Pak Kret

Pak Kret Hotels with Balkoner

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Balkoner i Pak Kret.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Pak Kret Hotels with Balkoner

Se vores udvalg af hoteller i Pak Kret med Balkoner
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Pak Kret
Udvalgte faciliteter:Swimming pool
Meget god
784 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 176 SEK
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pak Kret
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Have, Spa
Fantastisk
54 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 577 SEK
Tjek tilgængelighed
84
Hoteller i Pak Kret
Anna-Nava Pakkret Hotel ligger i Nonthaburi, 7,8 km fra IMPACT Muang Thong Thani, og har gratis cykler, en have og et fælles opholdsområde samt gratis privat parkering. Her er restaurant, roomservice og en døgnåben reception samt gratis wi-fi overalt. Overnatningsstedet er røgfrit og ligger 17 km fra CentralPlaza Lardprao. Værelserne har aircondition, fladskærms-tv med kabelkanaler, et køleskab, kedel, bruser, gratis toiletartikler og skrivebord. Enhederne har et privat badeværelse, en hårtørrer og sengetøj. Der tilbydes morgenmad med amerikanske retter og asiatiske retter hos hotellet. Anna-Nava Pakkret Hotel tilbyder terrasse. Der er business-center og automater med snacks og drikkevarer hos overnatningsstedet. Chatuchak Weekendmarket ligger 18 km fra Anna-Nava Pakkret Hotel, mens CentralFestival EastVille ligger 24 km væk. Bangkok - Don Mueang Internationale Lufthavn ligger 14 km fra overnatningsstedet.

"I think it's a very good hotel, clean and safe, breakfast and coffee provided. There's a restaurant and cafe next door, but there's noise coming through the door. They should put soundproofing. Overall very good."
Fantastisk
94 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 207 SEK
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Khlong Kluea,Pak Kret
Botanic Service Room ligger 3,8 km fra stormagasinet Central Changwattana og tilbyder moderne værelser med aircondition, udsigt til haven og gratis wi-fi. Ejendommen blev renoveret i januar 200 og tilbyder tøjvask, bagageopbevaring og restaurant. Hotellet ligger 3 km fra IMPACT Muang Thong Thani og 20 minutters kørsel fra indenrigslufthavnen Don Mueng. Suvarnabhum Lufthavn ligger 45 minutters kørsel derfra. De enkelt indrettede værelser på Botanic Service Room har trægulv. Samtlige værelser har fladskærms-tv, opholdsområde og køleskab. Der er eget badeværelse med bruser. Der ligger lokale restauranter under 10 minutters kørsel fra ejendommen. Der tilbydes gratis transport til nærliggende steder.
Meget god
171 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 286 SEK
Tjek tilgængelighed
74
Hoteller i Khlong Kluea,Pak Kret
U431 Chaengwattana ligger i Pak Kret's Khlong Kluea og er placeret til at opfylde behovene hos dem, der rejser for sjov eller forretning. På denne gæstehus har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
84 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 199 SEK
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Ban Mai,Pak Kret
Oplev alt, hvad Ban Mai har at tilbyde under dit ophold på BlueTel Re'sidencE Bangkok IMPACT-1 Time Drop-Off Service to IMPACT OR MRT (MTO2). Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller område til solbadning. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en grill og have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
225 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 300 SEK
Tjek tilgængelighed
60
Hoteller i Pak Kret
With a stay at Baan Romdee in Pak Kret (Bang Phut), you'll be within a 10-minute drive of Chao Praya River and IMPACT Muang Thong Thani. This hotel is 4.5 mi (7.3 km) from IMPACT Arena and 11.4 mi (18.3 km) from Chatuchak Weekend Market. This hotel offers complimentary parking nearby and designated smoking areas. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, laundry facilities, and an elevator. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 99 air-conditioned guestrooms. Rooms have private balconies. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers.
Meget god
22 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 132 SEK
Tjek tilgængelighed
32
Hoteller i Khlong Kluea,Pak Kret
Grasshopper Bed and Cafe provides flawless service and all the necessary facilities for visitors.Share your photos and respond to emails at your convenience, thanks to the free Wi-Fi internet access offered by apartment. Visitors can take advantage of the accessible parking options directly at the apartment.Each accommodation at Grasshopper Bed and Cafe is thoughtfully created and adorned to provide visitors with a comfortable, home-like atmosphere.In certain rooms, the apartment offers linen service and air conditioning for guest convenience and satisfaction.At Grasshopper Bed and Cafe, the uniquely tailored rooms provide a configuration choice resembling a balcony or terrace.In select rooms, guests can enjoy a touch of amusement with the availability of television for their entertainment.Understanding the significance of bathroom amenities in enhancing guest contentment, the apartment offers toiletries within certain chosen rooms.
Vidunderligt
4 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 346 SEK
Tjek tilgængelighed
66
Hoteller i Pak Kret
The Backpacker Stn ligger i Pak Kret's Pak Kret Subdistrict og er placeret til at opfylde behovene hos dem, der rejser for sjov eller forretning.

