Iosco County

Find 2 stjerner hoteller i Iosco County

Indtast dine rejsedatoer for at se de seneste priser og tilgængelighed

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Vi fandt 14 2 stjerner hoteller til dig i Iosco County

Vælg dine rejsedatoer for at se de seneste priser.
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
71
Hoteller i Iosco County
Med et ophold ved Bay Inn har du en base i hjertet af Tawas City, kun 10 minutters gang fra Huronsøen og Gateway Park. Dette hotel ligger 1,6 km fra Tawas City Park Beach og 3,1 km fra Ascension St. Joseph Hospital. Drag fordel af de rekreative tilbud på stedet, inklusive en indendørs pool, et boblebad og et fitnesscenter. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, pejs i lobbyen og picnicområde. Dette hotel tilbyder roomservice på værelset. Gratis kontinental morgenmad serveres dagligt fra kl. 06.00 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, vaskeri og pengeautomat/banktjeneste. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 42 aircondition-afkølede værelser, der indeholder køleskab og mikrobølgeovn. Der tilbydes et fladskærms-tv med satellitkanaler som underholdning, og med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Værelset har et privat badeværelse med en kombination af bruser/badekar samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer skriveborde og kaffe-/temaskiner, samt telefoner med gratis lokalopkald.
Meget god
99 anmeldelser
8,3/10
1 nat
Fra 2.305 THB
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Iosco County
Three bedroom cabin with a private 400 square foot deck right on Lake Huron. You can’t get closer to the the lake and you can’t get a better view that this. With a beautiful beach to go along with your vacation rental this cabin has it all. We provide linens, towels, a stocked kitchen. All you need is your beach gear and your food for you getaway fun! New owners of the Miami Beach Resort! We are premier hosts and aim to please!About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings.Maximum event attendees: 8.
Vidunderligt
9,4/10
Tjek tilgængelighed
64
Hoteller i Iosco County
Når du bor på Oscoda Lakeside Hotel, vil du være perfekt positioneret til at udforske alt, hvad Oscoda har at tilbyde. Rygning er forbudt på alle værelser. Hvert værelse har et køkken samt et køleskab. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i indendørs swimming pool. Der er gratis trådløs internetadgang overalt på ejendommen. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en grill og automat. Den døgnåbne reception er tilgængelig for dig døgnet rundt. Denne ejendom tilbyder også vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
95 anmeldelser
7,0/10
1 nat
Fra 2.852 THB
Tjek tilgængelighed
33
Hoteller i Iosco County
Med et ophold ved Crows Nest Inn Tawas har du en central base i Tawas City, kun 3 minutters gang fra Huronsøen og 9 minutters gang fra Gateway Park. Dette motel ligger 1,5 km fra Tawas City Park Beach og 3,1 km fra Ascension St. Joseph Hospital. Drag fordel af de rekreative tilbud, inklusive et boblebad og et fitnesscenter. Andre faciliteter på dette motel inkluderer gratis trådløs internetadgang, havegrill og rabat ved brug af nærliggende fitnessfaciliteter. Gratis kontinental morgenmad serveres dagligt fra kl. 06.00 til kl. 10.00. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 23 aircondition-afkølede værelser. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Der er bruser på badeværelserne.
71 anmeldelser
7,2/10
1 nat
Fra 2.620 THB
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Iosco County
Settle in with spectacular Lake Huron views free breakfast and Free WiFi for members and comfortable guest rooms at AmericInn by Wyndham Oscoda Near AuSable River. Located off US-23 and 88 miles from MBS International Airport MBS our inviting hotel is surrounded by dining options and minutes from companies like Kalitta Air Maintenance and Cooper Standard. Stroll the pristine white sand beaches of Lake Huron go kayaking or fishing along the AuSable River and admire the beauty of northern Michigan while hiking or cross-country skiing the Eagle Run Trail.
Meget god
99 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 3.379 THB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Iosco County
Tawas Bay Beach Resort & Conference Center ligger i East Tawas og har privat strandområde og vandsportsfaciliteter. Resortet har indendørs pool, spabad og tør sauna. Gæsterne kan nyde et måltid i restauranten eller en drink i baren. Samtlige værelser har fladskærms-tv. Nogle af værelserne har udsigt over søen eller byen. Samtlige værelser har eget badeværelse. Der kan bestilles morgenmad på stedet. Receptionen er døgnåben.
Meget god
100 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 3.842 THB
Tjek tilgængelighed
42
Hoteller i Iosco County
With a stay at this cottage in Hale, you'll be steps from Long Lake and a 3-minute drive from Little Long Lake. This cottage is 1.7 mi (2.7 km) from Mud Lake and 1.9 mi (3.1 km) from Secord Lake. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and barbecue grills. Free self parking is available onsite. Make yourself comfortable in this air-conditioned cottage, featuring a kitchen with a microwave and a dishwasher. There's a private balcony. Conveniences include a washing machine and a ceiling fan.
Enestående
10/10
Tjek tilgængelighed
82
Hoteller i Iosco County
Med et ophold hos Rodeway Inn Oscoda har du en central base i Oscoda, kun få skridt fra Huronsøen og Huron-Manistee Nationalskov. Dette hotel ligger 4,4 km fra Au Sable River og 10,2 km fra Van Etten Lake. Drag fordel af rekreative tilbud, såsom en indendørs pool, eller andre faciliteter, inklusive gratis trådløs internetadgang og pejs i lobbyen. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer picnicområde, havegrill og automat. Gæsterne har blandt andet adgang til en døgnåben reception, en flersproget medarbejderstab og kaffe/te på fællesarealer. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 40 aircondition-afkølede værelser, der indeholder køleskab og mikrobølgeovn. Der er et 42-tommers fladskærms-tv med kabelkanaler, som sørger for underholdningen, og med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Værelset har et privat badeværelse med badekar eller bruser samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer telefoner samt skriveborde og kaffe-/temaskiner.
57 anmeldelser
6,7/10
1 nat
Fra 3.113 THB
Tjek tilgængelighed
63
Hoteller i Iosco County
Overnatter du hos Paradise Beach Resort, som ligger ved strandpromenaden i Tawas City, er du kun få skridt fra Huronsøen og 6 min. gang fra Gateway Park. Dette hotel ved stranden ligger 1,5 km fra Tawas City Park Beach og 3,1 km fra Ascension St. Joseph Hospital. Slap af på den private strand, eller drag fordel af andre rekreative faciliteter, såsom et fitnesscenter. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, picnicområde og havegrill. Gæsterne har blandt andet adgang til pengeautomat/banktjeneste og automat. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 15 værelser med individuelt design, der desuden har køleskab og fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Der er badekar eller bruser på badeværelserne. Faciliteter inkluderer mikrobølgeovne og kaffe-/temaskiner, og rengøring udføres efter anmodning.
Meget god
66 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 2.271 THB
Tjek tilgængelighed
21
Hoteller i Iosco County
Within walking distance of downtown East Tawas, the state dock, and the beach, this cozy cottage, in a quiet downtown neighborhood, feels like you are staying in the woods "up north." Start your morning with a cup of coffee on the deck before heading out to explore the lighthouse at nearby Tawas State Park, or visit Lumberman's Monument on the Ausable River and drive River Road, stopping at the many overlooks.Every season holds opportunities for exploration: cross-country skiing or snow shoeing in the winter; birdwatching in the spring; beaches and boating in the summer; color tours in the fall. Come to East Tawas and see what you can find!About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 25.About events:No events allowed.
Vidunderligt
9,4/10
Tjek tilgængelighed
Se alle 2 stjerner hoteller i Iosco County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære 2-stjernede hoteller er der i Iosco County?

