Central Okanagan

Hoteller med parkering i Central Okanagan

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Central Okanagan.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Central Okanagan

Se vores udvalg af hoteller i Central Okanagan med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Central Okanagan
Beliggende i Kelowna er Days Inn by Wyndham Kelowna en god base at udforske byen fra. Nogle af byens største seværdigheder kan findes i kort afstand. Denne hotel er placeret 605m fra Kelowna Nazarene Church, 583m fra German Canadian Club og 762m fra Ben Lee Skatepark. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Besøg ejendommens spa for at genoplade batterierne eller blot slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive kayak og golfbane. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og automat. Denne ejendom tilbyder også gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Den nærmeste lufthavn er Kelowna International Airport, som du kan nå i bil på 9 min. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.

"front desk was really friendly and nice considering we checked in at minute. rooms were clean and cozy with microwave but no hot water kettle. overall a nice place for a place to stay in kelowna"
Meget god
128 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 7.158 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Central Okanagan
Oasis Inn er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Alle værelser er ikke-ryger. Hvert værelse har et køkken samt et køleskab. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Wi-Fi er tilgængeligt overalt på ejendommen. På denne motel finder du også faciliteter, herunder en grill og have. Service fra receptionen er tilgængelig 24 timer i døgnet. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Fremragende omkostningseffektivitet, bekvem med mange bekvemme faciliteter omkring, hotellets grillfaciliteter, swimmingpool og køkkenfaciliteter er godt udstyret i gæsteværelset, egnet til familieophold. Der er ingen elevator, tunge bagage er på anden sal Det var svært at bevæge sig."
Meget god
112 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 5.398 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Central Okanagan
Med et ophold på DoubleTree by Hilton West Kelowna er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Besøg ejendommens område til solbadning for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder skiløb, ridning og vandring. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"The in-room air conditioner was excessively noisy, necessitating its disengagement and the subsequent opening of a window. It is difficult to envision the situation during a particularly hot summer evening. Additionally, several large trucks were parked and engaged in the unloading of goods each morning at 6:00 PM. Notably, one of these trucks was positioned directly beneath our room, which proved to be an extremely irritating occurrence. The infrastructure of the hotel, particularly considering its recent opening, appears to have been inadequately planned to accommodate guests."
Meget god
112 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 10.060 PHP
Tjek tilgængelighed
77
Hoteller i Central Okanagan
Med et ophold på Park Inn by Radisson, Kelowna er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets massagerum. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en spillerum og automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
132 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 7.342 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Central Okanagan
TownePlace Suites West Kelowna er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en grill. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Vidunderligt
63 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 11.064 PHP
Tjek tilgængelighed
91
Hoteller i Central Okanagan
We are conveniently located on the Westside of Kelowna before the landmark floating bridge between downtown Kelowna and Westbank. World class wineries acres of orchards business district spectacular beaches parks designer golf courses restaurants and other attractions are a short drive from the hotel. Within an hour drive are the cities of Penticton and Vernon. For the more active Kelowna offers boating fishing golfing camping hiking mountain biking water skiing wakeboarding and in the winter skiing snowboarding snow mobiling snow shoeing and back country skiing. Visit us at www.super8westkelowna.com.
101 anmeldelser
7,2/10
1 nat
Fra 6.504 PHP
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Central Okanagan
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste, Restaurant
Fantastisk
119 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 11.000 PHP
Tjek tilgængelighed
98
Hoteller i Central Okanagan
Når du bor på Hampton Inn & Suites by Hilton Kelowna Airport BC, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Kelowna har at tilbyde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en saltvandspool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder skiløb, ridning, golfbane, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
45 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 9.664 PHP
Tjek tilgængelighed
39
Hoteller i Central Okanagan
Beliggende i Central Okanagan er Super 8 by Wyndham Lake Country/Winfield Area en god base at udforske byen fra. Besøg ejendommens spa for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Denne ejendom tilbyder kayak og golfbane, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
God
106 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 5.435 PHP
Tjek tilgængelighed
79
Hoteller i Central Okanagan
HI Kelowna Hostel is centrally located in Kelowna, a 2-minute walk from City Park and 12 minutes by foot from Waterfront Park. This hostel is 0.7 mi (1.1 km) from Kelowna Art Gallery and 0.8 mi (1.3 km) from Prospera Place. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Additional features at this hostel include an arcade/game room, a communal living room, and a picnic area. Featured amenities include luggage storage, laundry facilities, and microwave in a common area. Self parking (subject to charges) is available onsite. Make yourself at home in one of the 27 air-conditioned guestrooms. Prepare your meals in the shared/communal kitchen. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Conveniences include safes, housekeeping is provided daily, and irons/ironing boards can be requested.

