Johnson County

De bedste hoteller med fitnesscentre i Johnson County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Træningscentre i Johnson County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Anbefalede populære hoteller med fitnessfaciliteter i Johnson County

Se vores udvalg af hoteller i Johnson County med Træningscentre
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
78
Hoteller i Johnson County
Når du bor på Marriott Kansas City Overland Park, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Overland Park har at tilbyde. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. Denne ejendom tilbyder også renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
Meget god
100 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 584 AED
Tjek tilgængelighed
52
Hoteller i Johnson County
Located off I-35 exit 210 adjacent to Walmart Supercenter, Hampton Inn Gardner Convention Center was designed with all of the modern comforts that today's traveler expects. Just a few minutes from the New Century AirCenter, Johnson County Fairgrounds and a 5 minute drive to Johnson County Industrial Airport. Local attractions include Johnson County Museum of History, Arboretum & Botanical Gardens, Kansas Speedway, New Century Fieldhouse and Gardner Golf Course. Within walking distance of local restaurants, our hotel is situated at the point where the famed Oregon and Santa Fe Trails meet, making this the perfect base to explore Kansas and beyond. From the moment you arrive, you will experience all of the latest design and technology trends including pre arrival check in using Digital Key. The hotel offers flexible meeting space including a ballroom, perfect for meetings or private celebrations. Our Fitness Center and indoor pool will keep your fitness goals on track! After a busy day, unwind in your spacious room with a clean and fresh Hampton bed™. Start your day with free hot breakfast served daily with fresh-baked waffles and hearty oatmeal with toppings. Stop by the 24/7 snack hub offering soft drinks, snacks and some travel essentials.
Fantastisk
99 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 489 AED
Tjek tilgængelighed
77
Hoteller i Johnson County
Beliggende i Overland Park er Hotel Lotus Kansas City Merriam en god base at udforske byen fra. Alle værelser er ikke-ryger. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel har du adgang til en grill. Service fra receptionen er tilgængelig 24 timer i døgnet. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"We absolutely LOVE this place!! We stay here every time we are in town. Totally worth it. The breakfast is great, the staff are nice and polite. It's a great location to nearby attractions. And it's a quiet calm environment despite the hustle and bustle outside. The pool and hot tub are amazing too!!! Totally reccomend ❤"
Meget god
106 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 307 AED
Tjek tilgængelighed
35
Hoteller i Johnson County
A stay at Sleep Inn Olathe - Kansas City places you in the heart of Olathe, a 1-minute drive from Olathe Medical Center and 5 minutes from MidAmerica Nazarene University. This hotel is 7.6 mi (12.2 km) from Johnson County Community College and 7.8 mi (12.6 km) from Overland Park Soccer Complex. Enjoy recreation amenities such as an indoor pool or take in the view from a terrace. Additional amenities at this hotel include complimentary wireless internet access, a television in a common area, and a picnic area. A complimentary on-the-go breakfast is served daily. Featured amenities include complimentary wired internet access, a computer station, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 76 air-conditioned rooms featuring microwaves. Complimentary wired and wireless internet access keeps you connected, and cable programming provides entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include safes and desks, as well as phones with free local calls.
Meget god
98 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 363 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Johnson County
Beliggende i Olathe er Holiday Inn Express & Suites OLATHE WEST by IHG en god base at udforske byen fra. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
102 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 422 AED
Tjek tilgængelighed
55
Hoteller i Johnson County
Located in Olathe, Comfort Inn & Suites Olathe - Kansas City is within a 15-minute drive of Overland Park Convention Center and Mid-America Sports Complex. This hotel is 1.8 mi (2.9 km) from Mahaffie Stagecoach Stop & Farm Historic Site and 2 mi (3.3 km) from MidAmerica Nazarene University. Enjoy recreational amenities such as an indoor pool and a fitness center. Additional amenities at this hotel include complimentary wireless internet access, a television in a common area, and a vending machine. A complimentary buffet breakfast is served daily from 6:00 AM to 9:00 AM. Featured amenities include express check-out, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 84 guestrooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have shower/tub combinations and hair dryers. Conveniences include desks and microwaves, as well as phones with free local calls.
Meget god
96 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 278 AED
Tjek tilgængelighed
86
Hoteller i Johnson County
Welcome to Candlewood Suites in Olathe, Kansas! Whether you're traveling for business or pleasure, our all suite hotel is the place for you. All of our apartment style suites come with fully equipped kitchens and signature amenities to make life on the road a little easier. We are only 30 minutes from Legends Outlet Mall, Sprint Center, Kaufman and Arrowhead Stadiums, and Downtown Kansas City. Located right off Highway 35, we are within minutes of The Mahaffe Stagecoach stop and Historic Farm, Garmin Headquarters, Intermodal in Edgerton KS , and The Ball Conference Center. Our free high speed internet keeps your work available anytime you need, or you can put the work down and relax with some iced tea in the gazebo. Cook up some good ol' KC style BBQ in our grill area/Gazebo and then work it off in our 24 Hour fitness center, or use your Key Card as a Free Pass to our Local YMCA. Make the Most of Your Stay at Candlewood Suites Olathe, Kansas. In your free time; see a live concert at Providence Medical Center Amphitheater, enjoy a day of shopping at The Great Mall of the Great Plains, or feel the NASCAR breeze at Kansas Speedway. Not only are we in a centralized location, you will be greeted every day with a smile from a staff that's ready to serve you 24 hours a day. No matter how long you're traveling, make Candlewood Suites Olathe your space to settle in.

