Mount Laurel Township

Mount Laurel Township Hotels with Badekar

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Badekar i Mount Laurel Township.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Mount Laurel Township Hotels with Badekar

Se vores udvalg af hoteller i Mount Laurel Township med Badekar
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
85
Hoteller i Mount Laurel Township
Fra La Quinta Inn & Suites by Wyndham Mt. Laurel - Philadelphia i Mount Laurel (Ramblewood) er der kun 2 minutters kørsel til Coco Key Water Resort og 5 minutters kørsel til Cherry Hill Indkøbscenter. Dette hotel ligger 19,5 km fra Pennsylvania Convention Center og 19,1 km fra Reading Terminal Market. Drag fordel af rekreative tilbud, såsom et fitnesscenter, eller andre faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og shopping på stedet. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer festsal og automat. Gratis komplet morgenmad serveres i weekenden fra kl. 07.00 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til gratis internetforbindelse via kabel, et forretningscenter og hurtig indtjekning. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 63 værelser, der indeholder mikrobølgeovn og fladskærms-tv. Med gratis internetforbindelse via kabel og Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med en kombination af bruser/badekar samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer pengeskabe og skriveborde, samt telefoner med gratis lokalopkald.
Meget god
104 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 1.901.567 IDR
Tjek tilgængelighed
63
Hoteller i Mount Laurel Township
Med et ophold ved Rodeway Inn Mount Laurel Hwy 73 har du en central base i Mount Laurel, kun 3 minutters kørsel fra Coco Key Water Resort og 6 minutters fra Cherry Hill Indkøbscenter. Dette hotel ligger 19,7 km fra Pennsylvania Convention Center og 19,3 km fra Reading Terminal Market. Gør brug af praktiske faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og automat. Som gæst på Rodeway Inn Mount Laurel Hwy 73 har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, et pengeskab i receptionen og en elevator. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 90 værelser, der indeholder køleskab og LCD-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Faciliteter inkluderer pengeskabe og skriveborde, og rengøring udføres dagligt.
99 anmeldelser
5,7/10
1 nat
Fra 1.100.345 IDR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Mount Laurel Township
Når du bor på Holiday Inn Express & Suites PHILADELPHIA - MT. LAUREL by IHG, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Mount Laurel Township har at tilbyde. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
102 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 2.363.605 IDR
Tjek tilgængelighed
70
Hoteller i Mount Laurel Township
Når du bor på Homewood Suites by Hilton Philadelphia/Mt. Laurel, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Mount Laurel Township har at tilbyde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
98 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 2.051.129 IDR
Tjek tilgængelighed
57
Hoteller i Mount Laurel Township
Med et ophold på Hampton Inn & Suites Mount Laurel/Moorestown er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Nyd bekvemmeligheden ved at have dit eget køkken samt et køleskab. Der er gratis trådløs internetadgang overalt på ejendommen. Service fra receptionen er tilgængelig 24 timer i døgnet. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
101 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 2.072.495 IDR
Tjek tilgængelighed
50
Hoteller i Mount Laurel Township
Red Roof Inn Mt Laurel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
105 anmeldelser
5,9/10
1 nat
Fra 1.100.345 IDR
Tjek tilgængelighed
62
Hoteller i Mount Laurel Township
Beliggende i Mount Laurel Township er Residence Inn Mt. Laurel at Bishop's Gate en god base at udforske byen fra. Rygning er forbudt på alle værelser. Hvert værelse har et køkken samt et køleskab. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder tennisbane og golfbane, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Der er gratis trådløs internetadgang overalt på ejendommen. På denne hotel har du adgang til en grill. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste.
Meget god
96 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 3.066.010 IDR
Tjek tilgængelighed
86
Hoteller i Mount Laurel Township
Fra Staybridge Suites Philadelphia-Mt. Laurel by IHG, som ligger i Mount Laurel (Ramblewood), er der kun fem minutters kørsel til Cherry Hill Indkøbscenter og Moorestown Mall. Dette hotel ligger 9,3 km fra Funplex og 10,4 km fra Topgolf Mount Laurel. Gør brug af praktiske faciliteter, såsom gratis trådløs internetadgang, concierge-tjenester og pejs i lobbyen. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer havegrill, festsal og automat. Tag et smut forbi den lokale købmand/dagligvarebutik, der betjener Staybridge Suites Philadelphia-Mt. Laurel by IHGs gæster. Hvis du har lyst til at mingle med de andre gæster, bør du tage med til en gratis reception på stedet, der finder sted på udvalgte dage. Gratis komplet morgenmad serveres på hverdage fra kl. 06.30 til kl. 09.30 og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i weekenderne. Gæsterne har blandt andet adgang til et forretningscenter, gratis aviser i lobbyen og renseri/vaskeservice. Planlægger du et arrangement i Mount Laurel? På dette hotel er der et område på 31 kvadratmeter til rådighed, bestående af konferencelokaler og et mødelokale. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 99 værelser, der indeholder køkken med køleskab/fryser i fuld størrelse og kogeplade. Der er gratis Wi-Fi og internetforbindelse via kabel, og du kan også underholde dig med et 32-tommers LCD-tv med digitale kanaler. Faciliteter inkluderer pengeskabe og skriveborde, samt telefoner med gratis lokalopkald.
Meget god
96 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 2.446.398 IDR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Mount Laurel Township
Med et ophold ved DoubleTree Suites by Hilton Hotel Mt. Laurel i Mount Laurel (Ramblewood) er du kun 4 minutters kørsel fra Moorestown Mall og 6 minutters kørsel fra Cherry Hill Indkøbscenter. Dette hotel ligger 8,8 km fra Funplex og 14,7 km fra Big Kahuna's Water Park. Nyd de rekreative faciliteter, såsom en indendørs pool og et døgnåbent fitnesscenter. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, gavebutik/aviskiosk og bryllupsfaciliteter. Spis dig mæt i amerikanske retter på REDZ Restaurant, en restaurant, hvor du kan nyde en drink i baren/loungen. Du kan også blive på værelset, hvor der er mulighed for roomservice (i et begrænset antal timer). Morgenmadsbuffet serveres på hverdage fra kl. 06.30 til kl. 10.30 og i weekenderne fra kl. 07.00 til kl. 11.00 mod et gebyr. Gæsterne har blandt andet adgang til hurtig indtjekning, hurtig udtjekning og renseri/vaskeservice. Planlægger du et arrangement i Mount Laurel? På dette hotel er der et område på 664 kvadratmeter til rådighed, bestående af et konferencecenter og 7 mødelokaler. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 204 værelser, der indeholder mikrobølgeovn. Din seng har topmadras og premium-sengetøj. Alle værelserne indeholder en sovesofa. Værelserne har privat balkon eller terrasse. Med Wi-Fi (tillægsgebyr) kan du altid komme på nettet. Værelset har et privat badeværelse med en kombination af bruser/badekar samt gratis toiletartikler og hårtørrer.

