fly fra Billund Lufthavn til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Rundtur
BLL 10.2518t 40m2 mellemlandingerFLL 23.05Billund - Fort Lauderdale | tor. 12. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
FLL 16.5014t 55m2 mellemlandingerBLL 13.45Fort Lauderdale - Billund | tir. 17. nov. | KLM Royal Dutch Airlines5.026 kr. 15.122 kr.67% off67% off15.122 kr. 5.026 kr.
BLL 10.2516t 11m2 mellemlandingerFLL 20.36Billund - Fort Lauderdale | lør. 21. nov. | Air France
FLL 17.3514t 50m2 mellemlandingerBLL 14.25Fort Lauderdale - Billund | søn. 29. nov. | Air France5.912 kr. 15.122 kr.61% off61% off15.122 kr. 5.912 kr.
BLL 14.3016t 15m2 mellemlandingerFLL 00.45Billund - Fort Lauderdale | lør. 21. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
FLL 17.3514t 50m2 mellemlandingerBLL 14.25Fort Lauderdale - Billund | søn. 29. nov. | Air France5.912 kr. 15.122 kr.61% off61% off15.122 kr. 5.912 kr.
BLL 06.1023t 1m2 mellemlandingerFLL 23.11Billund - Fort Lauderdale | lør. 19. dec. | Scandinavian Airlines
FLL 11.1017t 5m2 mellemlandingerBLL 10.15Fort Lauderdale - Billund | søn. 27. dec. | Scandinavian Airlines9.371 kr.38% off15.122 kr. 9.371 kr.
BLL 10.2516t 19m2 mellemlandingerFLL 20.44Billund - Fort Lauderdale | lør. 19. dec. | Air France
FLL 11.5315t 42m2 mellemlandingerBLL 09.35Fort Lauderdale - Billund | søn. 27. dec. | KLM Royal Dutch Airlines9.979 kr.34% off15.122 kr. 9.979 kr.
BLL 19.0556t 4m2 mellemlandingerFLL 21.09Billund - Fort Lauderdale | lør. 19. dec. | KLM Royal Dutch Airlines
FLL 07.2744t 13m2 mellemlandingerBLL 09.40Fort Lauderdale - Billund | søn. 27. dec. | American Airlines10.599 kr.30% off15.122 kr. 10.599 kr.
BLL 20.0055t 9m2 mellemlandingerFLL 21.09Billund - Fort Lauderdale | lør. 19. dec. | LOT Polish Airlines
FLL 07.2744t 23m2 mellemlandingerBLL 09.50Fort Lauderdale - Billund | søn. 27. dec. | American Airlines11.039 kr.27% off15.122 kr. 11.039 kr.
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingFLL 14.00Billund - Fort Lauderdale | fre. 30. okt. | Normal Airline
FLL 15.006tDirekteBLL 16.00Fort Lauderdale - Billund | søn. 1. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Billund til Fort Lauderdale er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Billund Lufthavn til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Billund til Fort Lauderdale. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.




Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Billund Lufthavn til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Billund til Fort Lauderdale og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
KL1296
Billund Lufthavn
14.30
BLL
15.45
AMS
S M T W T F SSearch -
KL621
Schiphol Airport
17.10
AMS
21.40
ATL
S M T W T F S -
KL5236
Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
19.35
ATL
21.29
FLL
S M T W T F S -
KL1290
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.20
AMS
S M T W T F SSearch -
KL6054
Schiphol Airport
09.20
AMS
11.53
DTW
S M T W T F S -
KL5998
Detroit Metropolitan Wayne County Airport
15.52
DTW
18.53
FLL
S - - W T - S -
AF1765
Billund Lufthavn
06.40
BLL
08.40
CDG
S M T W T F SSearch -
AF3550
Paris Charles de Gaulle Airport
10.25
CDG
13.21
DTW
S M T W T F S -
AF2766
Detroit Metropolitan Wayne County Airport
15.52
DTW
18.53
FLL
S - T - - - S -
KL1292
Billund Lufthavn
10.25
BLL
11.35
AMS
S M T W T F SSearch -
KL641
Schiphol Airport
12.50
AMS
16.00
JFK
S M T W T F S -
DL2308
LaGuardia lufthavn
19.59
LGA
23.09
FLL
S M T W T - S -
SK1280
Billund Lufthavn
06.00
BLL
06.50
CPH
S M T W T F SSearch -
SK915
Københavns Lufthavn
12.55
CPH
15.35
JFK
S M T W T F S -
SK3393
John F. Kennedy International Airport
19.50
JFK
23.09
FLL
S M T W T - S
Flyoplysninger for Billund Lufthavn til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
| Flight distance | 7.604,76 km |
|---|---|
| Billigste returbilletpris | 5.026 kr. |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Billund Lufthavn til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
Hvordan booker jeg fly fra Billund Lufthavn til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport på Trip.com?
Indtast Billund Lufthavn og Fort Lauderdale-Hollywood International Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Billund Lufthavn Gdansk Lech Walesa Airport
- Fly Billund Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly Billund Lufthavn Liszt Ferenc International Airport
- Fly Billund Lufthavn Tirana Internationale Lufthavn Nënë Tereza
- Fly Billund Lufthavn Gatwick Airport
- Fly fra Billund Lufthavn til Budapest
- Fly fra Billund Lufthavn til Gdańsk
- Fly fra Billund Lufthavn til Faroe Islands
- Fly fra Billund Lufthavn til Tirana
- Fly fra Billund Lufthavn til London
- Fly Billund Lufthavn Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly Dulles International Airport Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly Københavns Lufthavn Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly Aalborg Lufthavn Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly fra Washington D.C. til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly fra Aalborg til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly fra København til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
- Fly fra Billund til Fort Lauderdale-Hollywood International Airport