"オカナガン湖に近くて場所はよかった。のんびりできる中庭があったのがよかった。一階男性トイレが閉鎖中だった。トイレのハンドソープ機が壊れている箇所が複数あった。"
103 anmeldelser
7,4/10
1 nat
Fra 1.889 PHP
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Central Okanagan

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Central Okanagan

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Accent Inns Kelowna

8,8/10
Meget god
Slået op den1. sep. 2025
Travel Around the World 88
The hotel staff were consistently friendly and helpful, which made for a welcoming atmosphere. The room itself was spacious, and the bathroom was notable small. While the stay was generally satisfactory, there were a few concerns that impacted my experience. Unfortunately, I encountered numerous small flies in the room, including one on a towel, which required me to use tissues to address. Additionally, the elevator was in need of more frequent cleaning, as it appeared quite dirty during my stay. On a positive note, the hotel offered breakfast vouchers for Ricky’s, conveniently located just outside. These vouchers were valid until 4 PM, which provided a nice level of flexibility.
Pris pr. nat fra:8.254 PHP

Fairfield Inn & Suites Kelowna

8,8/10
Meget god
Slået op den2. jul. 2025
Gæstebruger
We enjoyed our stay at the Fairfield Inn & Suites Kelowna. Staff were friendly, swimming pool and slide were great for our 9 year old, free breakfast was fantastic! My only complaint would be that I booked a room with a king size bed saying it sleeps 4 (2 adults and 2 children), so I assumed there would be a pull out couch. There was only one king bed. So my toddler slept in her playpen that we brought along and my 9 year old had to sleep on the floor. I’m not really sure how one bed means you can sleep 4 people?  But we made it work and our stay was great besides that issue.
Pris pr. nat fra:12.492 PHP

Delta Hotels Grand Okanagan Resort

8,2/10
Meget god
Slået op den7. maj 2025
Mikki Liz
The front desk staff were exceptionally friendly and welcoming. The on-site restaurant is truly a hidden gem—both the food and drinks were outstanding. The only issue I encountered was with the air conditioning in the room. It was quite noisy, so I turned it off before bed to get a better night’s sleep. However, I woke up early in the morning to find it had turned itself back on and the room temperature had dropped to 18°C which was uncomfortably cold. I mentioned this to the front desk during check-out and the staff member sincerely apologized and assured me they would look into it. I appreciated the way the situation was handled. And the other thing is the room is a bit overpriced.
Pris pr. nat fra:20.553 PHP

Super 8 by Wyndham Kelowna BC

7,7/10
God
Slået op den19. dec. 2024
Gæstebruger
Hotel is a good value The new tubs are so slippery I’m surprised that there have not been several accidents no mats on the tubs but was surprised to see a sign on front offering a mat if requested -that’s a safety issue to me
Pris pr. nat fra:7.222 PHP

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Central Okanagan?

Central Okanagan har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Park Inn by Radisson, Kelowna (fra 7.360 PHP), Econo Lodge Inn & Suites (fra 7.535 PHP) og Hampton Inn & Suites by Hilton Kelowna Airport BC (fra 10.446 PHP) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Central Okanagan?

For hoteller i Central Okanagan, er den gennemsnitlige pris på hverdage 12.200 PHP og i weekender (fredag-lørdag) 13.245 PHP.

Hvilke hoteller i Central Okanagan tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Central Okanagan tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Central Okanagan har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Central Okanagan tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Park Inn by Radisson, Kelowna (fra 7.360 PHP), Econo Lodge Inn & Suites (fra 7.535 PHP) og Hampton Inn & Suites by Hilton Kelowna Airport BC (fra 10.446 PHP) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Central Okanagan har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Central Okanagan?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Central Okanagan Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller54
Antal anmeldelser4,454
Højeste pris32.621 PHP
Laveste pris7.895 PHP
Gennemsnitlig pris (hverdage)12.200 PHP
Gennemsnitlig pris (weekender)13.245 PHP