km fra Bảo tàng Quảng Ninh, og har et fælles opholdsområde, en bar og gratis privat parkering. Dette hotel med 3 stjerner har en concierge-tjeneste og en udflugtsskranke. Overnatningsstedet har døgnåben reception, lufthavnstransport og roomservice samt gratis wi-fi overalt. Alle værelser hos hotellet har aircondition, skrivebord, en balkon med havudsigt, privat badeværelse, fladskærms-tv, sengetøj og håndklæder. Det private badeværelse har bidet, gratis toiletartikler og en hårtørrer. Enhederne har et klædeskab og kedel. Van Don Royal Hotel tilbyder solterrasse. Vincom Plaza Ha Long ligger 49 km fra overnatningsstedet. Van Don Internationale Lufthavn ligger 10 km fra overnatningsstedet.
Enestående
7 anmeldelser
10/10
1 nat
Fra 22 EUR
Tjek tilgængelighed
86
Hoteller i Van Don
Angsana Quan Lan, Ha Long Bay er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool på tagterrasse. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum, område til solbadning, sauna eller fodbad. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Oplev smagen af ​​Vietnamesisk-køkkenet på stedets restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have og legeplads. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"Vì khách sạn rất mới nên cơ sở vật chất tốt, không có nhiều thiên nhiên vì các cây gần như đều mới được trồng. Đồ ăn trong khách sạn khá đắt, nhân viên chưa được đào tạo tốt, chưa chuyên nghiệp. Phòng của mình bị thông với phòng bên cạnh nhưng lúc nhận phòng không ai thông báo hay cũng không khóa lại, mở cửa ra thấy phòng bên có người bên trong luôn. Nhìn chung chưa xứng đáng dịch vụ 5 sao"
Meget god
26 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 137 EUR
Tjek tilgængelighed
44
Hoteller i Van Don
Ao Tien Harbour Boutique Hotel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Alle værelser er ikke-ryger. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
God
16 anmeldelser
7,6/10
1 nat
Fra 24 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Van Don
Med et ophold på Wyndham Garden Sonasea Van Don er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum, område til solbadning, sauna eller fodbad. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive kayak og tennisbane. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne hotel har du adgang til grill, have, executive lounge, legeplads og te-stue. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
54 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 86 EUR
Tjek tilgængelighed
18
Hoteller i Van Don
Med et ophold på Solaya Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
1 nat
Fra 36 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Van Don
Bai Tu Long Mountain Resort er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Oplev smagen af ​​Asiatisk-køkkenet på stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
God
7,6/10
1 nat
Fra 30 EUR
Tjek tilgængelighed
42
Hoteller i Van Don
With a stay at Ngoc Anh Hotel in Van Don, you'll be 27 mi (43.5 km) from Halong Bay Marina and 13.3 mi (21.4 km) from Bai Tu Long Bay. This hotel is 16.6 mi (26.6 km) from Dragon Claw Beach and 17.2 mi (27.7 km) from YOKO ONSEN QUANG HANH. Enjoy recreational amenities such as a steam room and bicycles to rent. Additional features at this hotel include complimentary wireless internet access and concierge services. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, a 24-hour front desk, and luggage storage. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 20 air-conditioned rooms featuring minibars and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature rainfall showerheads and complimentary toiletries. Conveniences include safes and desks, as well as phones with free local calls.
3 anmeldelser
5,0/10
1 nat
Fra 15 EUR
Tjek tilgængelighed
9
Hoteller i Van Don
1 nat
Fra 62 EUR
Tjek tilgængelighed
22
Hoteller i Van Don
Lee An Hotel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
1 nat
Fra 26 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Van Don

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Van Don?

Van Don har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Wyndham Garden Sonasea Van Don (fra 88 EUR), Angsana Quan Lan, Ha Long Bay (fra 108 EUR) og Van Don Royal Hotel (fra 37 EUR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Van Don?

For hoteller i Van Don, er den gennemsnitlige pris på hverdage 80 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 87 EUR.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Van Don?

Van Don har mange luksushoteller i forskellig stil. Wyndham Garden Sonasea Van Don (fra 88 EUR) og Angsana Quan Lan, Ha Long Bay (fra 108 EUR) er meget populære.

Hvilke hoteller i Van Don tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Van Don tilbyder fitnessfaciliteter?

Wyndham Garden Sonasea Van Don (fra 88 EUR) og Angsana Quan Lan, Ha Long Bay (fra 108 EUR) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Van Don har swimmingpools?

Wyndham Garden Sonasea Van Don (fra 88 EUR), Angsana Quan Lan, Ha Long Bay (fra 108 EUR) og Phoenix Minh Chau Hotel (fra 65 EUR) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Van Don tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Wyndham Garden Sonasea Van Don (fra 88 EUR), Angsana Quan Lan, Ha Long Bay (fra 108 EUR) og Van Don Royal Hotel (fra 37 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Van Don har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Wyndham Garden Sonasea Van Don (fra 88 EUR) og Angsana Quan Lan, Ha Long Bay (fra 108 EUR) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Van Don?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Van Don Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller9
Antal anmeldelser113
Højeste pris355 EUR
Laveste pris40 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)80 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)87 EUR