Garfield County

Find 3 stjerner hoteller i Garfield County

Indtast dine rejsedatoer for at se de seneste priser og tilgængelighed

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Vi fandt 30 3 stjerner hoteller til dig i Garfield County

Vælg dine rejsedatoer for at se de seneste priser.
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
68
Hoteller i Parachute
Grand River Hotel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Nogle af byens største seværdigheder kan findes i kort afstand. Denne hotel er placeret 244m fra Parachute Branch Library, 358m fra ROCKY MOUNTAIN COMBAT og 640m fra Turkey Trail Park. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool med udsigt. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en automat. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
God
103 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 353 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Glenwood Springs
Beliggende i Glenwood Springs er Hotel Maxwell Anderson en god base at udforske byen fra. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Afslut din fridag med en drink i bar.
Meget god
110 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 1.173 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Silt
Hotel on the Colorado River Boasts Premium Amenities. Enjoy comfort at the Holiday Inn Express Hotel & Suites Silt - Rifle accommodations near the Garfield County Regional Airport (RIL). Our Silt hotel is only three miles from the airport.Bring your family for a fun filled stay at our hotel on the Colorado River, located just off I 70 with easy access to numerous area attractions, including Glenwood Hot Springs, Hanging Lake and Sunlight Ski Resort. Other nearby attractions include the Yampah Vapor Caves, the Old Hill Cemetery in Glenwood Springs with the final resting place of Doc Holliday and Rifle Falls State Park. Travelers on business will appreciate the accommodations provided at this hotel in Silt, Colorado. Situated on the banks of the Colorado River and located near the Garfield County Regional Airport, our hotel offers close proximity to several local businesses, such as the Bill Barrett Gas Corporation, Caribou Construction and Aqua Tec Systems, Inc. In addition, meeting space and business services, including a fax machine, copier, printer and free high speed, wireless Internet access are provided. While you stay at our Silt hotel, enjoy amenities that include a heated, indoor swimming pool, hot tub and a 24 hour fitness center. We have golf and fishing packages available as well. Book your reservations now to take advantage of our great Silt hotel deals and rates.
Fantastisk
96 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 736 kr.
Tjek tilgængelighed
50
Hoteller i Parachute
Med et ophold på Grand Vista Hotel Parachute er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Besøg ejendommens spa for at genoplade batterierne eller blot slappe af. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder golfbane, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have og automat. For ekstra bekvemmelighed er vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .
God
97 anmeldelser
7,8/10
1 nat
Fra 550 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Glenwood Springs
Når du bor på Best Western Antlers, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Glenwood Springs har at tilbyde. Rygning er forbudt på alle værelser. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke opvarmet pool. Denne ejendom tilbyder skiløb, tennisbane, ridning, golfbane og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill, have, legeplads og automat. Service fra receptionen er tilgængelig 24 timer i døgnet. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.

"What a great little hidden treasure! Family owned with tender loving care; room very clean, comfortable. Bed was excellent, shower hot, great water pressure and fluffy towels. Pool was cold, sadden hot tub was down, but bikes to ride, fire pits and a great breakfast to start the day. Lovely hotel for families a good nights rest"
Meget god
104 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 929 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Glenwood Springs
Med et ophold på Courtyard Glenwood Springs er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"這個賓館一般,價格偏高"
Meget god
98 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 1.303 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Glenwood Springs
Med et ophold på Holiday Inn Express GLENWOOD SPRINGS (ASPEN AREA) by IHG er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Slap af ved at slappe af i ejendommens varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller massagerum. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder skiløb, tennisbane, ridning, golfbane og fiskeri. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.

"Walking distance to Gondola, also very close to everything since Glenwood is a small place. The bed is very comfortable and wonderful breakfast in the morning. Staffs are very nice and helpful. There's a laundry room at 2nd floor, it's very convenient. We would love to stay here again."
Meget god
108 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 1.172 kr.
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Glenwood Springs
Når du bor på Hotel Colorado, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Glenwood Springs har at tilbyde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedets spa. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder skiløb, golfbane, fiskeri og vandring. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en automat. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage også tilgængelige på ejendommen. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
107 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 1.314 kr.
Tjek tilgængelighed
39
Hoteller i Garfield County
With a stay at this cottage in Rifle, you'll be 32.3 mi (52 km) from Glenwood Hot Springs and 32 mi (51.5 km) from Iron Mountain Hot Springs. This cottage is 10.1 mi (16.3 km) from Grand River Health and 10.3 mi (16.6 km) from Rifle Visitors Center. This smoke-free cottage features complimentary parking nearby and hunting on site. Free self parking is available onsite. Make yourself comfortable in this air-conditioned cottage, which features a fireplace and a flat-screen TV. There's a private balcony. A kitchen is outfitted with an oven, a stovetop, and a microwave. Conveniences include a desk and a washing machine.
Enestående
3 anmeldelser
10/10
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Glenwood Springs
Residence Inn Glenwood Springs er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.

"Good value for proximity to Aspen. 1 Hour drive but close to Supercharger for those that drive an EV. Lots of food options nearby and even a few hot springs to recover after snowboarding"
Meget god
104 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 1.435 kr.
Tjek tilgængelighed
Se alle 3 stjerner hoteller i Garfield County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære 3-stjernede hoteller er der i Garfield County?

Uanset om du rejser til Garfield County grundet forretning eller turisme, er Hotel Maxwell Anderson (fra 888 kr.) , Hotel Colorado (fra 951 kr.) og Holiday Inn Express GLENWOOD SPRINGS (ASPEN AREA) by IHG (fra 922 kr.) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for 3-stjernede hoteller i Garfield County?

For 3-stjernede hoteller i Garfield County, er gennemsnitsprisen på hverdage 1.479 kr. og i weekender (fredag-lørdag) 1.842 kr..

Hvilke 3-stjernede hoteller i Garfield County har swimmingpools?

Hvilke 3-stjernede hoteller i Garfield County har fitnessfaciliteter?

Hvilke 3-stjernede hoteller i Garfield County har barer?

For 3-stjernede hoteller i Garfield County med barer, er Hotel Maxwell Anderson (fra 888 kr.) , Hotel Colorado (fra 951 kr.) og Grand River Hotel (fra 400 kr.) meget populære.

Hvilke 3-stjernede hoteller i Garfield County tilbyder morgenmad?

Hvilke 3-stjernede hoteller i Garfield County tilbyder spa-tjenester?

Vil du slappe af med en spabehandling? Blandt 3-stjernede hoteller i Garfield County, er Hotel Colorado (fra 951 kr.), Holiday Inn Express GLENWOOD SPRINGS (ASPEN AREA) by IHG (fra 922 kr.) og Grand Vista Hotel Parachute (fra 521 kr.) meget populære.

Hvilke 3-stjernede hoteller i Garfield County har gratis wi-fi?

Internetforbindelse er en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Hotel Colorado (fra 951 kr.), Holiday Inn Express GLENWOOD SPRINGS (ASPEN AREA) by IHG (fra 922 kr.) og Grand River Hotel (fra 400 kr.) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke tilbud er tilgængelige for 3-stjernede hoteller i Garfield County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for 3-stjernede hoteller. Du kan se kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lokale rejseoplysninger

Højeste pris3.112 kr.
Laveste pris501 kr.
Antal anmeldelser1,339
Antal hoteller30
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.479 kr.
Gennemsnitlig pris (weekender)1.842 kr.