Summit County

Bjergudsigt Hotels in Summit County

Indtast dine datoer for de seneste priser på Bjergudsigt hoteller og tilgængelighed i Summit County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Popular Bjergudsigt Hotels in Summit County

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
98
Hoteller i Summit County
Beliggende i Dillon er Homewood Suites by Hilton Dillon en god base at udforske byen fra. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke saltvandspool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder skiløb, kayak, ridning, golfbane og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en grill. Denne ejendom tilbyder også renseri. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Vidunderligt
103 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 1.285 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Summit County
With a stay at Frisco Lodge in Frisco (The Village), you'll be within a 15-minute drive of Dillon Reservoir and Copper Mountain Ski Resort. This inn is 9.1 mi (14.6 km) from Main Street and 12.7 mi (20.4 km) from Keystone Ski Resort. Take advantage of recreation opportunities such as a hot tub or take in the view from a terrace and a garden. Additional features at this Victorian inn include complimentary wireless internet access, concierge services, and ski storage. Getting to nearby attractions is a breeze with the complimentary area shuttle. At Frisco Lodge, enjoy a satisfying meal at the restaurant. A complimentary full breakfast is included. Featured amenities include complimentary wired internet access, a 24-hour business center, and dry cleaning/laundry services. Free self parking is available onsite. Stay in one of 18 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include phones with free local calls, and housekeeping is provided daily.
Vidunderligt
100 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 748 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Summit County
Med et ophold på Residence Inn Breckenridge er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder skiløb, kayak, ridning, fiskeri og vandring. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en grill og have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .

"The staff was excellent. I had some gear I needed to repair. The staff provided me with a small sewing kit and loaned a tool I needed. The room was clean and a great size for what I needed. Breakfast selection was excellent. I was able to get a load of laundry done. The laundry was on the same floor and was clean. Definitely would stay there again."
Fantastisk
101 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 1.308 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Summit County
Med et ophold på Hyatt Vacation Club at the Ranahan er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Gå til enten indendørs eller udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder skiløb, golfbane og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne resort har du adgang til en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Vidunderligt
106 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 1.932 kr.
Tjek tilgængelighed
31
Hoteller i Summit County
Dette hotel i Dillon ligger i nærheden af Dillon-søen og byder på naturskøn udsigt over Rocky Mountains. Der ligger flere spændende skisportssteder i verdensklasse og golfbaner i nærheden. Comfort Suites er en helt røgfri ejendom. Nyd indvendige korridorer i de kølige vintermåneder. Efter en dag med vandreture eller skiløb kan du slappe af i spabadet eller tage en svømmetur i den indendørs swimmingpool. Der tilbydes adskillige fritidsaktiviteter i det nærliggende område, herunder fiskeri, cykling og sejlads. Der ligger også butikker og spisesteder få minutter fra hotellet. Gæsterne på Comfort Suites kan more sig i Dillon.
Meget god
100 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 936 kr.
Tjek tilgængelighed
49
Hoteller i Summit County
Beliggende i Breckenridge er The Lodge at Breckenridge en god base at udforske byen fra. Denne ejendom tilbyder skiløb, ridning og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
103 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 979 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Summit County
Beliggende i Silverthorne er Hampton Inn & Suites Silverthorne en god base at udforske byen fra. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder skiløb, kayak, golfbane, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
101 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 1.072 kr.
Tjek tilgængelighed
76
Hoteller i Summit County
With a stay at Snowshoe Motel in Frisco (The Village), you'll be within a 15-minute drive of Dillon Reservoir and Copper Mountain Ski Resort. This motel is 9 mi (14.4 km) from Main Street and 12.6 mi (20.2 km) from Keystone Ski Resort. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and a vending machine. A complimentary continental breakfast is included. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 38 guestrooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Rooms have private balconies. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers.
Meget god
103 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 653 kr.
Tjek tilgængelighed
90
Hoteller i Summit County
Beliggende i Keystone er Kindred Resort a RockResort en god base at udforske byen fra. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller massagerum. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder skiløb, kayak, tennisbane, golfbane og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en spillerum. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen.
Enestående
13 anmeldelser
10/10
1 nat
Fra 1.274 kr.
Tjek tilgængelighed
67
Hoteller i Summit County
Main Street Station Getaway har en god beliggenhed i centrum af Breckenridge og har et fitnesscenter. Overnatningsstedet ligger 16 km fra Frisco Historic Park, og der er gratis wi-fi overalt. Dette feriehus har gårdhave og bjergudsigt og byder på 1 soveværelse, stue, kabel-tv, et veludstyret køkken og 2 badeværelser med boblebad og badekar. Feriehuset har håndklæder og sengetøj. Mount Evans ligger 42 km fra feriehuset. Eagle County Regionale Lufthavn ligger 112 km væk.
Meget god
84 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 772 kr.
Tjek tilgængelighed
Se alle Bjergudsigt hoteller i Summit County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære Bjergudsigt-hoteller er der i Summit County?

Uanset om du rejser til Summit County grundet forretning eller turisme, er Comfort Suites Summit County (fra 823 kr.) , Residence Inn Breckenridge (fra 1.059 kr.) og Hyatt Vacation Club at The Ranahan (fra 944 kr.) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for Bjergudsigt-hoteller i Summit County?

For Bjergudsigt hoteller i Summit County, er gennemsnitsprisen på hverdage 1.902 kr.og i weekender (fredag-lørdag) 2.085 kr..

Hvilke Bjergudsigt-hoteller i Summit County har swimmingpools?

Der er mange Bjergudsigt-hoteller i Summit County med swimmingpools. Comfort Suites Summit County (fra 823 kr.) , Residence Inn Breckenridge (fra 1.059 kr.) og Hyatt Vacation Club at The Ranahan (fra 944 kr.) er meget populære.

Hvilke ${{themeName}-hoteller i Summit County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke Bjergudsigt-hoteller i Summit County tilbyder spa-tjenester?

Hvilke Bjergudsigt-hoteller i Summit County tilbyder morgenmad?

Hvilke tilbud er tilgængelige for Bjergudsigt-hoteller i Summit County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for Bjergudsigt-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Summit County Bjergudsigt Hoteloplysninger

Antal hoteller56
Antal anmeldelser1,878
Laveste pris1.588 kr.
Højeste pris1.588 kr.
Gennemsnitlig pris (weekender)2.085 kr.
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.902 kr.