fly fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra København til Durban i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 1.487 NZD, og returbilletter starter fra 1.784 NZD.
- Rundtur
- Billigst
- Hurtigst
CPH 10.3526t 10m1 mellemlandingDUR 13.45København - Durban | søn. 15. nov. | Turkish Airlines
DUR 15.4526t 25m1 mellemlandingCPH 17.10Durban - København | søn. 22. nov. | Turkish Airlines1.784 NZD 4.009 NZD56% off56% off4.009 NZD 1.784 NZD
CPH 14.0522t 40m1 mellemlandingDUR 13.45København - Durban | lør. 21. nov. | Turkish Airlines
DUR 15.4522t 25m1 mellemlandingCPH 13.10Durban - København | ons. 25. nov. | Turkish Airlines1.936 NZD 4.009 NZD52% off52% off4.009 NZD 1.936 NZD
CPH 15.0518t 50m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | man. 23. nov. | Qatar Airways
DUR 12.2526t 5m1 mellemlandingCPH 13.30Durban - København | søn. 29. nov. | Iberia1.980 NZD 4.009 NZD51% off51% off4.009 NZD 1.980 NZD
CPH 06.0030t 45m1 mellemlandingDUR 13.45København - Durban | tor. 5. nov. | Turkish Airlines
DUR 15.4526t 25m1 mellemlandingCPH 17.10Durban - København | man. 9. nov. | Turkish Airlines2.013 NZD50% off4.009 NZD 2.013 NZD
CPH 08.3525t 20m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | fre. 30. okt. | Qatar Airways
DUR 15.4518t 55m1 mellemlandingCPH 09.40Durban - København | ons. 4. nov. | Turkish Airlines2.059 NZD49% off4.009 NZD 2.059 NZD
CPH 15.0518t 50m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | fre. 30. okt. | Iberia
DUR 15.4518t 55m1 mellemlandingCPH 09.40Durban - København | ons. 4. nov. | Turkish Airlines2.105 NZD47% off4.009 NZD 2.105 NZD
CPH 15.0518t 50m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | fre. 20. nov. | Finnair
DUR 12.2519t 15m1 mellemlandingCPH 06.40Durban - København | tir. 24. nov. | Finnair2.130 NZD47% off4.009 NZD 2.130 NZD
CPH 15.0518t 50m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | fre. 20. nov. | Qatar Airways
DUR 12.2519t 15m1 mellemlandingCPH 06.40Durban - København | tir. 24. nov. | Qatar Airways2.318 NZD42% off4.009 NZD 2.318 NZD
CPH 15.0518t 50m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | fre. 20. nov. | Iberia
DUR 12.2519t 15m1 mellemlandingCPH 06.40Durban - København | tir. 24. nov. | Qatar Airways2.327 NZD42% off4.009 NZD 2.327 NZD
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingDUR 14.00København - Durban | søn. 25. okt. | Normal Airline
DUR 15.006tDirekteCPH 16.00Durban - København | tir. 27. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
CPH 09.0532t 20m1 mellemlandingDUR 17.25København - Durban | man. 26. okt. | Iberia1.487 NZD 2.775 NZD46% off46% off2.775 NZD 1.487 NZD
CPH 16.3525t 5m1 mellemlandingDUR 17.40København - Durban | tor. 5. nov. | Iberia1.579 NZD 2.775 NZD43% off43% off2.775 NZD 1.579 NZD
CPH 08.3525t 20m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | man. 23. nov. | Iberia1.580 NZD 2.775 NZD43% off43% off2.775 NZD 1.580 NZD
CPH 14.4525t 25m1 mellemlandingDUR 17.10København - Durban | man. 23. nov. | Emirates1.942 NZD30% off2.775 NZD 1.942 NZD
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingDUR 14.00København - Durban | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
CPH 16.3525t 5m1 mellemlandingDUR 17.40København - Durban | tor. 5. nov. | Iberia1.579 NZD 2.775 NZD43% off43% off2.775 NZD 1.579 NZD
CPH 08.3525t 20m1 mellemlandingDUR 10.55København - Durban | man. 23. nov. | Iberia1.580 NZD 2.775 NZD43% off43% off2.775 NZD 1.580 NZD
CPH 14.4525t 25m1 mellemlandingDUR 17.10København - Durban | man. 23. nov. | Emirates1.942 NZD 2.775 NZD30% off30% off2.775 NZD 1.942 NZD
CPH 09.0532t 20m1 mellemlandingDUR 17.25København - Durban | man. 26. okt. | Iberia1.487 NZD46% off2.775 NZD 1.487 NZD
CPH 13.0017t 25m1 mellemlandingDUR 14.00København - Durban | søn. 25. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra København til Durban er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra København til Durban. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.










Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra København til Durban og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
IB8402
Københavns Lufthavn
16.00
CPH
23.00
DOH
S M T W T F SSearch -
QR1361
Hamad International Airport
01.00
DOH
10.35
DUR
- - - - T - S -
IB8402
Københavns Lufthavn
16.00
CPH
23.00
DOH
S M T W T F SSearch -
QR1375
Hamad International Airport
07.50
DOH
14.45
MPM
S M T W - F - -
QR1375
Maputo International Airport
16.30
MPM
17.40
DUR
S M T W - F - -
QR160
Københavns Lufthavn
16.00
CPH
23.00
DOH
S M T W T F SSearch -
QR1363
Hamad International Airport
01.55
DOH
09.25
JNB
S M T W T F S -
FA664
O. R. Tambo International Airport
10.50
JNB
12.00
DUR
- - - - T - S -
MS760
Københavns Lufthavn
15.45
CPH
20.15
CAI
S M - W T F SSearch -
MS839
Cairo International Airport
22.45
CAI
07.10
JNB
- M - W - F S -
FA664
O. R. Tambo International Airport
10.50
JNB
12.00
DUR
- - - - T - S -
ET725
Københavns Lufthavn
19.25
CPH
21.05
VIE
S - T - T F -Search -
ET725
Vienna International Airport
22.05
VIE
05.25
ADD
S - T - T F - -
ET809
Bole Lufthavn
09.10
ADD
13.30
JNB
S M T W T F S -
SA571
O. R. Tambo International Airport
16.55
JNB
18.05
DUR
S M T W T F S -
ET725
Københavns Lufthavn
19.25
CPH
21.05
VIE
S - T - T F -Search -
ET725
Vienna International Airport
22.05
VIE
05.25
ADD
S - T - T F - -
ET809
Bole Lufthavn
09.10
ADD
13.30
JNB
S M T W T F S -
ET1820
O. R. Tambo International Airport
16.55
JNB
18.05
DUR
S M T W T F S -
XQ571
Københavns Lufthavn
09.45
CPH
14.25
AYT
S M T W - F SSearch -
XQ224
Antalya Lufthavn
08.00
AYT
08.50
CAI
- - - W - F S -
SA7207
Cairo International Airport
23.55
CAI
07.20
JNB
- M - W - F S -
SA539
O. R. Tambo International Airport
09.20
JNB
10.30
DUR
S M T W T F S -
EY178
Københavns Lufthavn
11.10
CPH
19.25
AUH
S M T W T - SSearch -
EY747
Abu Dhabi International Airport
02.05
AUH
08.15
JNB
S M T W - F - -
SA547
O. R. Tambo International Airport
11.05
JNB
12.15
DUR
S - T - T - - -
IB8404
Københavns Lufthavn
09.05
CPH
16.05
DOH
- - T - T - SSearch -
IB6182
Hamad International Airport
07.50
DOH
17.40
DUR
S M T W - - - -
EK152
Københavns Lufthavn
15.15
CPH
23.40
DXB
S M T W T F SSearch -
EK775
Dubai International Airport
10.15
DXB
16.35
DUR
S M T W T F S
Flyoplysninger for Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport
| Flight distance | 9.650,92 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 1.487 NZD |
| Billigste returbilletpris | 1.784 NZD |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Durban?
- Afstanden fra King Shaka International Airport til centrum er omkring 28 km, med taxa omkring 40 minutter.
Hvad er den nærmeste lufthavn til King Shaka International Airport (DUR)?
The closest airport to King Shaka International Airport (DUR) is Pietermaritzburg Airport. The distance is around 69 km.Hvad er de billigste fly fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport?
Envejsfly fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport starter i øjeblikket fra 1.487 NZD, og tur-retur-priser starter fra 1.784 NZD. Den aktuelle laveste pris er en Iberia-flyvning med afgang den man. 26. okt.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvad er den gennemsnitlige pris for en flyvning fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport?
Baseret på Trip.com-flydata for afgange inden for de næste 30 dage med højst ét mellemstop er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport 1.730 NZD. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Københavns Lufthavn til King Shaka International Airport på Trip.com?
Indtast Københavns Lufthavn og King Shaka International Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Københavns Lufthavn Gatwick Airport
- Fly Københavns Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly Københavns Lufthavn Berlin Brandenburg lufthavn
- Fly Københavns Lufthavn Aalborg Lufthavn
- Fly Københavns Lufthavn Suvarnabhumi Lufthavn
- Fly fra Københavns Lufthavn til Bangkok
- Fly fra Københavns Lufthavn til Berlin
- Fly fra Københavns Lufthavn til Aalborg
- Fly fra Københavns Lufthavn til London
- Fly fra Københavns Lufthavn til Faroe Islands