fly fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn
Udforsk de billigste flyrejser fra Amman til Billund i de næste tre måneder. Baseret på data fra Trip.com fra de seneste 7 dage starter priser for enkeltbilletter fra 1.646 kr., og returbilletter starter fra 4.645 kr..
- Rundtur
- Billigst
- Hurtigst
AMM 09.3512t 20m1 mellemlandingBLL 19.55Amman - Billund | tor. 5. nov. | British Airways
BLL 20.5025t 15m1 mellemlandingAMM 00.05Billund - Amman | tor. 12. nov. | British Airways4.645 kr. 7.036 kr.34% off34% off7.036 kr. 4.645 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 5. nov. | Lufthansa
BLL 06.3514t 55m1 mellemlandingAMM 23.30Billund - Amman | tor. 12. nov. | Lufthansa4.831 kr. 7.036 kr.31% off31% off7.036 kr. 4.831 kr.
AMM 06.3011t 40m1 mellemlandingBLL 16.10Amman - Billund | fre. 6. nov. | Pegasus Airlines
BLL 16.359t 10m1 mellemlandingAMM 03.45Billund - Amman | tir. 10. nov. | Pegasus Airlines4.858 kr. 7.036 kr.31% off31% off7.036 kr. 4.858 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | lør. 7. nov. | Lufthansa
BLL 10.3011t1 mellemlandingAMM 23.30Billund - Amman | lør. 14. nov. | Lufthansa5.013 kr.28% off7.036 kr. 5.013 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | søn. 15. nov. | Lufthansa
BLL 10.3011t1 mellemlandingAMM 23.30Billund - Amman | søn. 22. nov. | Lufthansa5.078 kr.28% off7.036 kr. 5.078 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | fre. 6. nov. | Lufthansa
BLL 06.3514t 55m1 mellemlandingAMM 23.30Billund - Amman | tir. 10. nov. | Lufthansa6.262 kr.11% off7.036 kr. 6.262 kr.
AMM 13.0017t 25m1 mellemlandingBLL 14.00Amman - Billund | lør. 31. okt. | Normal Airline
BLL 15.006tDirekteAMM 16.00Billund - Amman | man. 2. nov. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
- Billigst
AMM 06.3010t 5m1 mellemlandingBLL 14.35Amman - Billund | tor. 17. dec. | Pegasus Airlines1.646 kr. 5.339 kr.69% off69% off5.339 kr. 1.646 kr.
AMM 04.5012t 45m1 mellemlandingBLL 15.35Amman - Billund | man. 14. dec. | Pegasus Airlines1.672 kr. 5.339 kr.69% off69% off5.339 kr. 1.672 kr.
AMM 06.3010t 5m1 mellemlandingBLL 14.35Amman - Billund | tor. 3. dec. | Pegasus Airlines1.887 kr. 5.339 kr.65% off65% off5.339 kr. 1.887 kr.
AMM 06.3010t 5m1 mellemlandingBLL 14.35Amman - Billund | tor. 12. nov. | Pegasus Airlines1.893 kr.65% off5.339 kr. 1.893 kr.
AMM 11.5530t 50m1 mellemlandingBLL 16.45Amman - Billund | tor. 12. nov. | Royal Jordanian2.959 kr.45% off5.339 kr. 2.959 kr.
AMM 06.3011t 40m1 mellemlandingBLL 16.10Amman - Billund | tor. 5. nov. | Pegasus Airlines3.759 kr.30% off5.339 kr. 3.759 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 5. nov. | Lufthansa4.484 kr.16% off5.339 kr. 4.484 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 3. dec. | Lufthansa4.615 kr.14% off5.339 kr. 4.615 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 12. nov. | Lufthansa4.640 kr.13% off5.339 kr. 4.640 kr.
AMM 13.0017t 25m1 mellemlandingBLL 14.00Amman - Billund | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 5. nov. | Lufthansa4.484 kr. 5.339 kr.16% off16% off5.339 kr. 4.484 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 3. dec. | Lufthansa4.615 kr. 5.339 kr.14% off14% off5.339 kr. 4.615 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 12. nov. | Lufthansa4.640 kr. 5.339 kr.13% off13% off5.339 kr. 4.640 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | fre. 6. nov. | Lufthansa4.640 kr.13% off5.339 kr. 4.640 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | søn. 1. nov. | Lufthansa4.733 kr.11% off5.339 kr. 4.733 kr.
AMM 03.458t 5m1 mellemlandingBLL 09.50Amman - Billund | tor. 17. dec. | Lufthansa4.751 kr.11% off5.339 kr. 4.751 kr.
AMM 06.3010t 5m1 mellemlandingBLL 14.35Amman - Billund | tor. 17. dec. | Pegasus Airlines1.646 kr.69% off5.339 kr. 1.646 kr.
AMM 06.3010t 5m1 mellemlandingBLL 14.35Amman - Billund | tor. 3. dec. | Pegasus Airlines1.887 kr.65% off5.339 kr. 1.887 kr.
AMM 06.3010t 5m1 mellemlandingBLL 14.35Amman - Billund | tor. 12. nov. | Pegasus Airlines1.893 kr.65% off5.339 kr. 1.893 kr.
