Hong'an County

Hoteller med parkering i Hong'an County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Hong'an County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Hong'an County

Se vores udvalg af hoteller i Hong'an County med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
98
Hoteller i Hong'an County
The Country Inn & Suites by Radisson Hotel (Hong'an Jingji Kaifaqu) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Country Inn & Suites by Radisson Hotel (Hong'an Jingji Kaifaqu) offers a pleasant stay in Hong'an for those traveling for business or leisure. From the hotel, Hong'anxi Railway Station is just 11km away. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. For those driving themselves, parking is provided on site. When it comes to Hong'an hotels, the Country Inn & Suites by Radisson Hotel (Hong'an Jingji Kaifaqu) is highly regarded for its excellent facilities. Perfect for those working on the move, this hotel caters to a large number of business guests.
Enestående
569 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 23 EUR
Tjek tilgængelighed
84
Hoteller i Hong'an County
The Elan Hotel is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Elan Hotel is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Hong'an. The hotel is approximately 35km away from Xinxian Railway Station. The nearest railway station is Xinxian Railway Station, approximately 35km from the hotel. This hotel is located near many of Hong'an's attractions including Changsheng Street, Qiliping Geming Site and Birthplace of the Fourth Army of the Chinese Workers' and Peasants' Red Army. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. This Hong'an hotel offers parking on site. According to our guests, this hotel provides a very high level of service. This hotel is particularly popular with those traveling with families.
Excellent
118 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 43 EUR
Tjek tilgængelighed
51
Hoteller i Hong'an County
The GreenTree Inn Smart Select Hotel (Hong'an Economic Development Zone Branch) provides a great place for travelers to relax after a busy day. The GreenTree Inn Smart Select Hotel (Hong'an Economic Development Zone Branch) is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Hong'an. The hotel is only 10km from Hong'anxi Railway Station and 56km from Wuhan Tianhe International Airport, giving guests a number of convenient transportation options. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. Guests of this Hong'an hotel can make use of the parking facilities. There's never a dull moment at this hotel, our guests indicate that the facilities are excellent. Perfect for those working on the move, this hotel caters to a large number of business guests.
Enestående
381 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 15 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
69 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 35 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hong'an County
The Xili International Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Hong'an will find that the Xili International Hotel is a fantastic accommodation choice. The hotel is located approximately 38km from Hong'anxi Railway Station. Traveling to and from the railway station is easy with Hong'anxi Railway Station located approximately 38km away. There is no shortage of things to see in the area, with the Dong Biwu Former Residence, Hongxiu Theater and Hong 'an Martyrs Cemetery all nearby. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. This Hong'an hotel features parking on site. If you are looking for a convenient place to stay, our guests have told us that this location is excellent. Perfect for those working on the move, this hotel caters to a large number of business guests.
Enestående
264 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 16 EUR
Tjek tilgængelighed
89
Hoteller i Hong'an County
Good
144 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 34 EUR
Tjek tilgængelighed
67
133 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 17 EUR
Tjek tilgængelighed
42
Excellent
80 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 18 EUR
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Hong'an County
The Guihuayuan Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Hong'an will find that the Guihuayuan Hotel is a fantastic accommodation choice. The hotel is located approximately 24km from Hong'anxi Railway Station. Traveling to and from the railway station is easy with Hong'anxi Railway Station located approximately 24km away. Guests will find The Former Residence of Li Xiannian Memorial Park and General Chen Xilian Memorial Hall just a short distance from the hotel. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. Guests of this Hong'an hotel can make use of the parking facilities. According to our guests, the location of this hotel is one of the best around.
Excellent
43 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 39 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hong'an County
The GreenTree Inn Hubei Huanggang Hong An Wal-Mart Plaza Business Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The GreenTree Inn Hubei Huanggang Hong An Wal-Mart Plaza Business Hotel is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Hong'an. In terms of transportation, Hong'anxi Railway Station is approximately 38km away. Hong'anxi Railway Station is approximately 38km away by road. With multiple attractions nearby including Hongxiu Theater, Dong Biwu Former Residence and Dong Biwu Memorial Hall, guests will find plenty to keep themselves occupied. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. For those driving themselves, parking is provided on site. Our guests rate this hotel as one of the best hotels for cleanliness. For guests traveling on business, this hotel is consistently one of the most popular choices.
Good
725 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 19 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Hong'an County

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Hong'an County

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Hong'an Yishang Hotel

9,3/10
Enestående
Slået op den22. mar. 2024
Gæstebruger
客房在三樓挺安靜的,酒店明亮整潔,房間也挺乾淨的,下高速就到,出行方便,價格實惠👍
Pris pr. nat fra:14 EUR

Hong'an Sanyueli Hotel

8,4/10
Slået op den24. aug. 2024
Gæstebruger
路過紅安,過度一晚,找了這家離高速近點的。周圍主要是廠區,看起來位置較偏,實際上開車一兩公裡外是有小夜市的。酒店在當地規模還是比較大的,設施也很新,停車位充足,門前和院子裏面都可以,而且,院子裏有多個充電樁(慢充),價格當時1.2。睡一晚正好給車充滿電。每個房間都含早餐,早餐相對簡單但夠吃。性價比真的很高。
Pris pr. nat fra:14 EUR

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Hong'an County?

Hong'an County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Xili International Hotel (fra 17 EUR), Hubei Natural Mountain Logde Resort Hotel. (fra 46 EUR) og Elan Hotel (fra 29 EUR) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Hong'an County?

For hoteller i Hong'an County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 27 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 28 EUR.

Hvilke hoteller i Hong'an County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Xili International Hotel (fra 17 EUR),Hubei Natural Mountain Logde Resort Hotel. (fra 46 EUR) og Elan Hotel (fra 29 EUR) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Hong'an County anbefales til rejsende med børn?

Hubei Natural Mountain Logde Resort Hotel. (fra 46 EUR), Elan Hotel (fra 29 EUR) og Jindu Hotel (fra 11 EUR) er meget velegnede til familierejser. Nyd en tur sammen med dine børn og andre familiemedlemmer!

Hvilke hoteller i Hong'an County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Hong'an County tillader kæledyr?

Hvilke hoteller i Hong'an County har swimmingpools?

Hubei Natural Mountain Logde Resort Hotel. (fra 46 EUR) og Hong'an Yuanmeng Inn (fra 19 EUR) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Hong'an County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Xili International Hotel (fra 17 EUR), Hubei Natural Mountain Logde Resort Hotel. (fra 46 EUR) og Elan Hotel (fra 29 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hotelkampagner er der i Hong'an County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Hong'an County Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller36
Antal anmeldelser8,035
Højeste pris95 EUR
Laveste pris27 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)27 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)28 EUR