Celaya Municipality

Hoteller med parkering i Celaya Municipality

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Celaya Municipality.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Celaya Municipality

Se vores udvalg af hoteller i Celaya Municipality med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Celaya Municipality
DoubleTree by Hilton Celaya er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool på tagterrasse. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets område til solbadning. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
110 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 6.657 INR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Celaya Municipality
Med et ophold på Hotel St. George er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
86 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 2.580 INR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Celaya Municipality
Når du bor på Hampton Inn by Hilton Celaya, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Celaya Municipality har at tilbyde. Når du bor på denne hotel, vil du være 163m fra Pádel Campestre og 598m fra PusBikePark. Derudover er Kido Kids Galerías Celaya kun 841m væk. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"附近有飯店葯店,交通便利,對面的la bugger 味道還不錯,整體比較安全,視野比較好,房間不小,有冰箱,美中不足是淋浴噴頭不太好使,但是算是經濟實惠了"
Fantastisk
82 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 4.576 INR
Tjek tilgængelighed
19
Hoteller i Celaya Municipality
CoWork Hotel Campestre ligger i Celaya, blot 5 minutters kørsel fra Galerias Celaya Butikscenter og 5 minutters kørsel fra San Francisco-templet. Dette hotel ligger 3,7 km fra Alameda Park og 4,7 km fra Celaya Hovedhave. Gør brug af praktiske faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og concierge-tjenester. Snup en bid mad på en af dette hotels mange spisesteder, der inkluderer 3 restauranter og 2 kaffebarer/caféer. Gratis kontinental morgenmad serveres dagligt fra kl. 07.00 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til et forretningscenter, en døgnåben reception og bagageopbevaring. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 15 aircondition-afkølede værelser, der indeholder tekøkken. Der er et 32-tommers fladskærms-tv med kabelkanaler, som sørger for underholdningen, og med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Faciliteter inkluderer telefoner samt skriveborde og separate siddeområder.
Fantastisk
49 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 2.922 INR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Celaya Municipality
Når du bor på Candlewood Suites CELAYA by IHG, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Celaya Municipality har at tilbyde. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
93 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 4.904 INR
Tjek tilgængelighed
58
Hoteller i Celaya Municipality
Fiesta Inn Celaya Galerias ligger i Celaya og har et fitnesscenter, terrasse, en restaurant og bar. Dette hotel har 4 stjerner. Her er en udendørs swimmingpool, aircondition og gratis wi-fi. Alle værelser har et privat badeværelse. Overnatningsstedet har roomservice, en døgnåben reception og en reception der kan hjælpe med bagageopbevaring. Alle enheder hos hotellet har et klædeskab. Det private badeværelse har bruser, gratis toiletartikler og en hårtørrer. Alle værelser hos Fiesta Inn Celaya Galerias har skrivebord og fladskærms-tv. Du kan spille billard hos overnatningsstedet. Querétaro Internationale Lufthavn ligger 74 km væk.
Vidunderligt
98 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 5.531 INR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Celaya Municipality
Når du bor på Casa Inn Galerias Celaya, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Celaya Municipality har at tilbyde. Når du bor på denne hotel, vil du være 130m fra Kido Kids Galerías Celaya og 236m fra Galex Game Center Galerias Celaya. Derudover er Pole Fitness Celaya kun 89m væk. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
105 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 5.474 INR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Celaya Municipality
Med et ophold ved Real Inn Celaya i Celaya er du kun 5 km fra Miguel Alemán Valdés Stadion. Dette hotel ligger 46,8 km fra Santiago de Querétaro Akvædukt og 46,9 km fra Corregidora Stadion. Fra en terrasse kan du nyde den skønne udsigt, eller du kan nyde godt af rekreative faciliteter, såsom et fitnesscenter. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, plantevæg og hjælp med udflugter/billetter. Nyd et måltid på Stock Cafe, eller køb snacks på stedets kaffebar/café. dette hotel tilbyder også roomservice (i et begrænset antal timer). Tag forbi baren/loungen, hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Gæsterne har blandt andet adgang til et forretningscenter, renseri/vaskeservice og en døgnåben reception. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 119 aircondition-afkølede værelser, der desuden indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer telefoner samt pengeskabe og skriveborde.
Meget god
99 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 4.362 INR
Tjek tilgængelighed
41
Hoteller i Celaya Municipality
Located in Celaya, Hotel Soleil Business Class Celaya is in a shopping district, a 3-minute drive from Galerias Celaya Mall and 5 minutes from Temple of San Francisco. This hotel is 28.3 mi (45.5 km) from Aqueduct of Santiago de Querétaro and 28.4 mi (45.7 km) from Corregidora Stadium. Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access and complimentary use of a nearby fitness facility. Satisfy your appetite for lunch or dinner at the hotel's restaurant, or stay in and take advantage of the room service (during limited hours). A complimentary continental breakfast is served daily from 7:00 AM to 11:00 AM. Featured amenities include a business center, a 24-hour front desk, and luggage storage. This hotel has 2 meeting rooms available for events. Free self parking is available onsite. Stay in one of 70 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers, complimentary toiletries, and hair dryers. Conveniences include phones, as well as desks and irons/ironing boards.
Meget god
48 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 4.091 INR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Celaya Municipality
Med et ophold ved Holiday Inn Express & Suites Celaya by IHG i Celaya er du kun 6,6 km fra Alameda Park. Dette hotel ligger 46,7 km fra Santiago de Querétaro Akvædukt og 46,9 km fra Corregidora Stadion. Gå ikke glip af de rekreative tilbud, inklusive en udendørs pool og et fitnesscenter. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, shopping på stedet og festsal. Som gæst på Holiday Inn Express & Suites Celaya by IHG har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Gratis morgenmadsbuffet serveres dagligt. Gæsterne har blandt andet adgang til gratis internetforbindelse via kabel, et forretningscenter og gratis aviser i lobbyen. Dette hotel har 2 møde- og konferencelokaler til rådighed. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 120 aircondition-afkølede værelser, der indeholder minibar og LED-tv. Med gratis internetforbindelse via kabel og Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med bruser samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer pengeskabe og skriveborde, samt telefoner med gratis lokalopkald.
Vidunderligt
111 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 4.804 INR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Celaya Municipality

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Celaya Municipality?

Celaya Municipality har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Hampton Inn by Hilton Celaya (fra 5.481 INR), DoubleTree by Hilton Celaya (fra 5.224 INR) og Holiday Inn Express & Suites CELAYA by IHG (fra 4.553 INR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Celaya Municipality?

For hoteller i Celaya Municipality, er den gennemsnitlige pris på hverdage 6.668 INR og i weekender (fredag-lørdag) 6.213 INR.

Hvilke hoteller i Celaya Municipality tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Celaya Municipality tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Celaya Municipality har swimmingpools?

DoubleTree by Hilton Celaya (fra 5.224 INR), Holiday Inn Express & Suites CELAYA by IHG (fra 4.553 INR) og Fiesta Inn Celaya Galerias (fra 5.466 INR) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Celaya Municipality tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Hampton Inn by Hilton Celaya (fra 5.481 INR), DoubleTree by Hilton Celaya (fra 5.224 INR) og Holiday Inn Express & Suites CELAYA by IHG (fra 4.553 INR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hotelkampagner er der i Celaya Municipality?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Celaya Municipality Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller20
Antal anmeldelser1,362
Gennemsnitlig pris (hverdage)6.668 INR
Gennemsnitlig pris (weekender)6.213 INR