Hekou Yao Autonomous County

Hoteller med parkering i Hekou Yao Autonomous County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Hekou Yao Autonomous County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Hotellets diamantvurdering
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Hekou Yao Autonomous County

Se vores udvalg af hoteller i Hekou Yao Autonomous County med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
72
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
Good
1953 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 40 NZD
Tjek tilgængelighed
47
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
The Hakka Hotel Kawaguchi is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. Visitors to Hekou will find that the Hakka Hotel Kawaguchi is a fantastic accommodation choice. The hotel is conveniently located a short 4km drive from Hekoubei Railway Station. Seeing Hekou's sights from this hotel is easy with Hekou Yao Autonomous County Museum, Hekou Port and China-Vietnam Railway Bridge all close by. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. This Hekou hotel offers parking on site. Our guests consider this hotel to have excellent service. This hotel is particularly popular with those traveling alone.
500 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 13 NZD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
Enestående
191 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 42 NZD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
The hotel is located in the center of the New town of Hekou County, adjacent to the Hekou County government, standing on the Pearl Square of the port, and will complement the China-Vietnam International Trade City and Hekou New World, and will surely form a new cultural and tourism landmark in the center of Hekou New City. Hekou Jianguo Hotel has perfect hardware facilities, rich cultural heritage, and integrates multi-functional services such as government affairs, business reception and research learning. The hotel as a whole is based on luxury, elegance, simplicity and comfort. At the same time, it has more than 600 square meters of banquet and activity space, large conference center, fitness center, yoga room, children's amusement park, outdoor swimming pool, and other recreational facilities. Is a collection of room service, catering conference, business reception, travel vacation, parent-child study tour, health and entertainment, in one of the comprehensive business leisure tourism resort hotel.
Enestående
1512 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 62 NZD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
The Binjiang International Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Binjiang International Hotel offers a pleasant stay in Hekou for those traveling for business or leisure. The hotel is just 5km away from Hekoubei Railway Station. There is no shortage of things to see in the area, with the Hekou Uprising Memorial Hall, China-Vietnam Railway Bridge and Hekou Port all nearby. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. For those driving themselves, parking is provided on site. For guests traveling with groups of friends, this hotel is consistently one of the most popular choices.
892 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 25 NZD
Tjek tilgængelighed
47
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
153 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 31 NZD
Tjek tilgængelighed
94
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
Renovated in 2023, the Huaning Hotel Kawaguchi is a great choice for accommodation in Hekou. From the hotel, Hekoubei Railway Station is just 4km away. Seeing Hekou's sights from this hotel is easy with Hekou Uprising Memorial Hall, Kou'an Forest Park and Hekou Port all close by. When guests have some time on their hands they can make use of the onsite facilities. This Hekou hotel features parking on site. Our guests consider this hotel to have excellent service. This hotel is a popular accommodation for guests traveling with families.
Enestående
235 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 32 NZD
Tjek tilgængelighed
72
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
The Xinhe Resort (Xinhewan Jiudian) lies on the banks of the Honghe River that divides China and Vietnam. Featuring a combination of Southeast Asian and Mediterranean styles and boasting beautiful scenery, a subtropical climate and large grounds, this resort is perfect for a relaxing getaway.The hotel provides free parking, Wi-Fi throughout the complex and a ticket reservation service ensuring guests’ convenience.Diners can enjoy the Chinese on-site restaurant, or visit the Western restaurant for a touch of home comforts.This hotel provides guests with a variety of facilities for holding meetings and other various activities in an environment conductive to entertaining and successfully doing business.Guests can spend their time chilling out at one of the outdoor swimming pools, wandering around the beautiful grounds or relaxing with a massage.
Enestående
161 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 55 NZD
Tjek tilgængelighed
23
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
The Qianqian Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Qianqian Hotel offers a pleasant stay in Hekou for those traveling for business or leisure. The hotel offers easy access to Hekoubei Railway Station, just 2km away. With multiple attractions nearby including Kou'an Forest Park, Hekou Yao Autonomous County Museum and Hekou Port, guests will find plenty to keep themselves occupied. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. This Hekou hotel offers parking on site. This hotel is particularly popular with those traveling alone.
102 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 15 NZD
Tjek tilgængelighed
92
Hoteller i Hekou Yao Autonomous County
Excellent
431 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 45 NZD
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Hekou Yao Autonomous County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Hekou Yao Autonomous County?

Hekou Yao Autonomous County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Yujingtan Oriental Hotel (Hekou Port Branch) (fra 48 NZD), He Kou Zhenpin Guomen Hotel (He Kou Port Store) (fra 33 NZD) og Hakka Hotel Kawaguchi (fra 14 NZD) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Hekou Yao Autonomous County?

For hoteller i Hekou Yao Autonomous County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 44 NZD og i weekender (fredag-lørdag) 44 NZD.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Hekou Yao Autonomous County?

Hekou Yao Autonomous County har mange luksushoteller i forskellig stil. JianGuo Hotel HeKou (fra 58 NZD) er meget populært.

Hvilke hoteller i Hekou Yao Autonomous County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Hekou Yao Autonomous County anbefales til rejsende med børn?

He Kou Zhenpin Guomen Hotel (He Kou Port Store) (fra 33 NZD), Binjiang International Hotel (fra 38 NZD) og Helun Boutique Hotel (fra 31 NZD) er meget velegnede til familierejser. Nyd en tur sammen med dine børn og andre familiemedlemmer!

Hvilke hoteller i Hekou Yao Autonomous County tillader kæledyr?

Hvilke hoteller i Hekou Yao Autonomous County har swimmingpools?

Binjiang International Hotel (fra 38 NZD), JianGuo Hotel HeKou (fra 58 NZD) og Xinhe Resort (fra 62 NZD) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Hekou Yao Autonomous County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Yujingtan Oriental Hotel (Hekou Port Branch) (fra 48 NZD), He Kou Zhenpin Guomen Hotel (He Kou Port Store) (fra 33 NZD) og Hakka Hotel Kawaguchi (fra 14 NZD) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Hekou Yao Autonomous County har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Hekou Yao Autonomous County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Hekou Yao Autonomous County Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller49
Antal anmeldelser10,071
Højeste pris263 NZD
Laveste pris16 NZD
Gennemsnitlig pris (hverdage)44 NZD
Gennemsnitlig pris (weekender)44 NZD