Pathio District

Hoteller med barer i Pathio District

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Barer i Pathio District.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

De bedste hoteller med barer i Pathio District

Se vores udvalg af hoteller i Pathio District med Barer
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Saphli,Pathio District
Oplev alt, hvad Saphli har at tilbyde under dit ophold på Nana Beach Hotel & Resort. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke saltvandspool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets område til solbadning. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne resort har du adgang til en have og legeplads. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
214 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 128 PLN
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Bang Son,Pathio District
Oplev alt, hvad Bang Son har at tilbyde under dit ophold på The Village Chumphon Hotel. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en infinity-pool. Tag på stranden under dit ophold. The Village Chumphon Hotel har en eksklusiv strand og tilbyder aktiviteter, herunder snorkling og dykning. Besøg ejendommens område til solbadning for at genoplade batterierne eller blot slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er gratis opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Enestående
11 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 292 PLN
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Chum Kho,Pathio District
Oplev alt, hvad Chum Kho har at tilbyde under dit ophold på The Beach Resort and Residence. Nogle af byens største seværdigheder kan findes i kort afstand. Denne hotel er placeret 794m fra Ban Hin Kop Monastery, 680m fra Pathiu Thong Beach og 1.26 km fra Cape Pathiu. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. The Beach Resort and Residence ligger på stranden og tilbyder aktiviteter, herunder snorkling og dykning. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets område til solbadning. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne hotel har du adgang til en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. Chumphon Airport er den nærmeste lufthavn til ejendommen, en 11 min kørsel væk. Fra ejendommen er den nærmeste togstation PATHIU, som det tager 15 min at nå i bil. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
53 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 150 PLN
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Saphli,Pathio District
Når du bor på Phoenix Room, vil du være perfekt positioneret til at udforske Saphli. Snup en bid mad på den interne restaurant, som serverer Pizza-retter. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
11 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 72 PLN
Tjek tilgængelighed
91
Hoteller i Saphli,Pathio District
Når du bor på Saphlivilla Beach Resort, vil du være perfekt positioneret til at udforske Saphli. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar.
Meget god
29 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 101 PLN
Tjek tilgængelighed
81
Hoteller i Saphli,Pathio District
Når du bor på Tabebuia House, vil du være perfekt positioneret til at udforske Saphli. Snup en bid mad på den interne restaurant, som serverer Thailandsk-retter. I løbet af din nedetid kan du nippe til en drink i bar eller opfriske dine sanser med en kop kaffe på café. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Enestående
29 anmeldelser
10/10
1 nat
Fra 122 PLN
Tjek tilgængelighed
21
Hoteller i Chum Kho,Pathio District
Når du bor på Lung Pod 9 Resort, vil du være perfekt positioneret til at udforske Chum Kho. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder.
3 anmeldelser
6,9/10
1 nat
Fra 71 PLN
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Saphli,Pathio District
Oplev alt, hvad Saphli har at tilbyde under dit ophold på Armonia Village Resort and Spa. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller massagerum. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
13 anmeldelser
8,0/10
1 nat
Fra 207 PLN
Tjek tilgængelighed
51
Hoteller i Bang Son,Pathio District
Sara Beachfront Boutique Resort ligger langs en rolig strand i Chumphon og tilbyder udendørs pool og værelser med terrasse eller balkon. Der er gratis WiFi overalt. Alle værelserne har fladskærms-tv med kabelkanaler, aircondition og udendørs opholdsområde. Der er også sofa, minibar og værdiboks. Der er eget badeværelse med bruser, hårtørrer og gratis toiletartikler. På Sara Boutique Beachfront Resort er der roomservice, bar og en restaurant, der serverer thailandske retter. Der tilbydes gratis daglig rengøringsservice. Hotellet ligger 5 minutters kørsel fra Chumphon Lufthavn, og der kan arrangeres transport. Det ligger 6,5 km fra Pathiu Station.
5 anmeldelser
7,5/10
1 nat
Fra 266 PLN
Tjek tilgængelighed
57
Hoteller i Saphli,Pathio District
Oplev alt, hvad Saphli har at tilbyde under dit ophold på Pirates Terrace Chumphon. Tag på stranden under dit ophold. Pirates Terrace Chumphon har en eksklusiv strand og tilbyder aktiviteter, herunder snorkling og dykning. Besøg ejendommens fodbad for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Denne ejendom tilbyder udstyr til vandsport, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. I løbet af din nedetid kan du nippe til en drink i bar eller opfriske dine sanser med en kop kaffe på café. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
5,7/10
1 nat
Fra 178 PLN
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Barer i Pathio District

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Pathio District?

Pathio District har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Nana Beach Hotel & Resort (fra 142 PLN), The Beach Resort and Residence (fra 146 PLN) og The Village Chumphon Hotel (fra 389 PLN) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Pathio District?

For hoteller i Pathio District, er den gennemsnitlige pris på hverdage 368 PLN og i weekender (fredag-lørdag) 371 PLN.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Pathio District?

Pathio District har mange luksushoteller i forskellig stil. The Village Chumphon Hotel (fra 389 PLN) er meget populært.

Hvilke hoteller i Pathio District tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Nana Beach Hotel & Resort (fra 142 PLN),Chumphon Cabana Resort (fra 252 PLN) og Santi Beach Retreat (fra 382 PLN) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Pathio District anbefales til rejsende med børn?

Nana Beach Hotel & Resort (fra 142 PLN), The Beach Resort and Residence (fra 146 PLN) og The Village Chumphon Hotel (fra 389 PLN) er meget velegnede til familierejser. Nyd en tur sammen med dine børn og andre familiemedlemmer!

Hvilke hoteller i Pathio District tillader kæledyr?

Hvilke hoteller i Pathio District har swimmingpools?

Nana Beach Hotel & Resort (fra 142 PLN), Santi Beach Retreat (fra 382 PLN) og The Beach Resort and Residence (fra 146 PLN) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Pathio District tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Nana Beach Hotel & Resort (fra 142 PLN), Chumphon Cabana Resort (fra 252 PLN) og Baantalay Thungwualaen (fra 146 PLN) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Pathio District tilbyder lufthavnstransport?

Er du ikke bekendt med Pathio District? Nana Beach Hotel & Resort (fra 142 PLN), Baantalay Thungwualaen (fra 146 PLN) og Santi Beach Retreat (fra 382 PLN) tilbyder lufthavnstransport.

Hvilke hoteller i Pathio District har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hoteller i Pathio District har god havudsigt?

Af alle hoteller i Pathio District, The Beach Resort and Residence (fra 146 PLN), The Village Chumphon Hotel (fra 389 PLN) og Phoenix Room (fra 90 PLN) er gode valg for hoteller med havudsigt.

Hvilke hotelkampagner er der i Pathio District?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Pathio District Hoteller med Barer-oplysninger

Antal hoteller10
Antal anmeldelser342
Højeste pris1.846 PLN
Laveste pris186 PLN
Gennemsnitlig pris (hverdage)368 PLN
Gennemsnitlig pris (weekender)371 PLN