fly fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport
Udforsk de billigste flyrejser fra Billund til Abuja i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 18.530 TWD, og returbilletter starter fra 37.405 TWD.
- Rundtur
- Billigst
- Hurtigst
BLL 19.0017t 5m2 mellemlandingerABV 12.05Billund - Abuja | søn. 29. nov. | Lufthansa
ABV 05.4539t 30m2 mellemlandingerBLL 21.15Abuja - Billund | tir. 1. dec. | Ethiopian Airlines37.405 TWD 69.476 TWD46% off46% off69.476 TWD 37.405 TWD
BLL 21.1538t 50m2 mellemlandingerABV 12.05Billund - Abuja | søn. 29. nov. | Scandinavian Airlines
ABV 21.4536t 30m2 mellemlandingerBLL 10.15Abuja - Billund | tir. 1. dec. | Ethiopian Airlines38.280 TWD 69.476 TWD45% off45% off69.476 TWD 38.280 TWD
BLL 10.3025t 35m2 mellemlandingerABV 12.05Billund - Abuja | lør. 28. nov. | Scandinavian Airlines
ABV 13.2025t 45m2 mellemlandingerBLL 15.05Abuja - Billund | man. 30. nov. | Ethiopian Airlines46.561 TWD 69.476 TWD33% off33% off69.476 TWD 46.561 TWD
BLL 19.0017t 5m2 mellemlandingerABV 12.05Billund - Abuja | lør. 28. nov. | Lufthansa
ABV 13.2025t 45m2 mellemlandingerBLL 15.05Abuja - Billund | man. 30. nov. | Ethiopian Airlines46.590 TWD33% off69.476 TWD 46.590 TWD
BLL 21.0034t 30m2 mellemlandingerABV 07.30Billund - Abuja | lør. 28. nov. | British Airways
ABV 14.0546t2 mellemlandingerBLL 12.05Abuja - Billund | man. 30. nov. | Qatar Airways51.598 TWD26% off69.476 TWD 51.598 TWD
BLL 12.5542t 35m2 mellemlandingerABV 07.30Billund - Abuja | søn. 29. nov. | British Airways
ABV 14.0522t2 mellemlandingerBLL 12.05Abuja - Billund | tir. 1. dec. | Qatar Airways61.833 TWD11% off69.476 TWD 61.833 TWD
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingABV 14.00Billund - Abuja | lør. 31. okt. | Normal Airline
ABV 15.006tDirekteBLL 16.00Abuja - Billund | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
BLL 12.4015t 40m1 mellemlandingABV 04.20Billund - Abuja | tor. 12. nov. | Norwegian Air Sweden AOC18.530 TWD 104.805 TWD82% off82% off104.805 TWD 18.530 TWD
BLL 15.0527t 40m1 mellemlandingABV 18.45Billund - Abuja | tor. 12. nov. | Air France24.472 TWD 104.805 TWD77% off77% off104.805 TWD 24.472 TWD
BLL 15.0529t 15m1 mellemlandingABV 20.20Billund - Abuja | søn. 20. dec. | Air France52.779 TWD 104.805 TWD50% off50% off104.805 TWD 52.779 TWD
BLL 07.0511t 40m1 mellemlandingABV 18.45Billund - Abuja | fre. 18. dec. | Air France69.938 TWD33% off104.805 TWD 69.938 TWD
BLL 15.0527t 40m1 mellemlandingABV 18.45Billund - Abuja | tor. 17. dec. | Air France70.336 TWD33% off104.805 TWD 70.336 TWD
BLL 19.0022t 20m1 mellemlandingABV 17.20Billund - Abuja | fre. 18. dec. | Lufthansa93.276 TWD11% off104.805 TWD 93.276 TWD
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingABV 14.00Billund - Abuja | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
BLL 07.0511t 40m1 mellemlandingABV 18.45Billund - Abuja | fre. 18. dec. | Air France69.938 TWD 104.805 TWD33% off33% off104.805 TWD 69.938 TWD
BLL 12.4015t 40m1 mellemlandingABV 04.20Billund - Abuja | tor. 12. nov. | Norwegian Air Sweden AOC18.530 TWD 104.805 TWD82% off82% off104.805 TWD 18.530 TWD
BLL 19.0022t 20m1 mellemlandingABV 17.20Billund - Abuja | fre. 18. dec. | Lufthansa93.276 TWD 104.805 TWD11% off11% off104.805 TWD 93.276 TWD
BLL 15.0527t 40m1 mellemlandingABV 18.45Billund - Abuja | tor. 12. nov. | Air France24.472 TWD77% off104.805 TWD 24.472 TWD
BLL 15.0527t 40m1 mellemlandingABV 18.45Billund - Abuja | tor. 17. dec. | Air France70.336 TWD33% off104.805 TWD 70.336 TWD
BLL 15.0529t 15m1 mellemlandingABV 20.20Billund - Abuja | søn. 20. dec. | Air France52.779 TWD50% off104.805 TWD 52.779 TWD
BLL 13.0017t 25m1 mellemlandingABV 14.00Billund - Abuja | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Billund til Abuja er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Billund til Abuja. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.







Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Billund til Abuja og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
AF8304
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.20
AMS
S M T W T F SSearch -
AF1241
Schiphol Airport
09.20
AMS
10.45
CDG
S M T W T F S -
AF866
Paris Charles de Gaulle Airport
12.20
CDG
18.50
ABV
S - T - - - - -
KL1290
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.20
AMS
S M T W T F SSearch -
KL1405
Schiphol Airport
08.20
AMS
09.35
CDG
S M T W T F S -
KL2302
Paris Charles de Gaulle Airport
12.20
CDG
18.50
ABV
S - T - - - - -
AF8304
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.20
AMS
S M T W T F SSearch -
AF3171
Schiphol Airport
08.10
AMS
09.30
CDG
S M T W T F S -
AF866
Paris Charles de Gaulle Airport
12.20
CDG
18.50
ABV
S - T - - - - -
KL1290
Billund Lufthavn
06.00
BLL
07.20
AMS
S M T W T F SSearch -
KL2003
Schiphol Airport
09.20
AMS
10.45
CDG
S M T W T F S -
KL2302
Paris Charles de Gaulle Airport
12.20
CDG
18.50
ABV
S - T - - - - -
D83534
Billund Lufthavn
18.05
BLL
18.50
LGW
- M T W - F SSearch -
P47575
Gatwick Airport
21.10
LGW
04.20
ABV
- - - W - - - -
LH841
Billund Lufthavn
19.00
BLL
20.25
FRA
S M T W T F SSearch -
ET707
Frankfurt Airport
22.05
FRA
05.55
ADD
S M T W T F S -
ET951
Bole Lufthavn
09.25
ADD
12.05
ABV
S M T W T F S -
D83534
Billund Lufthavn
18.05
BLL
18.50
LGW
- M T W - F SSearch -
AT803
Gatwick Airport
17.00
LGW
19.25
CMN
S M T W T F S -
AT587
Casablanca lufthavn
00.01
CMN
05.50
ABV
S - T - - F S -
SK1286
Billund Lufthavn
15.40
BLL
16.30
CPH
S M T W T F SSearch -
ET725
Københavns Lufthavn
19.25
CPH
21.05
VIE
S - T - T F - -
ET725
Vienna International Airport
22.05
VIE
05.25
ADD
S - T - T F - -
ET951
Bole Lufthavn
09.25
ADD
12.05
ABV
S M T W T F S -
KL1300
Billund Lufthavn
19.05
BLL
20.15
AMS
S M T W T F SSearch -
KL2003
Schiphol Airport
09.20
AMS
10.45
CDG
S M T W T F S -
KL2302
Paris Charles de Gaulle Airport
12.20
CDG
18.50
ABV
S - T - - - - -
KL1300
Billund Lufthavn
19.05
BLL
20.15
AMS
S M T W T F SSearch -
KL1403
Schiphol Airport
07.25
AMS
08.50
CDG
S M T W T F S -
KL2302
Paris Charles de Gaulle Airport
12.20
CDG
18.50
ABV
S - T - - - -
Flyoplysninger for Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport
| Flight distance | 5.206,01 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 18.530 TWD |
| Billigste returbilletpris | 37.405 TWD |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Abuja?
- Afstanden fra Nnamdi Azikiwe International Airport til centrum er omkring 24 km, med taxa omkring 40 minutter.
Hvad er de billigste fly fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport?
Envejsfly fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport starter i øjeblikket fra 18.530 TWD, og tur-retur-priser starter fra 37.405 TWD. Den aktuelle laveste pris er en Norwegian Air Sweden AOC-flyvning med afgang den tor. 12. nov.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvad er den gennemsnitlige pris for en flyvning fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport?
Baseret på Trip.com-flydata for afgange inden for de næste 30 dage med højst ét mellemstop er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport 21.501 TWD. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Billund Lufthavn til Nnamdi Azikiwe International Airport på Trip.com?
Indtast Billund Lufthavn og Nnamdi Azikiwe International Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Billund Lufthavn Gdansk Lech Walesa Airport
- Fly Billund Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly Billund Lufthavn Liszt Ferenc International Airport
- Fly Billund Lufthavn London Heathrow Airport
- Fly Billund Lufthavn Gatwick Airport
- Fly fra Billund Lufthavn til Budapest
- Fly fra Billund Lufthavn til Gdańsk
- Fly fra Billund Lufthavn til Faroe Islands
- Fly fra Billund Lufthavn til Tirana
- Fly fra Billund Lufthavn til London
- Fly Aalborg Lufthavn Nnamdi Azikiwe International Airport
- Fly Københavns Lufthavn Nnamdi Azikiwe International Airport
- Fly Billund Lufthavn Nnamdi Azikiwe International Airport
- Fly fra Billund til Nnamdi Azikiwe International Airport
- Fly fra København til Nnamdi Azikiwe International Airport
- Fly fra Aalborg til Nnamdi Azikiwe International Airport