Uanset om du rejser til Iosco County grundet forretning eller turisme, er Bay Inn (fra 2.502 THB) , AmericInn by Wyndham Oscoda Near AuSable River (fra 3.561 THB) og Oscoda Lakeside Hotel (fra 2.846 THB) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for 2-stjernede hoteller i Iosco County?

For 2-stjernede hoteller i Iosco County, er gennemsnitsprisen på hverdage 4.187 THB og i weekender (fredag-lørdag) 5.654 THB.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Iosco County har swimmingpools?

Der er mange 2-stjernede hoteller i Iosco County med swimmingpools. Bay Inn (fra 2.502 THB) , AmericInn by Wyndham Oscoda Near AuSable River (fra 3.561 THB) og Oscoda Lakeside Hotel (fra 2.846 THB) er meget populære.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Iosco County har fitnessfaciliteter?

Tawas Bay Beach Resort & Conference Center (fra 3.866 THB) har fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på farten!

Hvilke 2-stjernede hoteller i Iosco County har barer?

For 2-stjernede hoteller i Iosco County med barer, er Tawas Bay Beach Resort & Conference Center (fra 3.866 THB) meget populært.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Iosco County tilbyder morgenmad?

Hvilke 2-stjernede hoteller i Iosco County tilbyder spa-tjenester?

Vil du slappe af med en spabehandling? Blandt 2-stjernede hoteller i Iosco County, er Tawas Bay Beach Resort & Conference Center (fra 3.866 THB) meget populært.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Iosco County har gratis wi-fi?

Internetforbindelse er en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Bay Inn (fra 2.502 THB), AmericInn by Wyndham Oscoda Near AuSable River (fra 3.561 THB) og Oscoda Lakeside Hotel (fra 2.846 THB) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke tilbud er tilgængelige for 2-stjernede hoteller i Iosco County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for 2-stjernede hoteller. Du kan se kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lokale rejseoplysninger

Antal anmeldelser640
Antal hoteller14
Gennemsnitlig pris (hverdage)4.187 THB
Gennemsnitlig pris (weekender)5.654 THB