San Ignacio

Hoteller med barer i San Ignacio

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Barer i San Ignacio.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

De bedste hoteller med barer i San Ignacio

Se vores udvalg af hoteller i San Ignacio med Barer
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i San Ignacio
Falling Leaves Lodge er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Denne ejendom tilbyder ridning og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Fantastisk
102 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 775 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Ignacio
Med et ophold på The Log Cab-Inn er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. Besøg ejendommens massagerum for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive ridning og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne resort har du adgang til en grill og have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
44 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 513 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Ignacio
Ka'Ana Resort & Spa er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller massagerum. Denne ejendom tilbyder ridning og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"Bon hôtel mais un peu éloigné de la ville et un peu trop près de la route. Évitez les chambres de première catégorie qui ne sont pas terrible par contre les chambres de catégorie supérieure sont formidables. Le petit déjeuner pourrait être amélioré. Le service est bon en général. En conclusion je recommande cet hôtel 😃😃🙂😃"
Fantastisk
71 anmeldelser
9,3/10
Tjek tilgængelighed
67
Hoteller i San Ignacio
Beliggende i San Ignacio er Cahal Pech Village Resort en god base at udforske byen fra. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. Besøg ejendommens massagerum for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder ridning, fiskeri og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Meget god
101 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 573 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Ignacio
Rolson Hotel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Når du bor på denne hotel, vil du være 487m fra Hanna Stables og 355m fra Las Cuevas Biological Station. Derudover er COPP Park kun 408m væk. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke saltvandspool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller massagerum. Denne ejendom tilbyder ridning og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.

"It was just okay, considering the price"
Meget god
40 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 584 kr.
Tjek tilgængelighed
69
Hoteller i San Ignacio
The West House Boutique Hotel is centrally located in San Ignacio, a 5-minute walk from San Ignacio Market and a 3-minute drive from Cahal Pech Mayan Ruins. This hotel is 7.5 mi (12 km) from Xunantunich Mayan Ruins and 24.7 mi (39.7 km) from Actun Tunichil Muknal Archaeological Reserve. Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Satisfy your appetite at the hotel's coffee shop/cafe. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 9 air-conditioned rooms featuring Smart televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature rainfall showerheads and complimentary toiletries. Conveniences include safes and complimentary bottled water, as well as phones with free local calls.
Vidunderligt
54 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 912 kr.
Tjek tilgængelighed
79
Hoteller i San Ignacio
Denne familiedrevne lodge tilbyder helsespa, miljøvenlig swimmingpool samt unik indkvartering med egen veranda og udsigt over junglen. Det ligger ved siden af Macal-floden i et privat regnskovsreservat. Samtlige hytter på The Lodge at chaacreek er stråtækt og elegant indrettede med håndlavede møbler og lokale kunstværker. Samtlige hytter har gratis trådløs internetadgang og eget badeværelse. Regnskovsreservatet omfatter en sommerfuglefarm samt en række vandre- og ridestier. Gæsterne kan nyde guidede ture eller kanoture samt vilde papegøjer og humfugfugle. Lodge at chaacreeks restaurant serverer en fusion af moderne internationale retter og traditionelle centralamerikanske retter. Samtlige ingredienser er lokalt fremskaffede, og de fleste dyrkes på stedets økologiske gård. Lodge ligger lige uden for San Ignacio i Maya-bjergene. Grænsen til Guatemala ligger en kort køretur derfra, og Belize City ligger omkring 150 km derfra.
Enestående
61 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 2.456 kr.
Tjek tilgængelighed
96
Hoteller i San Ignacio
Table Rock Lodge er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en saltvandspool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets massagerum. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive ridning og vandring. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hytte finder du også faciliteter, herunder en have og legeplads. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Enestående
69 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 781 kr.
Tjek tilgængelighed
69
Hoteller i San Ignacio
Når du bor på Crystal Paradise Resort, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad San Ignacio har at tilbyde. Der er masser af aktiviteter at lave, inklusive ridning og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
62 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 571 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i San Ignacio
Gaia Riverlodge er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller massagerum. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder kayak, ridning og vandring. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne resort finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Vidunderligt
49 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 1.467 kr.
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Barer i San Ignacio

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i San Ignacio?

San Ignacio har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, The Log Cab-Inn (fra 479 kr.), The West House Boutique Hotel (fra 860 kr.) og Falling Leaves Lodge (fra 679 kr.) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i San Ignacio?

For hoteller i San Ignacio, er den gennemsnitlige pris på hverdage 1.769 kr. og i weekender (fredag-lørdag) 1.776 kr..

Hvilke hoteller i San Ignacio tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Falling Leaves Lodge (fra 679 kr.),The Lodge at ChaaCreek (fra 2.951 kr.) og San Ignacio Resort Hotel (fra 3.948 kr.) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i San Ignacio har swimmingpools?

The Log Cab-Inn (fra 479 kr.), Falling Leaves Lodge (fra 679 kr.) og La Casita at Midas Belize (fra 574 kr.) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i San Ignacio tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Venus Hotel (fra 295 kr.), Maya Bella Downtown Hotel (fra 430 kr.) og The Log Cab-Inn (fra 479 kr.) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i San Ignacio har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Venus Hotel (fra 295 kr.), Falling Leaves Lodge (fra 679 kr.) og San Ignacio Resort Hotel (fra 3.948 kr.) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i San Ignacio?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

San Ignacio Hoteller med Barer-oplysninger

Antal hoteller14
Antal anmeldelser919
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.769 kr.
Gennemsnitlig pris (weekender)1.776 kr.