AMM 13.0017t 25m1 mellemlandingBLL 14.00Amman - Billund | lør. 31. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Amman til Billund er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Amman til Billund. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.










Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Amman til Billund og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
LH693
Queen Alia International Airport
03.45
AMM
06.35
FRA
S - - W T F -Search -
LH836
Frankfurt Airport
08.30
FRA
09.50
BLL
S M T W T F S -
PC1803
Queen Alia International Airport
18.25
AMM
20.40
AYT
S - T - - - -Search -
PC5023
Antalya Lufthavn
14.10
AYT
17.10
BLL
S M - - T - S -
MS720
Queen Alia International Airport
09.45
AMM
10.15
CAI
S M T W T F SSearch -
LO150
Cairo International Airport
12.00
CAI
15.15
WAW
- M T W T - S -
LO467
Warszawa Chopin Lufthavn
17.30
WAW
19.20
BLL
- - T - T - S -
RJ159
Queen Alia International Airport
11.40
AMM
14.50
VIE
- M T W T F SSearch -
OS997
Vienna International Airport
17.35
VIE
19.20
CPH
- - T W T - S -
SK1289
Københavns Lufthavn
23.05
CPH
23.55
BLL
S M T W T F S -
TK817
Queen Alia International Airport
11.05
AMM
13.50
IST
S M T W T F SSearch -
TK1785
Istanbul Airport
15.45
IST
17.10
CPH
S M T W T F S -
SK1287
Københavns Lufthavn
19.45
CPH
20.35
BLL
S M T W T - S -
BA401
Queen Alia International Airport
09.40
AMM
12.30
LHR
- - - W - - -Search -
BA822
London Heathrow Airport
17.15
LHR
20.00
BLL
S M T W T - S -
PC721
Queen Alia International Airport
08.30
AMM
11.00
SAW
S M T W T F SSearch -
PC333
Sabiha Gokcen Airport
09.20
SAW
09.25
BUD
- - - - - F - -
W62319
Liszt Ferenc International Airport
12.20
BUD
14.25
BLL
- M - W - F S -
PC1801
Queen Alia International Airport
02.05
AMM
04.30
AYT
- M - W T F SSearch -
PC5023
Antalya Lufthavn
14.10
AYT
17.10
BLL
S M - - T - S -
RJ111
Queen Alia International Airport
12.00
AMM
15.25
LHR
S M T W T F SSearch -
SK506
London Heathrow Airport
16.54
LHR
19.51
CPH
S M T W T F S -
SK1289
Københavns Lufthavn
23.05
CPH
23.55
BLL
S M T W T F S -
RJ125
Queen Alia International Airport
10.45
AMM
14.35
FRA
S M T W T F SSearch -
LH842
Frankfurt Airport
22.05
FRA
23.25
BLL
S M T W T F S
Flyoplysninger for Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn
| Flight distance | 3.393,26 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 1.646 kr. |
| Billigste returbilletpris | 4.645 kr. |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn
Hvad er transportmetoden fra hovedlufthavnen til centrum i Billund?
- Afstanden fra Billund Lufthavn til centrum er omkring 2 km, med taxa omkring 20 minutter.
Hvad er den nærmeste lufthavn til Billund Lufthavn (BLL)?
The closest airport to Billund Lufthavn (BLL) is Esbjerg Lufthavn. The distance is around 45 km.Hvad er de billigste fly fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn?
Envejsfly fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn starter i øjeblikket fra 1.646 kr., og tur-retur-priser starter fra 4.645 kr.. Den aktuelle laveste pris er en Pegasus Airlines-flyvning med afgang den tor. 17. dec.; priserne kan variere afhængigt af tilgængelighed.Hvad er den gennemsnitlige pris for en flyvning fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn?
Baseret på Trip.com-flydata for afgange inden for de næste 30 dage med højst ét mellemstop er den gennemsnitlige pris for en enkeltbillet fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn 5.006 kr.. Priserne kan variere afhængigt af afrejsedato, flyselskab og tilgængelighed.Hvordan booker jeg fly fra Queen Alia International Airport til Billund Lufthavn på Trip.com?
Indtast Queen Alia International Airport og Billund Lufthavn, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Queen Alia International Airport Københavns Lufthavn
- Fly Queen Alia International Airport Dubai International Airport
- Fly Queen Alia International Airport King Hussein International Airport
- Fly Queen Alia International Airport Billund Lufthavn
- Fly Queen Alia International Airport Athen Internationale Lufthavn
- Fly fra Queen Alia International Airport til Dubai
- Fly fra Queen Alia International Airport til Billund
- Fly fra Queen Alia International Airport til Akaba
- Fly fra Queen Alia International Airport til Athen
- Fly fra Queen Alia International Airport til København
- Fly Tallinn Lufthavn Billund Lufthavn
- Fly Antalya Lufthavn Billund Lufthavn
- Fly Tirana Internationale Lufthavn Nënë Tereza Billund Lufthavn
- Fly Erkilet International Airport Billund Lufthavn
- Fly Oslo Airport Billund Lufthavn
- Fly fra Antalya til Billund Lufthavn
- Fly fra Milano til Billund Lufthavn
- Fly fra Tallinn City til Billund Lufthavn
- Fly fra Oslo til Billund Lufthavn
- Fly fra Tirana til Billund Lufthavn