Mwingi District

Hoteller med morgenmad i Mwingi District

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Morgenmad i Mwingi District.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Hoteller i Mwingi District med morgenmad

Se vores udvalg af hoteller i Mwingi District med Morgenmad
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
14
Hoteller i Mwingi
Jalu Guest House is located in Mwingi. This guesthouse offers designated smoking areas. Enjoy a satisfying meal at Jalu serving guests of Jalu Guest House. A complimentary continental breakfast is served daily from 7:00 AM to 10:00 AM. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 21 guestrooms. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms with showers are provided. Conveniences include desks and blackout drapes/curtains, and housekeeping is provided daily.
1 nat
Fra 11 GBP
Tjek tilgængelighed
10
Hoteller i Mwingi
You'll be in the suburbs with a stay at Jolly Accommodation Centre in Mwingi. At Jolly Accommodation Centre, enjoy a satisfying meal at the restaurant. A complimentary full breakfast is served daily from 7:00 AM to 10:00 AM. Featured amenities include a 24-hour front desk, luggage storage, and laundry facilities. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 33 guestrooms. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers with rainfall showerheads. Conveniences include desks and blackout drapes/curtains, and housekeeping is provided daily.
Meget god
188 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 22 GBP
Tjek tilgængelighed
13
Hoteller i Mwingi
Summer Springs Hotel is located in Mwingi. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and a television in a common area. Satisfy your appetite for lunch or dinner at the hotel's restaurant, or stay in and take advantage of the 24-hour room service. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. A complimentary continental breakfast is served daily from 7:00 AM to 10:00 AM. Featured amenities include a 24-hour front desk and multilingual staff. Free self parking is available onsite. Stay in one of 43 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature rainfall showerheads and complimentary toiletries. Conveniences include desks and complimentary bottled water, and housekeeping is provided daily.
1 nat
Fra 25 GBP
Tjek tilgængelighed
6
Hoteller i Mwingi
Pivot Hotel ligger i Mwingi. Dette hotel har særlige rygeområder. Gratis take away-morgenmad serveres dagligt fra kl. 06.30 til kl. 09.00. Overnat i et af de 21 værelser, der indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og digitale kanaler sørger for underholdningen. Badeværelserne indeholder bruser med brusehoved med spredningseffekt og gratis toiletartikler. Faciliteter inkluderer gratis mineralvand på flaske og rengøring udføres dagligt.
1 nat
Fra 15 GBP
Tjek tilgængelighed
17
Hoteller i Mwingi
Pivot Restaurant And Lodge ligger i Mwingi. Dette Bed & Breakfast har særlige rygeområder. Som gæst på Pivot Restaurant And Lodge har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Gratis kontinental morgenmad serveres dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.30. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception og en flersproget medarbejderstab. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Du vil helt sikkert føle dig hjemme i et af stedets 25 værelser. Værelserne har privat balkon. Et tv med kabelkanaler sørger for underholdningen. Der er bruser på badeværelserne.
1 nat
Fra 15 GBP
Tjek tilgængelighed
33
Hoteller i Mwingi
Palin Hotel ligger i Mwingi. Dette hotel har særlige rygeområder. Som gæst på Palin Hotel har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Afslut dagen med en drink eller to i baren/loungen. Gratis kontinental morgenmad serveres dagligt fra kl. 07.00 til kl. 09.00. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception og en flersproget medarbejderstab. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Overnat i et af de 40 værelser, der indeholder LCD-tv. Et tv med digitale kanaler sørger for underholdningen. Der er bruser på badeværelserne. Faciliteter inkluderer skriveborde og gratis mineralvand på flaske, og rengøring udføres dagligt.
1 nat
Fra 21 GBP
Tjek tilgængelighed
28
Hoteller i Mwingi
Choma Zone Hotel is located in Mwingi. This guesthouse offers designated smoking areas. At Choma Zone Hotel, enjoy a satisfying meal at the restaurant. A complimentary continental breakfast is served daily from 7:00 AM to 10:00 AM. Free self parking is available onsite. Stay in one of 35 guestrooms featuring LCD televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers with rainfall showerheads. Conveniences include desks, and housekeeping is provided daily.
1 nat
Fra 21 GBP
Tjek tilgængelighed
17
Hoteller i Mwingi District
You'll be in the suburbs with a stay at Jamliz Hotel in Mwingi. At Jamliz Hotel, enjoy a satisfying meal at the restaurant. A complimentary full breakfast is served daily from 7:00 AM to 10:00 AM. Featured amenities include a 24-hour front desk, luggage storage, and laundry facilities. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 23 guestrooms. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers with rainfall showerheads. Conveniences include desks and blackout drapes/curtains, and housekeeping is provided daily.
2 anmeldelser
6,0/10
1 nat
Fra 15 GBP
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Morgenmad i Mwingi District

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære hoteller med Morgenmad er der i Mwingi District?

Uanset om du rejser til Mwingi District grundet forretning eller turisme, er Summer Springs Hotel (fra 26 GBP) , Pivot Restaurant and Lodge (fra 16 GBP) og Pivot Hotel (fra 16 GBP) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller med Morgenmad i Mwingi District?

For hoteller med Morgenmad i Mwingi District, er gennemsnitsprisen på hverdage 21 GBP og i weekender (fredag-lørdag) 21 GBP.

Hvilke kampagner er tilgængelige for hoteller med Morgenmad i Mwingi District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Mwingi District Hoteller med Morgenmad-oplysninger

Antal hoteller8
Antal anmeldelser1
Gennemsnitlig pris (hverdage)21 GBP
Gennemsnitlig pris (weekender)21 GBP