"This is such a great place! A little hard to spot (next to the 7 eleven) and a bit tricky to find someone at the front desk (just yell?) but a super adorable, comfortable, wonderful room with lots of thought put into every detail. I love this place."
Vidunderligt
94 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 71 SEK
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pak Kret
Når du bor på T.U.B. Mansion, vil du være perfekt positioneret til at udforske Pak Kret Subdistrict. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. På denne gæstehus har du adgang til en have og automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
13 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 170 SEK
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Balkoner i Pak Kret

Udforsk gæsteanmeldelser af hoteller i Pak Kret

Se alle
Udforsk ægte bedømmelser og indsigt fra rigtige rejsende for at hjælpe dig med at finde dit perfekte ophold
10/10
Enestående
GGæstebrugerบ้านตรงปก บริการดีค่ะ เจ้าบ้านน่ารักค่ะ ประทับใจมากค่ะ เอาไว้จะมาใช้บริการใหม่นะคะ
The Lake guest house

The Lake guest house

Hotel i Ban Mai, Pak Kret
Pris pr. nat fra:639 SEK
9,3/10
Fantastisk
GGæstebrugerThe owner was so nice and even the people I met there, for people going for concert at Impact, this is the place you would love, near w Amazon Cafe and 7Eleven. The best part it was a walking distance to the Don Mueang trains station
My cocoon Hostel Chaeng Watthana

My cocoon Hostel Chaeng Watthana

Hotel i Khlong Kluea, Pak Kret
Pris pr. nat fra:507 SEK

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Pak Kret?

Pak Kret har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Villa Baron (fra 197 SEK), My cocoon Hostel Chaeng Watthana (fra 82 SEK) og Botanic Service Room at Impact Muangthongthani (fra 352 SEK) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Pak Kret?

For hoteller i Pak Kret, er den gennemsnitlige pris på hverdage 756 SEK og i weekender (fredag-lørdag) 770 SEK.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Pak Kret?

Pak Kret har mange luksushoteller i forskellig stil. BlueTel Re'sidencE Bangkok IMPACT-1 Time Drop-Off Service to IMPACT OR MRT (MTO2) (fra 375 SEK) er meget populært.

Hvilke hoteller i Pak Kret tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Pak Kret tilbyder fitnessfaciliteter?

Novotel Bangkok Impact (fra 645 SEK), Best Western Plus Wanda Grand Hotel (fra 375 SEK) og Best Western Matter Tiwanon Hotel (fra 428 SEK) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Pak Kret har swimmingpools?

Novotel Bangkok Impact (fra 645 SEK), Best Western Plus Wanda Grand Hotel (fra 375 SEK) og Villa Baron (fra 197 SEK) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Pak Kret tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Ibis Bangkok Impact (fra 435 SEK), Novotel Bangkok Impact (fra 645 SEK) og Best Western Plus Wanda Grand Hotel (fra 375 SEK) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Pak Kret har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Pak Kret?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Pak Kret Hoteller med Balkoner-oplysninger

Antal hoteller23
Antal anmeldelser1,861
Højeste pris6.648 SEK
Laveste pris104 SEK
Gennemsnitlig pris (hverdage)756 SEK
Gennemsnitlig pris (weekender)770 SEK