fly fra Københavns Lufthavn til George Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra København til George Municipality i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 1.120 NZD, og returbilletter starter fra 2.147 NZD.
- Rundtur
- Billigst
- Hurtigst
CPH 06.0025t 55m2 mellemlandingerGRJ 08.55København - George Municipality | fre. 6. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
GRJ 08.3029t 35m2 mellemlandingerCPH 13.05George Municipality - København | tir. 10. nov. | Flysafair2.147 NZD 4.718 NZD54% off54% off4.718 NZD 2.147 NZD
CPH 14.4549t 45m2 mellemlandingerGRJ 17.30København - George Municipality | fre. 6. nov. | Emirates
GRJ 16.5544t 35m2 mellemlandingerCPH 12.30George Municipality - København | tir. 10. nov. | Cemair2.284 NZD 4.718 NZD52% off52% off4.718 NZD 2.284 NZD
CPH 15.0522t 5m2 mellemlandingerGRJ 14.10København - George Municipality | fre. 6. nov. | Iberia
GRJ 08.3023t 10m2 mellemlandingerCPH 06.40George Municipality - København | tir. 10. nov. | Flysafair2.300 NZD 4.718 NZD51% off51% off4.718 NZD 2.300 NZD
CPH 08.3528t 35m2 mellemlandingerGRJ 14.10København - George Municipality | fre. 6. nov. | Qatar Airways
GRJ 08.3023t 10m2 mellemlandingerCPH 06.40George Municipality - København | tir. 10. nov. | Flysafair2.319 NZD51% off4.718 NZD 2.319 NZD
CPH 10.3552t 40m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | fre. 6. nov. | Turkish Airlines
GRJ 14.2027t 50m2 mellemlandingerCPH 17.10George Municipality - København | tir. 10. nov. | Turkish Airlines2.778 NZD41% off4.718 NZD 2.778 NZD
CPH 17.5542t 55m2 mellemlandingerGRJ 13.50København - George Municipality | fre. 6. nov. | Air France
GRJ 18.4519t 55m2 mellemlandingerCPH 13.40George Municipality - København | tir. 10. nov. | KLM Royal Dutch Airlines3.121 NZD34% off4.718 NZD 3.121 NZD
CPH 19.1018t2 mellemlandingerGRJ 14.10København - George Municipality | fre. 6. nov. | Lufthansa
GRJ 08.3025t 30m2 mellemlandingerCPH 09.00George Municipality - København | tir. 10. nov. | Flysafair3.302 NZD30% off4.718 NZD 3.302 NZD
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingGRJ 14.00København - George Municipality | søn. 25. okt. | Normal Airline
GRJ 15.006tDirekteCPH 16.00George Municipality - København | tir. 27. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
CPH 10.1525t 45m2 mellemlandingerGRJ 13.00København - George Municipality | tir. 24. nov. | Etihad Airways1.120 NZD 2.342 NZD52% off52% off2.342 NZD 1.120 NZD
CPH 15.0524t 10m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | tir. 24. nov. | Qatar Airways1.343 NZD 2.342 NZD43% off43% off2.342 NZD 1.343 NZD
CPH 06.0024t 55m2 mellemlandingerGRJ 07.55København - George Municipality | tir. 24. nov. | KLM Royal Dutch Airlines1.430 NZD 2.342 NZD39% off39% off2.342 NZD 1.430 NZD
CPH 06.4532t 30m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | tir. 24. nov. | Air France1.430 NZD39% off2.342 NZD 1.430 NZD
CPH 10.0526t 40m2 mellemlandingerGRJ 13.45København - George Municipality | tir. 24. nov. | Lufthansa1.542 NZD34% off2.342 NZD 1.542 NZD
CPH 10.3528t 40m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | tir. 24. nov. | Turkish Airlines1.639 NZD30% off2.342 NZD 1.639 NZD
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingGRJ 14.00København - George Municipality | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
CPH 15.0524t 10m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | tir. 24. nov. | Qatar Airways1.343 NZD 2.342 NZD43% off43% off2.342 NZD 1.343 NZD
CPH 06.0024t 55m2 mellemlandingerGRJ 07.55København - George Municipality | tir. 24. nov. | KLM Royal Dutch Airlines1.430 NZD 2.342 NZD39% off39% off2.342 NZD 1.430 NZD
CPH 10.1525t 45m2 mellemlandingerGRJ 13.00København - George Municipality | tir. 24. nov. | Etihad Airways1.120 NZD 2.342 NZD52% off52% off2.342 NZD 1.120 NZD
CPH 10.0526t 40m2 mellemlandingerGRJ 13.45København - George Municipality | tir. 24. nov. | Lufthansa1.542 NZD34% off2.342 NZD 1.542 NZD
CPH 10.3528t 40m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | tir. 24. nov. | Turkish Airlines1.639 NZD30% off2.342 NZD 1.639 NZD
CPH 06.4532t 30m2 mellemlandingerGRJ 16.15København - George Municipality | tir. 24. nov. | Air France1.430 NZD39% off2.342 NZD 1.430 NZD
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingGRJ 14.00København - George Municipality | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra København til George Municipality er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Københavns Lufthavn til George Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra København til George Municipality. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.








Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Københavns Lufthavn til George Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra København til George Municipality og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH829
Københavns Lufthavn
14.40
CPH
16.10
FRA
- M T W T F SSearch -
LH572
Frankfurt Airport
22.05
FRA
08.35
JNB
S M T W T F S -
FA224
O. R. Tambo International Airport
12.10
JNB
14.10
GRJ
- - - - - F - -
IB8402
Københavns Lufthavn
16.00
CPH
23.00
DOH
S M T W T F SSearch -
IB6155
Hamad International Airport
01.30
DOH
09.00
JNB
S M T W T F S -
FA224
O. R. Tambo International Airport
12.10
JNB
14.10
GRJ
- - - - - F - -
QR160
Københavns Lufthavn
16.00
CPH
23.00
DOH
S M T W T F SSearch -
QR1369
Hamad International Airport
01.35
DOH
10.25
CPT
S M T W T F S -
QR5774
Cape Town International Airport
15.35
CPT
16.30
GRJ
S M T W T - S -
KL1266
Københavns Lufthavn
06.00
CPH
07.30
AMS
S M T W T F SSearch -
KL597
Schiphol Airport
10.20
AMS
22.40
CPT
S M T W T F S -
KL4576
Cape Town International Airport
07.00
CPT
07.55
GRJ
S M T W - - - -
EY178
Københavns Lufthavn
11.10
CPH
19.25
AUH
S M T W T - SSearch -
EY747
Abu Dhabi International Airport
02.05
AUH
08.15
JNB
S M T W - F - -
FA220
O. R. Tambo International Airport
11.00
JNB
13.00
GRJ
S M T W T F - -
KL1266
Københavns Lufthavn
06.00
CPH
07.30
AMS
S M T W T F SSearch -
KL591
Schiphol Airport
10.35
AMS
21.20
JNB
S M T W T F S -
FA222
O. R. Tambo International Airport
06.55
JNB
08.55
GRJ
- - - - - F - -
LH823
Københavns Lufthavn
10.05
CPH
11.35
FRA
- M T - - - -Search -
LH572
Frankfurt Airport
22.05
FRA
08.35
JNB
S M T W T F S -
LH6444
O. R. Tambo International Airport
11.45
JNB
13.45
GRJ
S M T W T F S -
QR162
Københavns Lufthavn
09.05
CPH
16.05
DOH
- - T - T - SSearch -
QR1363
Hamad International Airport
01.55
DOH
09.25
JNB
S M T W T F S -
FA224
O. R. Tambo International Airport
12.10
JNB
14.10
GRJ
- - - - - F - -
TK1784
Københavns Lufthavn
10.35
CPH
15.55
IST
S M T W T F SSearch -
TK044
Istanbul Airport
01.50
IST
11.50
CPT
S M T W T F S -
TK8680
Cape Town International Airport
15.35
CPT
16.30
GRJ
S M T W T - S -
AF1351
Københavns Lufthavn
06.05
CPH
08.15
CDG
S M T W T F SSearch -
AF872
Paris Charles de Gaulle Airport
17.40
CDG
06.25
CPT
- M - W T - S -
AF7156
Cape Town International Airport
12.55
CPT
13.50
GRJ
S M T W T - S
Flyoplysninger for Københavns Lufthavn til George Airport
| Flight distance | 10.020,63 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 1.120 NZD |
| Billigste returbilletpris | 2.147 NZD |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Københavns Lufthavn til George Airport
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i George Municipality?
- Afstanden fra George Airport til centrum er omkring 7 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er de billigste fly fra Københavns Lufthavn til George Airport?
Envejsfly fra Københavns Lufthavn til George Airport starter i øjeblikket fra 1.120 NZD, og tur-retur-priser starter fra 2.147 NZD. Den aktuelle laveste pris er en Etihad Airways-flyvning med afgang den tir. 24. nov.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Københavns Lufthavn til George Airport på Trip.com?
Indtast Københavns Lufthavn og George Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Københavns Lufthavn Berlin Brandenburg lufthavn
- Fly Københavns Lufthavn Suvarnabhumi Lufthavn
- Fly Københavns Lufthavn Aalborg Lufthavn
- Fly Københavns Lufthavn Gatwick Airport
- Fly Københavns Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly fra Københavns Lufthavn til Berlin
- Fly fra Københavns Lufthavn til Aalborg
- Fly fra Københavns Lufthavn til Bangkok
- Fly fra Københavns Lufthavn til Faroe Islands
- Fly fra Københavns Lufthavn til London