Billige flyrejser fra København til V.C. Bird International Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra København til Saint John's i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 4.415 kr., og returbilletter starter fra 10.261 kr..
- Rundtur
- Billigst
- Hurtigst
CPH 18.1529t 5m1 mellemlandingANU 18.20København - Saint John's | man. 9. nov. | Scandinavian Airlines
ANU 17.0021t 50m1 mellemlandingCPH 19.50Saint John's - København | man. 16. nov. | Virgin Atlantic10.261 kr. 14.294 kr.28% off28% off14.294 kr. 10.261 kr.
CPH 14.1533t 5m1 mellemlandingANU 18.20København - Saint John's | man. 9. nov. | Lufthansa
ANU 17.0015t 10m1 mellemlandingCPH 13.10Saint John's - København | man. 16. nov. | Virgin Atlantic10.291 kr. 14.294 kr.28% off28% off14.294 kr. 10.291 kr.
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingANU 14.00København - Saint John's | søn. 1. nov. | Normal Airline
ANU 15.006tDirekteCPH 16.00Saint John's - København | tir. 3. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
CPH 12.2032t 10m1 mellemlandingANU 15.30København - Saint John's | lør. 31. okt. | British Airways4.415 kr. 21.955 kr.80% off80% off21.955 kr. 4.415 kr.
CPH 12.4034t 40m1 mellemlandingANU 18.20København - Saint John's | man. 30. nov. | Lufthansa6.583 kr. 21.955 kr.70% off70% off21.955 kr. 6.583 kr.
CPH 15.1528t 10m1 mellemlandingANU 14.25København - Saint John's | man. 30. nov. | British Airways7.049 kr. 21.955 kr.68% off68% off21.955 kr. 7.049 kr.
CPH 11.3532t 50m1 mellemlandingANU 15.25København - Saint John's | ons. 25. nov. | Air Canada8.714 kr.60% off21.955 kr. 8.714 kr.
CPH 16.4030t 30m1 mellemlandingANU 18.10København - Saint John's | tor. 17. dec. | Virgin Atlantic9.222 kr.57% off21.955 kr. 9.222 kr.
CPH 15.0529t 25m1 mellemlandingANU 15.30København - Saint John's | tor. 17. dec. | British Airways11.070 kr.50% off21.955 kr. 11.070 kr.
CPH 16.4030t 30m1 mellemlandingANU 18.10København - Saint John's | tor. 17. dec. | Scandinavian Airlines15.807 kr.28% off21.955 kr. 15.807 kr.
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingANU 14.00København - Saint John's | søn. 1. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
CPH 15.1528t 10m1 mellemlandingANU 14.25København - Saint John's | man. 30. nov. | British Airways7.049 kr. 21.955 kr.68% off68% off21.955 kr. 7.049 kr.
CPH 15.0529t 25m1 mellemlandingANU 15.30København - Saint John's | tor. 17. dec. | British Airways11.070 kr. 21.955 kr.50% off50% off21.955 kr. 11.070 kr.
CPH 16.4030t 30m1 mellemlandingANU 18.10København - Saint John's | tor. 17. dec. | Virgin Atlantic9.222 kr. 21.955 kr.57% off57% off21.955 kr. 9.222 kr.
CPH 16.4030t 30m1 mellemlandingANU 18.10København - Saint John's | tor. 17. dec. | Scandinavian Airlines15.807 kr.28% off21.955 kr. 15.807 kr.
CPH 12.2032t 10m1 mellemlandingANU 15.30København - Saint John's | lør. 31. okt. | British Airways4.415 kr.80% off21.955 kr. 4.415 kr.
CPH 11.3532t 50m1 mellemlandingANU 15.25København - Saint John's | ons. 25. nov. | Air Canada8.714 kr.60% off21.955 kr. 8.714 kr.
CPH 12.4034t 40m1 mellemlandingANU 18.20København - Saint John's | man. 30. nov. | Lufthansa6.583 kr.70% off21.955 kr. 6.583 kr.
