fly fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra Billund til Olbia i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 1.012 kr., og returbilletter starter fra 2.472 kr..
- Billigst
- Rundtur
- Billigst
BLL 18.0517t 20m1 mellemlandingOLB 11.25Billund - Olbia | ons. 28. okt. | Norwegian Air Sweden AOC1.012 kr. 5.056 kr.80% off80% off5.056 kr. 1.012 kr.
BLL 21.1512t 30m1 mellemlandingOLB 09.45Billund - Olbia | fre. 30. okt. | Scandinavian Airlines1.300 kr. 5.056 kr.74% off74% off5.056 kr. 1.300 kr.
BLL 12.4020t 40m1 mellemlandingOLB 09.20Billund - Olbia | tor. 29. okt. | Norwegian Air Sweden AOC1.628 kr. 5.056 kr.68% off68% off5.056 kr. 1.628 kr.
BLL 15.0523t 45m1 mellemlandingOLB 14.50Billund - Olbia | lør. 12. dec. | Air France1.885 kr.63% off5.056 kr. 1.885 kr.
BLL 19.0022t 30m1 mellemlandingOLB 17.30Billund - Olbia | lør. 31. okt. | Lufthansa1.998 kr.60% off5.056 kr. 1.998 kr.
BLL 06.3510t 55m1 mellemlandingOLB 17.30Billund - Olbia | fre. 30. okt. | Lufthansa2.533 kr.50% off5.056 kr. 2.533 kr.
BLL 19.0022t 30m1 mellemlandingOLB 17.30Billund - Olbia | tor. 29. okt. | Lufthansa3.994 kr.21% off5.056 kr. 3.994 kr.
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingOLB 14.00Billund - Olbia | lør. 24. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
BLL 18.4514t 10m1 mellemlandingOLB 08.55Billund - Olbia | ons. 28. okt. | KLM Royal Dutch Airlines
OLB 08.209t 35m1 mellemlandingBLL 17.55Olbia - Billund | ons. 4. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.472 kr. 3.778 kr.35% off35% off3.778 kr. 2.472 kr.
BLL 06.0015t 35m1 mellemlandingOLB 21.35Billund - Olbia | man. 26. okt. | KLM Royal Dutch Airlines
OLB 09.3013t 30m1 mellemlandingBLL 23.00Olbia - Billund | søn. 1. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.489 kr. 3.778 kr.34% off34% off3.778 kr. 2.489 kr.
BLL 06.0011t 35m1 mellemlandingOLB 17.35Billund - Olbia | lør. 31. okt. | Lufthansa
OLB 18.254t 55m1 mellemlandingBLL 23.20Olbia - Billund | tor. 5. nov. | Lufthansa2.525 kr. 3.778 kr.33% off33% off3.778 kr. 2.525 kr.
BLL 06.4010t 45m1 mellemlandingOLB 17.25Billund - Olbia | ons. 28. okt. | Air France
OLB 08.205t 20m1 mellemlandingBLL 13.40Olbia - Billund | ons. 4. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.528 kr.33% off3.778 kr. 2.528 kr.
BLL 06.0011t 35m1 mellemlandingOLB 17.35Billund - Olbia | søn. 8. nov. | Lufthansa
OLB 18.305t 5m1 mellemlandingBLL 23.35Olbia - Billund | lør. 14. nov. | Lufthansa2.580 kr.32% off3.778 kr. 2.580 kr.
BLL 06.0026t 40m1 mellemlandingOLB 08.40Billund - Olbia | lør. 31. okt. | KLM Royal Dutch Airlines
OLB 09.3513t 25m1 mellemlandingBLL 23.00Olbia - Billund | tor. 5. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.586 kr.32% off3.778 kr. 2.586 kr.
BLL 18.4520t 15m1 mellemlandingOLB 15.00Billund - Olbia | tor. 5. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
OLB 09.3524t1 mellemlandingBLL 09.35Olbia - Billund | tor. 12. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.634 kr.30% off3.778 kr. 2.634 kr.
BLL 18.4512t 45m1 mellemlandingOLB 07.30Billund - Olbia | tir. 27. okt. | KLM Royal Dutch Airlines
OLB 22.2011t 15m1 mellemlandingBLL 09.35Olbia - Billund | man. 2. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.643 kr.30% off3.778 kr. 2.643 kr.
BLL 06.0011t 35m1 mellemlandingOLB 17.35Billund - Olbia | søn. 1. nov. | Lufthansa
OLB 18.305t 5m1 mellemlandingBLL 23.35Olbia - Billund | lør. 7. nov. | Lufthansa2.647 kr.30% off3.778 kr. 2.647 kr.
