Cebu City

Hoteller med barer i Cebu City

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Barer i Cebu City.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

De bedste hoteller med barer i Cebu City

Se vores udvalg af hoteller i Cebu City med Barer
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
74
Hoteller i Cebu City
Udvalgte faciliteter:Café, Minibar, Restaurant
Meget god
1219 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 107 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cebu City
Med et ophold på Fili Hotel at NUSTAR Cebu er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en infinity-pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum, område til solbadning, sauna eller fodbad. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Prøv Kantonesisk-stil retter på en af ​​3 in-house restaurants. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. På denne hotel har du adgang til en executive lounge, spillerum og te-stue. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
529 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 307 AED
Tjek tilgængelighed
97
Hoteller i Cebu City
Udvalgte faciliteter:Café, Spa, Sauna
Meget god
611 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 114 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cebu City
Udvalgte faciliteter:Spa, Sauna, Restaurant
Meget god
390 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 182 AED
Tjek tilgængelighed
29
Hoteller i Cebu City
Med et ophold på Bayfront CoLive+ er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Snup en bid mad på den interne restaurant, som serverer Asiatisk-retter. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en spillerum.
Meget god
85 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 71 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cebu City
Crown Regency Residences - Cebu er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne lejlighed med roomservice har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
259 anmeldelser
7,4/10
1 nat
Fra 47 AED
Tjek tilgængelighed
45
Hoteller i Cebu City
Udvalgte faciliteter:Restaurant
Meget god
753 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 143 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cebu City
Quest Hotel and Conference Center ligger bekvemt i Cebu, 5 minutters gang fra Ayala Mall og 17 minutters kørsel fra SM City Cebu. Der er udendørs swimmingpool, døgnåben reception og et fitnesscenter. Der er også gratis wi-fi på visse hotelværelser. Værelserne på Quest Hotel & Conference Center Cebu - Cebu har alle aircondition, satellit-tv, værdiboks og skrivebord. Badeværelset har brusebad og toilet. Der er også hårtørrer samt gratis toiletartikler. Nogle af værelserne har egen balkon med udsigt over byen eller poolen. Gæsterne kan spise på restauranten eller i ro og mag på værelserne. Hotellet har desuden business-center og dvd-bibliotek. Magellans kors ligger 3,5 km fra hotellet, og SM Seaside City Ceby ligger 6,6 km væk. Der er flere turistattraktioner som det kinesiske taoistiske tempel, Basilica Minore del Sto Nino og Rizal Mindesmærkebibliotek og Museum, som ligger inden for 20 minutters kørsel fra hotellet. Den nærmeste lufthavn er Mactan-Cebu Internationale Lufthavn, 13 km fra Quest Hotel & Conference Center Cebu - Cebu.
Fantastisk
605 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 144 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cebu City
Beliggende i Cebu City er Lex Hotel Cebu en god base at udforske byen fra. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool på tagterrasse. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller område til solbadning. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Oplev smagen af ​​Lokal-køkkenet på stedets restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Vil du have noget at drikke? Gå til den interne bar eller café. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, opbevaring af bagage og renseri. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
268 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 160 AED
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Cebu City
Udvalgte faciliteter:Executive lounge, Spa, Restaurant
Meget god
460 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 253 AED
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Barer i Cebu City

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Cebu City?

Cebu City har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Amber Hotel-Cebu (fra 137 AED), Mandarin Plaza Hotel (fra 137 AED) og Fili Hotel at NUSTAR Cebu (fra 419 AED) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Cebu City?

For hoteller i Cebu City, er den gennemsnitlige pris på hverdage 273 AED og i weekender (fredag-lørdag) 272 AED.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Cebu City?

Cebu City har mange luksushoteller i forskellig stil. Fili Hotel at NUSTAR Cebu (fra 419 AED), Seda Ayala Center Cebu City (fra 212 AED) og Radisson Blu Hotel, Cebu (fra 268 AED) er meget populære.

Hvilke hoteller i Cebu City tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Fili Hotel at NUSTAR Cebu (fra 419 AED),Seda Ayala Center Cebu City (fra 212 AED) og Radisson Blu Hotel, Cebu (fra 268 AED) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Cebu City tilbyder fitnessfaciliteter?

Mandarin Plaza Hotel (fra 137 AED), Fili Hotel at NUSTAR Cebu (fra 419 AED) og Bayfront Hotel Cebu North Reclamation (fra 176 AED) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Cebu City har swimmingpools?

Mandarin Plaza Hotel (fra 137 AED), Fili Hotel at NUSTAR Cebu (fra 419 AED) og Waterfront Cebu City Hotel & Casino (fra 235 AED) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Cebu City tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Amber Hotel-Cebu (fra 137 AED), Mandarin Plaza Hotel (fra 137 AED) og Fili Hotel at NUSTAR Cebu (fra 419 AED) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Cebu City har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Cebu City?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Cebu City Hoteller med Barer-oplysninger

Antal hoteller49
Antal anmeldelser11,037
Højeste pris4.307 AED
Laveste pris67 AED
Gennemsnitlig pris (hverdage)273 AED
Gennemsnitlig pris (weekender)272 AED