Emek HaYarden

De bedste hoteller i Emek HaYarden med spa

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Spa i Emek HaYarden.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

De bedste hoteller og resorts med spa i Emek HaYarden | Trip.com

Se vores udvalg af hoteller i Emek HaYarden med Spa
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Tiberias
With a stay at Tiberia hotel in Tiberias (Tiberias Old City), you'll be within a 5-minute walk of Casa Dona Gracia and Amdur Fine Gallery. This hotel is 0.3 mi (0.4 km) from Tiberias Marina and 0.5 mi (0.8 km) from St. Andrew’s Church of Scotland, Tiberias. Pamper yourself with onsite massages or make use of the other amenities, which include complimentary wireless internet access and a communal living room. Quench your thirst with your favorite drink at the beach bar. Full breakfasts are available daily from 6:30 AM to 10:00 AM for a fee. Featured amenities include a computer station, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Planning an event in Tiberias? This hotel has 538 square feet (50 square meters) of space consisting of conference space and meeting rooms. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 27 individually furnished guestrooms, featuring minibars and Smart televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms with bathtubs or showers feature rainfall showerheads and hair dryers. Conveniences include laptop-compatible safes and desks, and housekeeping is provided on request.
Meget god
20 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 188 AUD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Tiberias
Med et ophold på Galei Kinneret Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. Tag på stranden under dit ophold. Galei Kinneret Hotel har en eksklusiv strand og tilbyder aktiviteter, herunder vindsurfing. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum, sauna eller fodbad. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
30 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 507 AUD
Tjek tilgængelighed
60
Hoteller i Tiberias
Beliggende i Tiberias er חופש יהונתן -צימרים בכנרת בטיילת טבריה Hofesh Yehonatan Cabin Promnade Tibrias en god base at udforske byen fra. For at genoplade dine batterier eller blot slappe af, besøg ejendommens spa eller massagerum. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom tilbyder skiløb, ridning, fiskeri og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hytte har du adgang til en grill og have. Denne ejendom tilbyder også valutaveksling, renseri og vasketøjstjeneste. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
God
1 anmeldelse
7,9/10
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Tiberias
The Scots Hotel er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller tyrkisk bad/hamam. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med roomservice med mad fra den interne restaurant. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Meget god
11 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 633 AUD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Tiberias
Med et ophold hos Leonardo Plaza Kinneret har du en base i hjertet af Tiberias, kun få skridt fra Sankt Peters Kirke og St. Andrew’s Church of Scotland, Tiberias. Dette hotel med familievenlig profil ligger 0,5 km fra Dona Gracia Museum og Historie og 0,6 km fra Casa Dona Gracia. Forkæl dig selv med et besøg i stedets spa, der tilbyder massage og kropsbehandlinger. Du kan drage fordel af rekreative faciliteter, såsom et motionscenter, et boblebad og en sauna. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, concierge-tjenester og spillehal/spillerum. Spis dig mæt i internationale retter på Herods Court, som er en af dette hotels 2 restauranter, eller bliv på værelset, og nyd godt af roomservice (i et begrænset antal timer).Besøg baren/loungen eller baren ved poolen, og slap af med din yndlingsdrink. Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.00 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til gratis internetforbindelse via kabel, en computerstation og hurtig indtjekning. Dette hotel tilbyder arrangementfaciliteter, såsom konferencelokaler og 2 mødelokaler. Begrænset parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 262 værelser, der indeholder minibar og LCD-tv. Sengen på dit værelse er udstyret med Select Comfort-madras. Værelserne har privat balkon. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og satellitkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med bruser samt gratis toiletartikler og hårtørrer.
Meget god
58 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 305 AUD
Tjek tilgængelighed
57
Hoteller i Tiberias
Med et ophold på Golan Hotel er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Når du bor på denne hotel, vil du være 327m fra Yad Shitrit og 316m fra Tiberias. Derudover er Tiberias Hot Springs - Hamei Tveria kun 533m væk. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs swimming pool. For at genoplade batterierne eller blot slappe af, besøg ejendommens spa, massagerum eller sauna. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
God
4 anmeldelser
7,8/10
1 nat
Fra 256 AUD
Tjek tilgængelighed
46
Hoteller i Tiberias
Med et ophold på City Stay Tiberias - סיטי סטיי טבריה er du klar til at slappe af efter en dags rejse. Slap af ved at slappe af i ejendommens varm kilde. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller massagerum. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Der er masser af aktiviteter at lave, herunder tennisbane, ridning, fiskeri og vandring. På denne bed and breakfast finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
97 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 168 AUD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Tiberias
Beliggende i Tiberias er Gai Beach Hotel en god base at udforske byen fra. Gå til udendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum eller sauna. fitnessrum giver gæsterne mulighed for at træne. Afslut din fridag med en drink i bar. På denne hotel har du adgang til en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen.
Meget god
7 anmeldelser
8,1/10
1 nat
Fra 434 AUD
Tjek tilgængelighed
77
Hoteller i Tiberias
Sofia Hotel Sea Of Galilee ligger i Tiberias og har en sæsonåben udendørs swimmingpool, have, en terrasse og restaurant. Overnatningsstedet har en bar og massagebehandlinger. Overnatningsstedet har roomservice, en døgnåben reception og en reception der kan hjælpe med valutaveksling. Alle værelser hos hotellet har aircondition, opholdsområde, fladskærms-tv med kabelkanaler, værdiboks og et privat badeværelse med gratis toiletartikler og en hårtørrer. Det private badeværelse har tøfler. Alle værelser hos Sofia Hotel Sea Of Galilee har sengetøj og håndklæder. Gæsterne hos overnatningsstedet kan få morgenmad med buffet. Gæsterne hos Sofia Hotel Sea Of Galilee har adgang til et tyrkisk bad. Haifa Lufthavn ligger 55 km væk.
God
18 anmeldelser
7,7/10
1 nat
Fra 433 AUD
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Tiberias
Beliggende i Tiberias er U Boutique Kinneret by the Sea of Galilee en god base at udforske byen fra. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool med udsigt. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa, massagerum eller sauna. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel finder du også faciliteter, herunder en have. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. En gratis parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Fantastisk
31 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 537 AUD
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Spa i Emek HaYarden

