fly fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra Billund til Fuzhou i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 550 EUR, og returbilletter starter fra 1.313 EUR.
- Rundtur
- Billigst
- Hurtigst
BLL 07.5521t 50m2 mellemlandingerFOC 11.45Billund - Fuzhou | fre. 30. okt. | Norwegian Air Sweden AOC
FOC 08.3533t 20m2 mellemlandingerBLL 11.55Fuzhou - Billund | tor. 5. nov. | Air China1.313 EUR 3.530 EUR63% off63% off3.530 EUR 1.313 EUR
BLL 20.0033t 55m2 mellemlandingerFOC 11.55Billund - Fuzhou | fre. 30. okt. | LOT Polish Airlines
FOC 22.0541t 40m2 mellemlandingerBLL 09.45Fuzhou - Billund | tor. 5. nov. | Air China1.711 EUR 3.530 EUR52% off52% off3.530 EUR 1.711 EUR
BLL 14.4526t 55m2 mellemlandingerFOC 23.40Billund - Fuzhou | fre. 30. okt. | Lufthansa
FOC 17.3035t 10m2 mellemlandingerBLL 22.40Fuzhou - Billund | tor. 5. nov. | China Southern Airlines1.876 EUR 3.530 EUR47% off47% off3.530 EUR 1.876 EUR
BLL 11.4525t 45m2 mellemlandingerFOC 19.30Billund - Fuzhou | tir. 3. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
FOC 20.4556t 15m2 mellemlandingerBLL 23.00Fuzhou - Billund | lør. 7. nov. | Cathay Pacific2.511 EUR28% off3.530 EUR 2.511 EUR
BLL 18.4546t 45m2 mellemlandingerFOC 23.30Billund - Fuzhou | fre. 30. okt. | KLM Royal Dutch Airlines
FOC 20.4542t 50m2 mellemlandingerBLL 09.35Fuzhou - Billund | tor. 5. nov. | Cathay Pacific2.711 EUR23% off3.530 EUR 2.711 EUR
BLL 12.0028t 50m2 mellemlandingerFOC 22.50Billund - Fuzhou | fre. 30. okt. | Air France
FOC 19.2533t 35m2 mellemlandingerBLL 23.00Fuzhou - Billund | tor. 5. nov. | KLM Royal Dutch Airlines2.744 EUR22% off3.530 EUR 2.744 EUR
BLL 21.0539t 15m2 mellemlandingerFOC 18.20Billund - Fuzhou | fre. 30. okt. | Scandinavian Airlines
FOC 09.2531t 55m2 mellemlandingerBLL 11.20Fuzhou - Billund | tor. 5. nov. | Shanghai Airlines2.784 EUR21% off3.530 EUR 2.784 EUR
BLL 17.1035t 5m2 mellemlandingerFOC 10.15Billund - Fuzhou | tir. 3. nov. | Air France
FOC 19.2533t 35m2 mellemlandingerBLL 23.00Fuzhou - Billund | lør. 7. nov. | KLM Royal Dutch Airlines3.141 EUR11% off3.530 EUR 3.141 EUR
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingFOC 14.00Billund - Fuzhou | lør. 31. okt. | Normal Airline
FOC 15.006tDirekteBLL 16.00Fuzhou - Billund | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
BLL 10.5020t 40m2 mellemlandingerFOC 14.30Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | Norwegian Air Shuttle ASA550 EUR 1.684 EUR67% off67% off1.684 EUR 550 EUR
BLL 10.3027t 25m2 mellemlandingerFOC 20.55Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | Lufthansa563 EUR 1.684 EUR67% off67% off1.684 EUR 563 EUR
BLL 20.0038t 50m2 mellemlandingerFOC 17.50Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | LOT Polish Airlines638 EUR 1.684 EUR62% off62% off1.684 EUR 638 EUR
BLL 06.0023t 45m2 mellemlandingerFOC 11.45Billund - Fuzhou | fre. 6. nov. | Lufthansa673 EUR60% off1.684 EUR 673 EUR
BLL 21.1556t 20m2 mellemlandingerFOC 12.35Billund - Fuzhou | søn. 15. nov. | Scandinavian Airlines759 EUR55% off1.684 EUR 759 EUR
BLL 10.2029t 55m2 mellemlandingerFOC 23.15Billund - Fuzhou | søn. 15. nov. | KLM Royal Dutch Airlines837 EUR50% off1.684 EUR 837 EUR
BLL 07.0533t 10m2 mellemlandingerFOC 23.15Billund - Fuzhou | søn. 15. nov. | Air France839 EUR50% off1.684 EUR 839 EUR
BLL 21.0030t 5m2 mellemlandingerFOC 10.05Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | British Airways849 EUR50% off1.684 EUR 849 EUR
BLL 14.3025t 45m2 mellemlandingerFOC 23.15Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | KLM Royal Dutch Airlines981 EUR42% off1.684 EUR 981 EUR
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingFOC 14.00Billund - Fuzhou | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
BLL 10.3018t 15m2 mellemlandingerFOC 11.45Billund - Fuzhou | søn. 15. nov. | Lufthansa1.498 EUR 1.684 EUR11% off11% off1.684 EUR 1.498 EUR
BLL 10.5020t 40m2 mellemlandingerFOC 14.30Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | Norwegian Air Shuttle ASA550 EUR 1.684 EUR67% off67% off1.684 EUR 550 EUR
BLL 06.0023t 45m2 mellemlandingerFOC 11.45Billund - Fuzhou | fre. 6. nov. | Lufthansa673 EUR 1.684 EUR60% off60% off1.684 EUR 673 EUR
