Pan'an County

Find 2 stjerner hoteller i Pan'an County

Indtast dine rejsedatoer for at se de seneste priser og tilgængelighed

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Vi fandt 111 2 stjerner hoteller til dig i Pan'an County

Vælg dine rejsedatoer for at se de seneste priser.
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Perfekt
80 anmeldelser
9,8/10
1 nat
Fra 141 BRL
Tjek tilgængelighed
24
Hoteller i Pan'an County
Enestående
1 anmeldelse
9,5/10
1 nat
Fra 72 BRL
Tjek tilgængelighed
41
Hoteller i Pan'an County
The Yuan'an Shanhe Hotel is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Yuan'an Shanhe Hotel is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Pan'an. With Pan’an Railway Station just 11km away and Yiwu Airport only 50km away, transportation is very convenient. The nearby area boasts an abundance of attractions including Banyueshan Park, Huataishan Park and Pan'an Revolutionary Martyrs' Monument. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. This Pan'an hotel offers parking on site. According to our guests, this hotel provides a very high level of service.
52 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 61 BRL
Tjek tilgængelighed
35
Hoteller i Pan'an County
The Shouchuang Business Hotel is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. Visitors to Pan'an will find that the Shouchuang Business Hotel is a fantastic accommodation choice. The hotel is conveniently located just 11km from Pan’an Railway Station and 51km from Yiwu Airport. This hotel is located near many of Pan'an's attractions including Clear Waters and Blue Skies, Luoshan Park and Guanyin Pavilion. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. This Pan'an hotel provides parking on site. Perfect for those working on the move, this hotel caters to a large number of business guests.
139 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 77 BRL
Tjek tilgængelighed
56
Hoteller i Pan'an County
The Yunjian Meisu is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Yunjian Meisu is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Pan'an. From the hotel, Yiwu Airport is approximately 69km away. Yiwu Airport is the closest option for those who prefer to fly, approximately 69km away. There is no shortage of things to see in the area, with the Dapanshan Dizhi Park Exhibition Hall, Wulongxia Scenic Area and Dapanshan Geopark all nearby. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. Guests of this Pan'an hotel can make use of the parking facilities. If you demand a high level of service, our guests have indicated that this hotel has excellent standards. This hotel is particularly popular with those traveling with families.
Excellent
170 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 115 BRL
Tjek tilgængelighed
31
Hoteller i Pan'an County
The Wei'an New Town Dianjing Agricultural House is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Wei'an New Town Dianjing Agricultural House offers a pleasant stay in Pan'an for those traveling for business or leisure. Boasting a convenient location, the hotel is just 3km from Pan’an Railway Station and 69km from Yiwu Airport. This hotel is located near many of Pan'an's attractions including Headstream Reservoir, Xiangyun Pavilion and Zhejiang Heart Sky City. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. There's never a dull moment at this hotel, our guests indicate that the facilities are excellent.
Excellent
1 anmeldelse
9,7/10
1 nat
Fra 47 BRL
Tjek tilgængelighed
41
Hoteller i Pan'an County
Perfekt
15 anmeldelser
10/10
1 nat
Fra 257 BRL
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Pan'an County
1 nat
Fra 213 BRL
Tjek tilgængelighed
60
Hoteller i Pan'an County
The Panan Yijia Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Panan Yijia Hotel offers a pleasant stay in Pan'an for those traveling for business or leisure. Boasting a convenient location, the hotel is just 7km from Pan’an Railway Station and 55km from Yiwu Airport. Seeing the sights from this hotel is easy with Pan'an's attractions including Shangmakeng Reservoir and Yasheyan Reservoir close by. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. Guests of this Pan'an hotel can make use of the parking facilities. If you demand a high level of service, our guests have indicated that this hotel has excellent standards.
Enestående
77 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 83 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Pan'an County
Excellent
53 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 354 BRL
Tjek tilgængelighed
Se alle 2 stjerner hoteller i Pan'an County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære 2-stjernede hoteller er der i Pan'an County?

Uanset om du rejser til Pan'an County grundet forretning eller turisme, er Panan Yijia Hotel (fra 61 BRL) , Meet the Wild · Serene Scenic Leisure Resort Villa Boutique Stay (fra 185 BRL) og Yunjian Meisu (fra 153 BRL) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for 2-stjernede hoteller i Pan'an County?

For 2-stjernede hoteller i Pan'an County, er gennemsnitsprisen på hverdage 276 BRL og i weekender (fredag-lørdag) 281 BRL.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County har swimmingpools?

Der er mange 2-stjernede hoteller i Pan'an County med swimmingpools. Meet the Wild · Serene Scenic Leisure Resort Villa Boutique Stay (fra 185 BRL) er meget populært.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County har fitnessfaciliteter?

Meet the Wild · Serene Scenic Leisure Resort Villa Boutique Stay (fra 185 BRL) har fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på farten!

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County har barer?

For 2-stjernede hoteller i Pan'an County med barer, er Meet the Wild · Serene Scenic Leisure Resort Villa Boutique Stay (fra 185 BRL) og Huishe Homestay (fra 184 BRL) meget populære.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County tilbyder morgenmad?

Meet the Wild · Serene Scenic Leisure Resort Villa Boutique Stay (fra 185 BRL) tilbyder lækker morgenmad. Start din dag med morgenmad af høj kvalitet!

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County har gratis wi-fi?

Internetforbindelse er en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Panan Yijia Hotel (fra 61 BRL), Meet the Wild · Serene Scenic Leisure Resort Villa Boutique Stay (fra 185 BRL) og Yunjian Meisu (fra 153 BRL) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County tillader kæledyr?

Yunjian Meisu (fra 153 BRL), Village Farm (fra 117 BRL) og Pan'an Yunshe Homestay (fra 98 BRL) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig på rejsen!

Hvilke 2-stjernede hoteller i Pan'an County er velegnede til familierejser?

Hvilke tilbud er tilgængelige for 2-stjernede hoteller i Pan'an County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for 2-stjernede hoteller. Du kan se kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lokale rejseoplysninger

Højeste pris269 BRL
Laveste pris269 BRL
Antal anmeldelser3,361
Antal hoteller111
Gennemsnitlig pris (hverdage)276 BRL
Gennemsnitlig pris (weekender)281 BRL