"房間很大。24小時前台服務。前台服務員態度很好。屋內廚房設施也很全 有爐子,微波爐,洗碗機,烤麪包機,方便實用。周圍環境也很好,雖然在高速公路傍邊,但是沒有聽到噪音。"
Meget god
32 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 302 AED
Tjek tilgængelighed
66
Hoteller i Johnson County
Hampton Inn Kansas City/Overland Park er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder også renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"There seemed to be very little staff working but that is due to many factors. The beds were very comfortable and so were the pillows. The breakfast was not the best, but fair."
Fantastisk
101 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 349 AED
Tjek tilgængelighed
51
Hoteller i Johnson County
Dette hotel i Olathe byder på indendørs swimmingpool og spabad samt værelser med fladskærms-tv med kabelkanaler. Overland Park Convention Center ligger 21 km derfra. Samtlige værelser på La Quinta Inn & Suites Olathe har gratis trådløs internetadgang. Der er også te- og kaffefaciliteter samt hårtørrer. Frisk frugt, vafler, müsliprodukter og meget mere serveres som en del af den daglige kontinentale morgenmad på Olathe La Quinta Inn & Suites. Der er også fitnesscenter og vaskeri. Sprint Headquarters ligger 20 minutters kørsel fra hotellet. University of Kansas - Lawrence ligger 48 km derfra.
Meget god
101 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 297 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Johnson County
Når du bor på Hilton Garden Inn Overland Park, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Overland Park har at tilbyde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en automat. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Great place to stay. Other than the bed being too firm and pillows not firm enough, all in all we had a great stay. Very clean in the room and in the hallways, lobby, etc."
Meget god
99 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 425 AED
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Træningscentre i Johnson County

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Johnson County

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold

Holiday Inn Express & Suites LENEXA - OVERLAND PARK AREA by IHG

9,2/10
Fantastisk
Slået op den8. nov. 2023
Gæstebruger
이호텔은 위치도 생각보다 좋았습니다 주변의 식당도 괜찮았구요 주차하기에도 엄청 편했습니다. 호텔 서비스도 체크인시 만족했습니다.
Pris pr. nat fra:418 AED

SpringHill Suites Overland Park Leawood

9,1/10
Fantastisk
Slået op den16. feb. 2026
Gæstebruger
Location is really solid, with some decent dining across the street. Rooms were clean and beds were very comfortable. Staff was friendly and professional, but I got a weird vibe from them. Not sure what that was about. Thiis hotel chain definitely cuts costs when it comes to things like soap, shampoo, toilet paper, and other room amenities. That all felt super cheap. Breakfast was acceptable. Not a lot of options. Waffles were good, eggs were passable, sausage was standard. I'd not want to eat it for more than two days in a row, but it hit the spot for what it was. Wouldn't avoid in the future, but certainly not memorable.
Pris pr. nat fra:511 AED

Holiday Inn & Suites OVERLAND PARK-CONV CTR by IHG

8,8/10
Meget god
Slået op den18. aug. 2025
reubenferrer
The room was spacious but the aircon was leaking onto the carpet. The lighting was adequate and the beds were comfortable. Having breakfast included was definitely convenient because I had an early walk to the convention center. Daily cleaning was also a plus for this property.
Pris pr. nat fra:341 AED

Courtyard Kansas City Overland Park/Metcalf, South of College Boulevard

8,8/10
Meget god
Slået op den23. sep. 2024
rhemagrl
The service was great! It was an elegant setting, clean and our stay was noise free. The food at the hotel restaurant was delicious! Our only concern was it was advertised as free breakffast included and it was not included. This was an added expense and inconvenience to go somewhere else that has comparable food for less.
Pris pr. nat fra:364 AED

Holiday Inn Express & Suites OLATHE NORTH by IHG

8,7/10
Meget god
Slået op den8. dec. 2024
Gæstebruger
Room was excellent, clean and comfortable.   Had to unplug fridge bc it made a noise.  Bathroom light is loud. Breakfast limited, but good.   Would definitely stay again!
Pris pr. nat fra:377 AED

MainStay Suites- Kansas City Overland Park

7,2/10
Slået op den17. okt. 2024
Ting Yu Chang :)
I am staying in room 134. The receptionist in the morning was very kind, and the cleaning staff were very diligent. The room was very clean and comfortable. I will definitely come again next time. Excellent!
Pris pr. nat fra:327 AED

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Johnson County?

Johnson County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Hotel Lotus Kansas City Merriam (fra 345 AED), Hampton Inn Kansas City/Overland Park (fra 385 AED) og Embassy Suites by Hilton Kansas City Overland Park (fra 403 AED) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Johnson County?

For hoteller i Johnson County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 698 AED og i weekender (fredag-lørdag) 788 AED.

Hvilke hoteller i Johnson County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Johnson County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Johnson County tillader kæledyr?

Marriott Kansas City Overland Park (fra 497 AED) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i Johnson County har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Johnson County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Studio 6 Lenexa, KS - Overland Park (fra 256 AED), Hotel Lotus Kansas City Merriam (fra 345 AED) og Hampton Inn Kansas City/Overland Park (fra 385 AED) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Johnson County har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Extended Stay America Suites - Kansas City - Shawnee Mission (fra 205 AED) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Johnson County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Johnson County Hoteller med Træningscentre-oplysninger

Antal hoteller65
Antal anmeldelser5,244
Højeste pris8.308 AED
Laveste pris379 AED
Gennemsnitlig pris (hverdage)698 AED
Gennemsnitlig pris (weekender)788 AED