BLL 14.3025t 45m2 mellemlandingerFOC 23.15Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | KLM Royal Dutch Airlines981 EUR42% off1.684 EUR 981 EUR
BLL 10.3027t 25m2 mellemlandingerFOC 20.55Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | Lufthansa563 EUR67% off1.684 EUR 563 EUR
BLL 10.2029t 55m2 mellemlandingerFOC 23.15Billund - Fuzhou | søn. 15. nov. | KLM Royal Dutch Airlines837 EUR50% off1.684 EUR 837 EUR
BLL 21.0030t 5m2 mellemlandingerFOC 10.05Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | British Airways849 EUR50% off1.684 EUR 849 EUR
BLL 07.0533t 10m2 mellemlandingerFOC 23.15Billund - Fuzhou | søn. 15. nov. | Air France839 EUR50% off1.684 EUR 839 EUR
BLL 20.0038t 50m2 mellemlandingerFOC 17.50Billund - Fuzhou | ons. 11. nov. | LOT Polish Airlines638 EUR62% off1.684 EUR 638 EUR
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingFOC 14.00Billund - Fuzhou | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Billund til Fuzhou er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Billund til Fuzhou. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.







Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Billund til Fuzhou og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH837
Billund Lufthavn
10.30
BLL
11.55
FRA
S M T W T F SSearch -
CA966
Frankfurt Airport
14.15
FRA
05.45
PEK
S M T W T F S -
CA1505
Beijing Capital International Airport
09.00
PEK
11.40
FOC
S M T W T F S -
LH837
Billund Lufthavn
10.30
BLL
11.55
FRA
S M T W T F SSearch -
CA958
Frankfurt Airport
20.15
FRA
12.45
PKX
S - T W T F S -
CA1807
Beijing Capital International Airport
17.55
PEK
20.45
FOC
S M T W T F S -
KL1292
Billund Lufthavn
10.25
BLL
11.35
AMS
S M T W T F SSearch -
MU772
Schiphol Airport
20.00
AMS
14.00
PVG
S M T W T F S -
MU5541
Shanghai Pudong International Airport
21.15
PVG
22.50
FOC
S M T W T F S -
AF1765
Billund Lufthavn
06.40
BLL
08.40
CDG
S M T W T F SSearch -
MU570
Paris Charles de Gaulle Airport
21.20
CDG
14.40
PVG
- M - W T F S -
MU5541
Shanghai Pudong International Airport
21.15
PVG
22.50
FOC
S M T W T F S -
KL1300
Billund Lufthavn
18.50
BLL
20.05
AMS
S M T W T F SSearch -
MU772
Schiphol Airport
20.00
AMS
14.00
PVG
S M T W T F S -
MU5599
Shanghai Pudong International Airport
16.30
PVG
18.20
FOC
S M T W T F S -
SK1288
Billund Lufthavn
21.05
BLL
21.55
CPH
S M T W T - SSearch -
MU708
Københavns Lufthavn
20.00
CPH
13.30
PVG
S - - W - F - -
MU5545
Shanghai Pudong International Airport
10.45
PVG
12.30
FOC
S M T W T F S
Flyoplysninger for Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport
| Flight distance | 8.838,19 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 550 EUR |
| Billigste returbilletpris | 1.313 EUR |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Fuzhou?
- Afstanden fra Fuzhou Changle International Airport til centrum er omkring 40 km, med taxa omkring 1 time.
Hvad er den nærmeste lufthavn til Fuzhou Changle International Airport (FOC)?
The closest airport to Fuzhou Changle International Airport (FOC) is Matsu Nangan Airport. The distance is around 38 km.Hvad er de billigste fly fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport?
Envejsfly fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport starter i øjeblikket fra 550 EUR, og tur-retur-priser starter fra 1.313 EUR. Den aktuelle laveste pris er en Norwegian Air Shuttle ASA-flyvning med afgang den ons. 11. nov.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Billund Lufthavn til Fuzhou Changle International Airport på Trip.com?
Indtast Billund Lufthavn og Fuzhou Changle International Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Billund Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly Billund Lufthavn Liszt Ferenc International Airport
- Fly Billund Lufthavn London Heathrow Airport
- Fly Billund Lufthavn Gdansk Lech Walesa Airport
- Fly Billund Lufthavn Gatwick Airport
- Fly fra Billund Lufthavn til Faroe Islands
- Fly fra Billund Lufthavn til Budapest
- Fly fra Billund Lufthavn til Gdańsk
- Fly fra Billund Lufthavn til London
- Fly fra Billund Lufthavn til Tirana