"This is a well located, reasonably priced property. A big shout out to the bartender and the breakfast staff. They went out of their way to make me feel at home. Also, this is a large hotel and might be challenging for anyone with mobility issues. Interestingly, from the main lobby, it’s quite a walk to the nearest elevator. I do think they need to streamline the check in. They were training a new employee, which I have no issue with. There was one employee being trained and two others showing him what to do. When I arrived, there were more than twenty people in line. That was the only check in option. We all waited (patiently!) while each person was checked in at a snail’s pace. There was no “bear with us” or $5 off a drink for the extra wait. This falls far short of the Hilton brand as I know it."
Meget god
110 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 2.296.837 IDR
Tjek tilgængelighed
66
Hoteller i Mount Laurel Township
Med et ophold ved Extended Stay America Suites Mt Laurel Pacilli Place i Mount Laurel er du kun 5 minutters kørsel fra Coco Key Water Resort og Cherry Hill Indkøbscenter. Dette hotel ligger 21 km fra Pennsylvania Convention Center og 22,3 km fra Rittenhouse Square. Drag fordel af rekreative tilbud, såsom et døgnåbent fitnesscenter, eller andre faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og automat. Gratis take away-morgenmad serveres dagligt fra kl. 06.00 til kl. 09.30. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, vaskeri og et pengeskab i receptionen. Føl dig hjemme i et af de 84 værelser, der indeholder køkken med køleskab/fryser i fuld størrelse og kogeplade. Der er et 50-tommers fladskærms-tv med kabelkanaler, som sørger for underholdningen, og med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Faciliteter inkluderer telefoner samt skriveborde og mikrobølgeovne.
101 anmeldelser
6,9/10
1 nat
Fra 1.727.969 IDR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Badekar i Mount Laurel Township

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller i Mount Laurel Township tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Mount Laurel Township tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Mount Laurel Township har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Mount Laurel Township tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Rodeway Inn Mount Laurel Hwy 73 (fra 1.119.040 IDR), Hilton Garden Inn Mt. Laurel (fra 1.946.969 IDR) og Comfort Inn & Suites Mt Laurel-Philadelphia (fra 1.410.150 IDR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Mount Laurel Township har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? The Westin Mount Laurel (fra 3.223.583 IDR) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Mount Laurel Township?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.