Mueang Songkhla District

Hoteller med morgenmad i Mueang Songkhla District

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Hoteller i Mueang Songkhla District med morgenmad

Se vores udvalg af hoteller i Mueang Songkhla District med Morgenmad
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
27
Hoteller i Phawong,Mueang Songkhla District
The Flora May Resort ligger i Ban Nam Krachai, 13 km fra Golden Mermaid Sculpture. Her er concierge-tjeneste, en have, en restaurant samt gratis wi-fi overalt. Der er desuden røgfrie værelser. Dette resort med 3 stjerner har roomservice og en døgnåben reception. Overnatningsstedet har udendørs pool og ligger 20 km fra CentralFestival Hatyai-butikscenter. Laem Son On Naga Head ligger 15 km fra resortet, mens The 60th Anniversary of His Majesty the King’s Accession to the Throne International Convention Center ligger 19 km væk. Hat Yai Internationale Lufthavn ligger 31 km fra overnatningsstedet, og overnatningsstedet tilbyder lufthavnstransport mod betaling.
Meget god
143 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 20 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Phawong,Mueang Songkhla District
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste, Restaurant
Fantastisk
514 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 43 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Khao Rup Chang,Mueang Songkhla District
Oplev alt, hvad Khao Rup Chang har at tilbyde under dit ophold på WSotel Hotel. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
397 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 17 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Phawong,Mueang Songkhla District
Når du bor på M Resort, vil du være perfekt positioneret til at udforske Phawong. Snup en bid mad på den interne restaurant, som serverer Asiatisk-retter. På denne kro har du adgang til en have. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
34 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 17 EUR
Tjek tilgængelighed
42
Hoteller i Bo Yang,Mueang Songkhla District
Casa Der See Boutique House ligger i Mueang Songkhla District's Bo Yang og er placeret til at opfylde behovene hos dem, der rejser for sjov eller forretning. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Vidunderligt
23 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 25 EUR
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Phawong,Mueang Songkhla District
Oplev alt, hvad Phawong har at tilbyde under dit ophold på Benjaphorn Grandview Hotel. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Den interne café er det perfekte sted at hænge ud. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
44 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 30 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Bo Yang,Mueang Songkhla District
Club Tree Hotel ligger i hjertet af Songkhla, kun et kvarters gang fra Matchimawat Nationalmuseum og Songkhla Gamle Bydel Port. Dette hotel ved stranden ligger 1,7 km fra Songkhla Provinsmuseum og 1,7 km fra Red Rice Mill. Du kan lade dig selv forkæle med massage på stedet eller nyde rekreative faciliteter, såsom en natklub. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, spillehal/spillerum og shopping på stedet. Nyd et måltid på restauranten, eller bliv på værelset, og nyd godt af dette hotels roomservice (i et begrænset antal timer). Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 06.30 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til en computerstation, gratis aviser i lobbyen og renseri/vaskeservice. Lufthavnstransport tur-retur er til rådighed mod et tillægsgebyr (døgnet rundt), og gratis selvstændig parkering findes desuden på stedet. Føl dig hjemme i et af de 76 værelser med individuelt design, der desuden har køleskab og LCD-tv. Din seng er udstyret med topmadras og egyptiske bomuldslagner. Værelserne har privat balkon. Der tilbydes satellitkanaler og dvd-afspiller som underholdning, og med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Værelset har et privat badeværelse med bruser samt brusehoved med spredningseffekt og gratis toiletartikler.
Fantastisk
41 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 27 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Bo Yang,Mueang Songkhla District
Når du bor på The Bed Vacation Rajamangala Hotel, vil du være perfekt positioneret til at udforske Bo Yang. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og legeplads. Denne ejendom tilbyder også gratis opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
73 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 60 EUR
Tjek tilgængelighed
66
Hoteller i Bo Yang,Mueang Songkhla District
Beliggende i Mueang Songkhla District's Bo Yang, tilbyder The Singora Hotel en fantastisk opholdsoplevelse for dem, der rejser for sjov eller forretning. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
68 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 21 EUR
Tjek tilgængelighed
63
Hoteller i Bo Yang,Mueang Songkhla District
Oplev alt, hvad Bo Yang har at tilbyde under dit ophold på Green World Palace Hotel. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
31 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 27 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Mueang Songkhla District

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold
10/10
Enestående
GGæstebrugerKærlig dette ophold!Smukt hotel med et rummeligt værelse midt i Songkhla Old Town.Super bekvemt at gå rundt og udforske området.
Kluenngam Cafe & Stay

Kluenngam Cafe & Stay

Hotel i Bo Yang, Mueang Songkhla District
Pris pr. nat fra:70 EUR
8,3/10
Meget god
FFiilomozAtmosfæren var fantastisk, meget stille og fredelig. Værelset var rummeligt med en stor seng, en mindre seng og en sovesofa. Badeværelset var så åbent, at det var lidt foruroligende. Den eneste ulempe var sikkerheden ved indgangslåsen; det føltes som om, den slet ikke var låst, og en person udefra kunne nemt åbne den. Personalet var meget hjælpsomme. Vejen, der fører til hotellet, er lidt ujævn, så kør forsigtigt. Poolen havde en jacuzzi, der var tændt hele tiden. Tv- og internetsignalet var godt; jeg så YouTube hele natten, og internettet forsvandt ikke, selv når det regnede. Om aftenen kunne man se to orange katte sole sig ved poolen. Morgenmaden havde et godt udvalg af muligheder og blev leveret til værelset til tiden. Sengen var meget behagelig. Værelset var lidt svagt på grund af den orange belysning. Der var fire flasker vand, og alle de snacks, der blev leveret, var gratis. Der ventede to biler uden for værelset, i tilfælde af at det regnede. Parkering var tildelt hvert værelse, hvilket var praktisk og undgik kamp om parkeringspladser, når man kom sent tilbage. Der var også mulighed for kajaksejlads, men jeg prøvede det ikke. Jeg vil helt sikkert vende tilbage, hvis jeg har muligheden.
Thap Pala Cottage

Thap Pala Cottage

Hotel i Khao Rup Chang, Mueang Songkhla District
Pris pr. nat fra:65 EUR
7,9/10
God
CCutterJonCute place, electric mix of stuff that’s like a museum. Great breakfast and comfy bed. Location is close to everything in the old town. Friendly host, place has lots of character.
The Roo Classic Hometel

The Roo Classic Hometel

Hotel i Bo Yang, Mueang Songkhla District
Pris pr. nat fra:36 EUR

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære hoteller med Morgenmad er der i Mueang Songkhla District?

Uanset om du rejser til Mueang Songkhla District grundet forretning eller turisme, er Laguna Grand Hotel & Spa Songkhla (fra 49 EUR) , BP Samila Beach Hotel & Resort (fra 35 EUR) og Benjaphorn Grandview Hotel (fra 39 EUR) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District?

For hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District, er gennemsnitsprisen på hverdage 55 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 57 EUR.

Hvilke hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District er luksushoteller?

Mange hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District er luksushoteller. Laguna Grand Hotel & Spa Songkhla (fra 49 EUR) er meget populært.

Hvilke hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District tillader kæledyr?

KhiangLe Resort 1 (fra 33 EUR) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke kampagner er tilgængelige for hoteller med Morgenmad i Mueang Songkhla District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Mueang Songkhla District Hoteller med Morgenmad-oplysninger

Antal hoteller23
Antal anmeldelser1,734
Højeste pris513 EUR
Laveste pris22 EUR
Gennemsnitlig pris (hverdage)55 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)57 EUR