She County

Find 3 stjerner hoteller i She County

Indtast dine rejsedatoer for at se de seneste priser og tilgængelighed

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Vi fandt 6 3 stjerner hoteller til dig i She County

Vælg dine rejsedatoer for at se de seneste priser.
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
77
Excellent
424 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 964 TWD
Tjek tilgængelighed
56
Hoteller i She County
Hanting Handan Shexian Longshan Street Hotel is a Hanting version 2.7 product of Huazhu group. It is an economical national hotel. Its geographical location, product configuration, environmental design and service quality are better than the surrounding hotels of the same grade. We focus on the core of our products: cleanliness and service, so as to create the advantage of ultra-high cost performance and make the customer experience more comfortable. The hotel has more than 60 big bed rooms, double bed rooms, senior big bed rooms and senior double bed rooms, equipped with conference room, gym, breakfast restaurant, self-service laundry, free luggage storage and other services, providing nice coffee drinks and afternoon tea services, scholarly Hanting for free borrowing, and the unique contactless self-service check-in service provides customers with security. The room is equipped with 55 inch smart TV (projection screen), and all rooms are equipped with jinke'er mattress and zero pressure pillow. The hotel is located at 647 Longshan street, Shexian County, Handan City, close to Longshan Park, food forest, Causeway Bay Shopping Mall, etc. it is 3.3km away from Qinglan Expressway and 2.2km away from Shexian bus station, with convenient transportation. If you come to Shexian County for business trip, visiting relatives and friends, I believe Hanting hotel must be a great choice for you!
Enestående
354 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 624 TWD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i She County
Enestående
106 anmeldelser
9,4/10
1 nat
Fra 1.294 TWD
Tjek tilgængelighed
49
Hoteller i She County
Located at the intersection of Longjing Street and Jiangjun Avenue, She County, Handan, the hotel neighbors She County No.2 Middle School, merely a 10-minute drive from the highway entrance. We provide a self-service breakfast restaurant and spacious free parking for self-driving guests. All rooms adopt Duer smart voice control to manage room facilities by voice. Every bathroom is equipped with touch-screen LED mirrors and dual-sided extendable LED makeup mirrors for effortless makeup styling from any angle.
Enestående
372 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 751 TWD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i She County
Perfekt
158 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 713 TWD
Tjek tilgængelighed
21
Hoteller i She County
Excellent
35 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 647 TWD
Tjek tilgængelighed
Se alle 3 stjerner hoteller i She County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære 3-stjernede hoteller er der i She County?

Uanset om du rejser til She County grundet forretning eller turisme, er Zhen.Shanju.Hotel (fra 468 TWD) , Xian Hotel (fra 416 TWD) og JI Hotel (Handan She County Tongluowan) (fra 378 TWD) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for 3-stjernede hoteller i She County?

For 3-stjernede hoteller i She County, er gennemsnitsprisen på hverdage 1.323 TWD og i weekender (fredag-lørdag) 1.312 TWD.

Hvilke 3-stjernede hoteller i She County har fitnessfaciliteter?

JI Hotel (Handan She County Tongluowan) (fra 378 TWD) og She County Junqianling Homestay (fra 1.490 TWD) har fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på farten!

Hvilke 3-stjernede hoteller i She County tilbyder morgenmad?

Hvilke 3-stjernede hoteller i She County har gratis wi-fi?

Internetforbindelse er en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Zhen.Shanju.Hotel (fra 468 TWD), Xian Hotel (fra 416 TWD) og JI Hotel (Handan She County Tongluowan) (fra 378 TWD) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke 3-stjernede hoteller i She County er velegnede til familierejser?

Hvilke tilbud er tilgængelige for 3-stjernede hoteller i She County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for 3-stjernede hoteller. Du kan se kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lokale rejseoplysninger

Antal anmeldelser1,792
Antal hoteller6
Gennemsnitlig pris (hverdage)1.323 TWD
Gennemsnitlig pris (weekender)1.312 TWD