Butler County

Find 3 stjerner hoteller i Butler County

Indtast dine rejsedatoer for at se de seneste priser og tilgængelighed

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Vi fandt 17 3 stjerner hoteller til dig i Butler County

Vælg dine rejsedatoer for at se de seneste priser.
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
64
Hoteller i Butler Township
Når du bor på Fairfield Inn & Suites Butler, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Butler Township har at tilbyde. Hvert værelse har et køkken samt et køleskab. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. Denne ejendom tilbyder også renseri og vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
God
96 anmeldelser
7,9/10
1 nat
Fra 96 EUR
Tjek tilgængelighed
72
Hoteller i Butler
Med et ophold på SpringHill Suites Pittsburgh Butler/Centre City er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Fantastisk
97 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 105 EUR
Tjek tilgængelighed
66
Hoteller i Cranberry Township
Med et ophold på Courtyard Pittsburgh North/Cranberry Woods er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en opvarmet pool. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.

"Very good room for the price"
Meget god
102 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 101 EUR
Tjek tilgængelighed
54
Hoteller i Butler Township
Welcome to the brand new Holiday Inn Express and Suites in Butler PA. Located minutes from Slippery Rock University, Butler County Community College, Moranie State Park, Grove City Premium Outlets and many others, our property offers state of the art amenities with excellent customer service. Huge rooms appointed with high definition 42 inch LCD televisions, expanded work areas and complimentary wired and wireless high-speed Internet are yours to enjoy every day of the year. Start your day the right way with our Express Start complimentary breakfast and sleep in style with our signature Holiday Inn Express bedding program. Also available for you to use are our heated indoor pool and modern Fitness center. We are here for you at the Holiday Inn Express and Suites Butler, PA.
God
89 anmeldelser
7,8/10
1 nat
Fra 105 EUR
Tjek tilgængelighed
24
Hoteller i Butler County
When you stay at Applebutter Inn in Slippery Rock, you'll be next to a golf course, within a 5-minute drive of Winfield Winery and Slippery Rock University of Pennsylvania. This golf guesthouse is 2.5 mi (4.1 km) from Slippery Rock Golf Club and Events and 5.8 mi (9.3 km) from Moraine State Park. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. This guesthouse also features a fireplace in the lobby and a picnic area. Getting to nearby attractions is a breeze with the area shuttle (surcharge). At Applebutter Inn, enjoy a satisfying meal at the restaurant. A complimentary cooked-to-order breakfast is served daily from 8:00 AM to 9:00 AM. Featured amenities include complimentary wired internet access, a 24-hour front desk, and luggage storage. Planning an event in Slippery Rock? This guesthouse has 1200 square feet (111 square meters) of space consisting of conference space and 3 meeting rooms. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 12 individually decorated guestrooms. Your memory foam bed comes with down comforters and premium bedding. Rooms have private patios. Complimentary wired and wireless internet access keeps you connected, and digital programming provides entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers.
Meget god
54 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 148 EUR
Tjek tilgængelighed
72
Hoteller i Slippery Rock
Beliggende i Slippery Rock er Fairfield Inn & Suites Slippery Rock en god base at udforske byen fra. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"Staffs are friendly. Room is clean. Breakfast is abundant."
Meget god
96 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 122 EUR
Tjek tilgængelighed
44
Hoteller i Cranberry Township
Beliggende i Cranberry Township er Residence Inn Pittsburgh Cranberry Township en god base at udforske byen fra. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"客房還算乾淨,附近有星巴克,泰國餐,便利店。 就是客房服務兩天才來幫我整理一次。實在惱火。 早餐還算豐富,有免費咖啡自己弄可以外帶。 服務人員都親切。"
Meget god
99 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 114 EUR
Tjek tilgængelighed
13
Hoteller i Butler Township
Your family will be close to everything when you stay at this centrally-located place. Just minutes away from restaurants, major highways, shopping and more. Completely renovated and very cozy. Large open living room, dining and kitchen area will keep everyone together while providing space for all. A beautiful sun room off the kitchen is great for sipping coffee or reading a book. 2 nice sized bedrooms with a large full bathroom provides comfort and luxury to all.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:Events allowed: family gatherings and birthday parties.Maximum event attendees: 12.
Vidunderligt
12 anmeldelser
9,6/10
Tjek tilgængelighed
97
Hoteller i Cranberry Township
Med et ophold på Best Western Plus Cranberry-Pittsburgh North er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
102 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 108 EUR
Tjek tilgængelighed
91
Hoteller i Cranberry Township
Når du bor på Hilton Garden Inn Pittsburgh/Cranberry, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Cranberry Township har at tilbyde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en automat. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. Parkering er tilgængelig på ejendommen.

"房間環境還可以"
Meget god
96 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 116 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle 3 stjerner hoteller i Butler County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære 3-stjernede hoteller er der i Butler County?

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for 3-stjernede hoteller i Butler County?

For 3-stjernede hoteller i Butler County, er gennemsnitsprisen på hverdage 154 EUR og i weekender (fredag-lørdag) 195 EUR.

Hvilke 3-stjernede hoteller i Butler County har swimmingpools?

Hvilke 3-stjernede hoteller i Butler County har fitnessfaciliteter?

Hvilke 3-stjernede hoteller i Butler County har barer?

For 3-stjernede hoteller i Butler County med barer, er Hilton Garden Inn Pittsburgh/Cranberry (fra 119 EUR) meget populært.

Hvilke 3-stjernede hoteller i Butler County tilbyder morgenmad?

Hvilke 3-stjernede hoteller i Butler County har gratis wi-fi?

Internetforbindelse er en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Best Western Plus Cranberry-Pittsburgh North (fra 102 EUR), Home2 Suites by Hilton Pittsburgh Cranberry (fra 132 EUR) og Courtyard Pittsburgh North/Cranberry Woods (fra 108 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke tilbud er tilgængelige for 3-stjernede hoteller i Butler County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for 3-stjernede hoteller. Du kan se kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lokale rejseoplysninger

Højeste pris179 EUR
Laveste pris179 EUR
Antal anmeldelser1,080
Antal hoteller17
Gennemsnitlig pris (hverdage)154 EUR
Gennemsnitlig pris (weekender)195 EUR