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingOLB 14.00Billund - Olbia | lør. 24. okt. | Normal Airline
OLB 15.006tDirekteBLL 16.00Olbia - Billund | man. 26. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Billund til Olbia er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Billund til Olbia. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.








Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Billund til Olbia og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH837
Billund Lufthavn
10.40
BLL
12.05
FRA
S M T W T F SSearch -
LH268
Frankfurt Airport
15.40
FRA
17.35
OLB
- - - - - - S -
KL1296
Billund Lufthavn
14.30
BLL
15.45
AMS
S M T W T F SSearch -
KL1617
Schiphol Airport
17.00
AMS
18.35
LIN
S M T W T F S -
XZ2627
Linate Airport
21.10
LIN
22.20
OLB
S M T W T - S -
LH843
Billund Lufthavn
06.05
BLL
07.30
FRA
S M T W T F SSearch -
OS202
Frankfurt Airport
09.10
FRA
10.35
VIE
S M T W T F S -
OS589
Vienna International Airport
15.20
VIE
17.10
OLB
- - - - - F S -
SK1280
Billund Lufthavn
06.00
BLL
06.50
CPH
S M T W T F SSearch -
SK1629
Københavns Lufthavn
08.10
CPH
09.30
DUS
S M T W T F S -
EW9844
Dusseldorf Airport
11.15
DUS
13.20
OLB
S M T W T F S -
LH843
Billund Lufthavn
06.05
BLL
07.30
FRA
S M T W T F SSearch -
EN270
Frankfurt Airport
08.40
FRA
09.55
LIN
S M T W - - S -
XZ2623
Linate Airport
13.40
LIN
14.50
OLB
- - - W T F S -
KL1290
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.10
AMS
S M T W T F SSearch -
KL1613
Schiphol Airport
08.25
AMS
10.05
LIN
S M T W T F S -
XZ2623
Linate Airport
13.40
LIN
14.50
OLB
- - - W T F S -
KL1290
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.10
AMS
S M T W T F SSearch -
KL1931
Schiphol Airport
09.45
AMS
11.10
GVA
S M T W T F S -
U21419
Genève Internationale Lufthavn
19.30
GVA
21.00
OLB
- M - W T F S -
KL1294
Billund Lufthavn
11.45
BLL
13.00
AMS
S M T W T F SSearch -
KL1615
Schiphol Airport
14.15
AMS
15.55
LIN
S M T W T F S -
XZ2627
Linate Airport
21.10
LIN
22.20
OLB
S M T W T - S -
LH843
Billund Lufthavn
06.05
BLL
07.30
FRA
S M T W T F SSearch -
LH268
Frankfurt Airport
15.40
FRA
17.35
OLB
- - - - - - S -
LH843
Billund Lufthavn
06.05
BLL
07.30
FRA
S M T W T F SSearch -
LH320
Frankfurt Airport
15.30
FRA
17.25
OLB
- M T W T F -
Flyoplysninger for Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport
| Flight distance | 1.652,67 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 1.012 kr. |
| Billigste returbilletpris | 2.472 kr. |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Olbia?
- Afstanden fra Olbia-Costa Smeralda Airport til centrum er omkring 3 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er de billigste fly fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport?
Envejsfly fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport starter i øjeblikket fra 1.012 kr., og tur-retur-priser starter fra 2.472 kr.. Den aktuelle laveste pris er en Norwegian Air Sweden AOC-flyvning med afgang den ons. 28. okt.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvad er den gennemsnitlige pris for en flyvning fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport?
Baseret på Trip.com-flydata for afgange inden for de næste 30 dage med højst ét mellemstop er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport 1.929 kr.. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Billund Lufthavn til Olbia-Costa Smeralda Airport på Trip.com?
Indtast Billund Lufthavn og Olbia-Costa Smeralda Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Billund Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly Billund Lufthavn Liszt Ferenc International Airport
- Fly Billund Lufthavn Tirana Internationale Lufthavn Nënë Tereza
- Fly Billund Lufthavn Gdansk Lech Walesa Airport
- Fly Billund Lufthavn Gatwick Airport
- Fly fra Billund Lufthavn til Faroe Islands
- Fly fra Billund Lufthavn til Budapest
- Fly fra Billund Lufthavn til Gdańsk
- Fly fra Billund Lufthavn til London
- Fly fra Billund Lufthavn til Tirana
- Fly Billund Lufthavn Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly Aalborg Lufthavn Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly Aarhus Lufthavn Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly Københavns Lufthavn Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly Alicante Lufthavn Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly fra Aalborg til Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly fra Aarhus til Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly fra København til Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly fra Alicante til Olbia-Costa Smeralda Airport
- Fly fra Billund til Olbia-Costa Smeralda Airport