Populære destinationer i Filippinerne
Se populære byer i Filippinerne og find flyrejser til byerne nedenfor.
Oplev enkelt- eller returflyrejser til Filippinerne fra 30.804 RUB
Søg efter enkelt- eller returflyrejser til Filippinerne. Vælg mellem de populære luftfartsselskaber nedenfor, og book din flyrejse i dag for helt ned til 30.804 RUB!
- En vej
- Rundtur
-
CPH 18.0023t 5m1 mellemlandingMNL 00.05København - Metro Manila | ons. 11. nov. | Air China
MNL 06.2016t 40m1 mellemlandingCPH 16.00Metro Manila - København | ons. 18. nov. | Air China48.641 RUB 314.260 RUB85% off85% off314.260 RUB 48.641 RUB
CPH 08.3524t 20m1 mellemlandingCRK 15.55København - Angeles City | søn. 1. nov. | Iberia
CRK 17.5526t 35m1 mellemlandingCPH 13.30Angeles City - København | man. 9. nov. | Qatar Airways79.275 RUB 314.260 RUB75% off75% off314.260 RUB 79.275 RUB
CPH 20.0022t 40m1 mellemlandingCEB 01.40København - Cebu | man. 2. nov. | China Eastern Airlines
CEB 02.3523t 30m1 mellemlandingCPH 19.05Cebu - København | man. 9. nov. | Cebu Pacific82.248 RUB 314.260 RUB74% off74% off314.260 RUB 82.248 RUB
CPH 12.0033t 55m1 mellemlandingDVO 04.55København - Davao | fre. 6. nov. | Singapore Airlines
DVO 19.2518t 45m1 mellemlandingCPH 07.10Davao - København | tor. 12. nov. | Singapore Airlines251.408 RUB20% off314.260 RUB 251.408 RUB
SIN 13.0017t 25m1 mellemlandingMNL 14.00Singapore - Metro Manila | tor. 29. okt. | Normal Airline
MNL 15.006tDirekteSIN 16.00Metro Manila - Singapore | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
CPH 20.0022t1 mellemlandingMNL 01.00København - Metro Manila | tir. 24. nov. | China Eastern Airlines30.804 RUB 80.953 RUB62% off62% off80.953 RUB 30.804 RUB
CPH 15.0517t 50m1 mellemlandingCRK 15.55København - Angeles City | ons. 11. nov. | Qatar Airways45.439 RUB 80.953 RUB44% off44% off80.953 RUB 45.439 RUB
CPH 20.0022t 40m1 mellemlandingCEB 01.40København - Cebu | tir. 10. nov. | China Eastern Airlines52.629 RUB 80.953 RUB35% off35% off80.953 RUB 52.629 RUB
CPH 13.5030t1 mellemlandingDVO 02.50København - Davao | ons. 28. okt. | Thai Airways64.762 RUB20% off80.953 RUB 64.762 RUB
SIN 13.0017t 25m1 mellemlandingMNL 14.00Singapore - Metro Manila | tor. 29. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser til Filippinerne er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Featured airlines flying to Filippinerne
Cebu Pacific
Cebgo
Philippine Airlines
Air China
Philippines AirAsia
Etihad Airways
Sunlight Air
VietJet Air
Scoot
Scandinavian Airlines
Jeju Air
Vietnam Airlines
Jin Air
Atlantic Airways
China Eastern Airlines
AirAsia Berhad (Malaysia)
Thai Airways
Firefly
Norwegian Air Sweden AOC
Jetstar Airways
Pristrends for de kommende 12 uger
Se diagrammer over prisudviklingen for flyrejser til populære byer i Filippinerne og find det bedste tidspunkt at booke prisvenlige billetter på.
-
Metro Manila
-
Cebu
-
Puerto Princesa City
-
El Nido
-
Caticlan
Cheapest flights
From price
Søg
Denne prisudvikling er baseret på de laveste gennemsnitlige billetpriser til populære byer i Filippinerne over de næste 10 uger på Trip.com.
Vigtig information om flyvning til Filippinerne
| Billigste pris på direkte fly | 47.626 RUB |
|---|---|
| Løsæson for rejser | oktober |
| Højsæson for rejser | december |
| Populære luftfartsselskaber | Air China |
FAQ
Hvad koster en flyrejse til Filippinerne?
Gennemsnitsprisen for en flyrejse tur/retur til Filippinerne fra Danmark er 48.641 RUB, mens en enkeltrejse koster 26.865 RUB.Hvad er den billigste flyrejse tur/retur til Filippinerne i de næste 30 dage?
Den billigste flyrejse tur/retur til Filippinerne fra Danmark er på ruten fra Columbus til Metro Manila, med priser fra 48.641 RUB mellem 2026-11-11 og 2026-11-18.Hvilken by har de billigste flyrejser, når man rejser fra Danmark til Filippinerne?
Den billigste by, der kan flyves til i de næste 3 måneder er Filippinerne fra Danmark Columbus, med en gennemsnitlig tur/retur-pris på 48.641 RUB.Hvad er de bedste steder at besøge i Filippinerne?
Ifølge data fra Trip.com, tiltrækker Metro Manila flest turister i Filippinerne. Cebu, Davao, Angeles City, der Tagbilaran City alle er populære turistbyer i Filippinerne.Hvad er den største turistattraktion i Filippinerne?
Boracay tiltrak flest besøgende sidste år, efterfulgt af Alona Beach og Manila Ocean Park.Hvilke flyselskaber tilbyder flyrejser til Filippinerne fra Danmark?
Air China er flyselskaber, der flyver ofte fra Danmark til Filippinerne. Den samlede pris varierer afhængigt af din destination og dine rejsedatoer. Budgetflyselskaber tilbyder generelt lavere priser til ${countryAName}}, men de kan have begrænset tilladt bagage, mindre service ombord og længere transporttid til sekundære lufthavne.