fly fra Aalborg Lufthavn til Kilimanjaro International Airport
- Rundtur
AAL 14.1528t 45m1 mellemlandingJRO 20.00Aalborg - Kilimanjaro | ons. 4. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
JRO 21.0513t 55m1 mellemlandingAAL 10.00Kilimanjaro - Aalborg | søn. 8. nov. | KLM Royal Dutch Airlines1.861 CAD 3.085 CAD40% off40% off3.085 CAD 1.861 CAD
AAL 06.2012t 40m1 mellemlandingJRO 20.00Aalborg - Kilimanjaro | tir. 3. nov. | KLM Royal Dutch Airlines
JRO 21.0513t 55m1 mellemlandingAAL 10.00Kilimanjaro - Aalborg | lør. 7. nov. | KLM Royal Dutch Airlines1.871 CAD 3.085 CAD39% off39% off3.085 CAD 1.871 CAD
AAL 14.1528t 45m1 mellemlandingJRO 20.00Aalborg - Kilimanjaro | søn. 25. okt. | KLM Royal Dutch Airlines
JRO 21.0517t 35m1 mellemlandingAAL 13.40Kilimanjaro - Aalborg | tor. 29. okt. | KLM Royal Dutch Airlines2.159 CAD 3.085 CAD30% off30% off3.085 CAD 2.159 CAD
AAL 13.0017t 25m1 mellemlandingJRO 14.00Aalborg - Kilimanjaro | søn. 25. okt. | Normal Airline
JRO 15.006tDirekteAAL 16.00Kilimanjaro - Aalborg | tir. 27. okt. | Normal AirlineFind flere flyrejserFind flere flyrejser
Viste flybilletpriser fra Aalborg til Kilimanjaro er baseret på gennemsnitspriser på tværs af flyselskaber for de næste 3 måneder i henhold til den seneste database fra Trip.com.
Udvalgte luftfartsselskaber fra Aalborg Lufthavn til Kilimanjaro International Airport
Se hvilke flyselskaber, der flyver fra Aalborg til Kilimanjaro. Find det flyselskab, der bedst opfylder dine rejsebehov ved at sammenligne priser, og forkæl dig selv med en skøn rejse.




Find flere flyrejser og flyselskaber
Flyplan fra Aalborg Lufthavn til Kilimanjaro International Airport
Tjek tidsplanen for flyrejser fra Aalborg til Kilimanjaro og find den flyrejse, der passer bedst til dine rejseplaner.
-
KL1282
Aalborg Lufthavn
06.00
AAL
07.30
AMS
S M T W T F SSearch -
KL569
Schiphol Airport
10.10
AMS
20.00
JRO
S - T - - F S -
KQ1334
Aalborg Lufthavn
14.15
AAL
15.40
AMS
S M T W T F SSearch -
KQ117
Schiphol Airport
19.35
AMS
06.10
NBO
S M T W T F S -
PW718
Jomo Kenyatta International Airport
08.25
NBO
09.25
JRO
S M T W T F S -
SK1228
Aalborg Lufthavn
06.20
AAL
07.10
CPH
S M T W T F SSearch -
TK1784
Københavns Lufthavn
10.35
CPH
15.55
IST
S M T W T F S -
TK567
Istanbul Airport
18.40
IST
01.40
JRO
- M - W - F - -
KQ1330
Aalborg Lufthavn
10.30
AAL
11.50
AMS
S M T W T F SSearch -
KQ117
Schiphol Airport
19.35
AMS
06.10
NBO
S M T W T F S -
PW718
Jomo Kenyatta International Airport
08.25
NBO
09.25
JRO
S M T W T F S -
KL1288
Aalborg Lufthavn
18.10
AAL
19.35
AMS
S M T W T F SSearch -
KL571
Schiphol Airport
10.10
AMS
20.00
JRO
- M - - - - - -
AF3835
Aalborg Lufthavn
14.25
AAL
15.15
CPH
S M T W T F SSearch -
AF1351
Københavns Lufthavn
06.05
CPH
08.15
CDG
S M T W T F S -
AF874
Paris Charles de Gaulle Airport
10.15
CDG
20.15
JRO
- M - W - - S -
AF3120
Aalborg Lufthavn
10.30
AAL
11.50
AMS
S M T W T F SSearch -
AF1741
Schiphol Airport
14.40
AMS
16.00
CDG
S M T W T F S -
AF874
Paris Charles de Gaulle Airport
10.15
CDG
20.15
JRO
- M - W - - S -
AF3120
Aalborg Lufthavn
10.30
AAL
11.50
AMS
S M T W T F SSearch -
AF8373
Schiphol Airport
07.00
AMS
08.10
CDG
S M T W T F S -
AF874
Paris Charles de Gaulle Airport
10.15
CDG
20.15
JRO
- M - W - - S -
SK1920
Aalborg Lufthavn
18.45
AAL
19.45
OSL
S M T W T - SSearch -
ET715
Oslo Airport
19.45
OSL
20.50
ARN
S M T - T F S -
ET715
Stockholm-Arlanda Airport
21.50
ARN
06.30
ADD
S M T - T F S -
ET815
Bole Lufthavn
08.20
ADD
10.40
JRO
S M T W T F S -
SK1204
Aalborg Lufthavn
18.50
AAL
19.35
CPH
S M T W T F SSearch -
TK1782
Københavns Lufthavn
14.05
CPH
19.30
IST
S M T W T F S -
TK566
Istanbul Airport
16.00
IST
23.05
JRO
S - T - T - S
Flyoplysninger for Aalborg Lufthavn til Kilimanjaro International Airport
| Flight distance | 7.167,4 km |
|---|---|
| Billigste returbilletpris | 1.861 CAD |
Ofte stillede spørgsmål om flyrejser fra Aalborg Lufthavn til Kilimanjaro International Airport
Hvordan booker jeg fly fra Aalborg Lufthavn til Kilimanjaro International Airport på Trip.com?
Indtast Aalborg Lufthavn og Kilimanjaro International Airport, vælg din afrejsedato og antallet af passagerer, og sammenlign derefter fly efter pris, flyvetid og bagagegodtgørelse. Når du har valgt en billetpris, skal du gennemgå ændrings- og refusionsreglerne, udfylde passageroplysningerne og betale for at modtage din bookingbekræftelse.
Populære destinationer
- Fly Aalborg Lufthavn Málaga Costa del Sol Airport
- Fly Aalborg Lufthavn Vágar Lufthavn
- Fly Aalborg Lufthavn Københavns Lufthavn
- Fly Aalborg Lufthavn Schiphol Airport
- Fly Aalborg Lufthavn London Heathrow Airport
- Fly fra Aalborg Lufthavn til Faroe Islands
- Fly fra Aalborg Lufthavn til København
- Fly fra Aalborg Lufthavn til London
- Fly fra Aalborg Lufthavn til Málaga
- Fly fra Aalborg Lufthavn til Rio de Janeiro
- Fly Københavns Lufthavn Kilimanjaro International Airport
- Fly Bole Lufthavn Kilimanjaro International Airport
- Fly Aalborg Lufthavn Kilimanjaro International Airport
- Fly Billund Lufthavn Kilimanjaro International Airport
- Fly fra København til Kilimanjaro International Airport
- Fly fra Addis Ababa til Kilimanjaro International Airport
- Fly fra Aalborg til Kilimanjaro International Airport
- Fly fra Billund til Kilimanjaro International Airport