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingANU 14.00København - Saint John's | søn. 1. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra København til Saint John's er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Billige flyrejser fra København til V.C. Bird International Airport
Virgin Atlantic
Flyplan fra København til V.C. Bird International Airport
-
KL1266
Københavns Lufthavn
06.00
CPH
07.30
AMS
S M T W T F SSearch -
KL787
Schiphol Airport
10.00
AMS
12.55
SXM
S M T - T - - -
WM857
Princess Juliana International Airport
17.00
SXM
17.55
ANU
S - T W - F - -
BA813
Københavns Lufthavn
15.20
CPH
16.30
LHR
S M T W T F SSearch -
BA2157
Gatwick Airport
10.40
LGW
15.30
ANU
S M T W T F S -
SK1635
Københavns Lufthavn
18.15
CPH
19.45
FRA
S M T W T F SSearch -
DE2272
Frankfurt Airport
11.35
FRA
15.20
ANU
- M - - - - - -
BA807
Københavns Lufthavn
11.25
CPH
12.35
LHR
S M - - T F SSearch -
VS131
London Heathrow Airport
14.45
LHR
20.01
BGI
S M T W T F S -
BW418
Grantley Adams International Airport
09.50
BGI
11.00
ANU
- - - W - - - -
SK501
Københavns Lufthavn
08.10
CPH
09.20
LHR
S M T W T F SSearch -
VS131
London Heathrow Airport
14.45
LHR
20.01
BGI
S M T W T F S -
BW418
Grantley Adams International Airport
09.50
BGI
11.00
ANU
- - - W - - - -
VS5908
Københavns Lufthavn
08.10
CPH
09.20
LHR
S M T W T F SSearch -
VS131
London Heathrow Airport
14.45
LHR
20.01
BGI
S M T W T F S -
BW418
Grantley Adams International Airport
09.50
BGI
11.00
ANU
- - - W - - - -
BA809
Københavns Lufthavn
12.45
CPH
13.55
LHR
- M T W T F SSearch -
BA2157
Gatwick Airport
10.40
LGW
15.30
ANU
S M T W T F S -
AC829
Københavns Lufthavn
12.45
CPH
15.45
YYZ
- - T - T - SSearch -
AC1832
Toronto Pearson International Airport
09.25
YYZ
14.25
ANU
- - - W - F - -
LX1267
Københavns Lufthavn
09.50
CPH
11.45
ZRH
S M T W T F SSearch -
LX014
Zurich International Airport
13.10
ZRH
17.40
JFK
S M T W T F S -
AA1749
John F. Kennedy International Airport
07.59
JFK
13.20
ANU
S M T W T - S -
LH827
Københavns Lufthavn
14.15
CPH
15.45
FRA
S M T W T F SSearch -
DE2272
Frankfurt Airport
11.35
FRA
15.20
ANU
- M - - - - -
Flyoplysninger om flyvninger fra København til V.C. Bird International Airport
| Billigste pris på direkte fly | 4.385 kr. |
|---|---|
| Løsæson for rejser | november |
| Højsæson for rejser | september |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra København til V.C. Bird International Airport
Hvornår er flybilletter fra København (CPH) til Saint John's (ANU) de billigste?
Flyselskaber justerer priserne for flyvninger fra København til Saint John's baseret på datoen og tidspunktet for din reservation. Ved at analysere data fra alle flyselskaber på Trip.com kan du finde de laveste flypriser på tirsdage, onsdage og lørdage.Hvor meget koster flyrejser fra København (CPH) til Saint John's (ANU)?
Ifølge Trip.coms data er den laveste pris omkring 11.412 kr..Hvad er de billigste fly fra København til V.C. Bird International Airport?
Envejsfly fra København til V.C. Bird International Airport starter i øjeblikket fra 4.415 kr., og returbilletter starter fra 10.261 kr.. Den laveste pris er i øjeblikket tilgængelig på fly opereret af British Airways med afgang den lør. 31. okt.. Priserne kan ændre sig afhængigt af tilgængelighed.Hvordan booker jeg flybilletter fra København til V.C. Bird International Airport på Trip.com?
Indtast København og V.C. Bird International Airport, vælg din afrejsedato og antal passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagekvote. Når du har valgt en pris, skal du gennemgå ændrings- og afbestillingsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly fra København til Aalborg Lufthavn
- Fly fra København til Gatwick Airport
- Fly fra København til Berlin Brandenburg lufthavn
- Fly fra København til Vágar Lufthavn
- Fly fra København til Suvarnabhumi Lufthavn
- Fly København London
- Fly København Aalborg
- Fly København Bangkok
- Fly København Berlin
- Fly København Faroe Islands