Yangxin County

E-sport Hotels in Yangxin County

Indtast dine datoer for de seneste priser på E-sport hoteller og tilgængelighed i Yangxin County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Popular E-sport Hotels in Yangxin County

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
63
Hoteller i Yangxin County
A Magic hotel with everything!
Enestående
444 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 76 MYR
Tjek tilgængelighed
56
Hoteller i Yangxin County
The IU Hotel (Yangxincheng East People's Hospital Branch) provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Yangxin will find that the IU Hotel (Yangxincheng East People's Hospital Branch) is a fantastic accommodation choice. The hotel is conveniently located just 7km from Yangxin Railway Station and 55km from Ezhou Huahu International Airport. Seeing Yangxin's sights from this hotel is easy with Hubei Yangxin Lianhua Lake National Wetland Park, Mingyuewan Park and Yangxin Hengda Happy World all close by. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. This Yangxin hotel offers parking on site. According to our guests, this hotel provides a very high level of service. This hotel is the usual choice for a large number of business travelers.
Good
306 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 58 MYR
Tjek tilgængelighed
28
19 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 85 MYR
Tjek tilgængelighed
51
Enestående
23 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 81 MYR
Tjek tilgængelighed
31
Perfekt
19 anmeldelser
10/10
1 nat
Fra 80 MYR
Tjek tilgængelighed
Se alle E-sport hoteller i Yangxin County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære E-sport-hoteller er der i Yangxin County?

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for E-sport-hoteller i Yangxin County?

For E-sport hoteller i Yangxin County, er gennemsnitsprisen på hverdage 176 MYRog i weekender (fredag-lørdag) 177 MYR.

Hvilke E-sport-hoteller i Yangxin County tilbyder morgenmad?

Hvilke tilbud er tilgængelige for E-sport-hoteller i Yangxin County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for E-sport-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Yangxin County E-sport Hoteloplysninger

Antal hoteller5
Antal anmeldelser808
Gennemsnitlig pris (weekender)177 MYR
Gennemsnitlig pris (hverdage)176 MYR