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Emek HaYarden?

Emek HaYarden har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Leonardo Plaza Kinneret (fra 329 AUD), Galei Kinneret Hotel (fra 489 AUD) og Sofia Hotel Sea of Galilee (fra 412 AUD) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Emek HaYarden?

For hoteller i Emek HaYarden, er den gennemsnitlige pris på hverdage 470 AUD og i weekender (fredag-lørdag) 529 AUD.

Hvilke hoteller i Emek HaYarden tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Leonardo Plaza Kinneret (fra 329 AUD),Galei Kinneret Hotel (fra 489 AUD) og Leonardo Hotel Tiberias (fra 270 AUD) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Emek HaYarden tilbyder fitnessfaciliteter?

Leonardo Plaza Kinneret (fra 329 AUD), Galei Kinneret Hotel (fra 489 AUD) og Magdala Hotel (fra 464 AUD) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Emek HaYarden har swimmingpools?

Leonardo Plaza Kinneret (fra 329 AUD), Galei Kinneret Hotel (fra 489 AUD) og Leonardo Hotel Tiberias (fra 270 AUD) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Emek HaYarden tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Leonardo Plaza Kinneret (fra 329 AUD), Galei Kinneret Hotel (fra 489 AUD) og Leonardo Hotel Tiberias (fra 270 AUD) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Emek HaYarden har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Leonardo Plaza Kinneret (fra 329 AUD), Galei Kinneret Hotel (fra 489 AUD) og Sofia Hotel Sea of Galilee (fra 412 AUD) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Emek HaYarden?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Emek HaYarden Hoteller med Spa-oplysninger

Antal hoteller13
Antal anmeldelser247
Gennemsnitlig pris (hverdage)470 AUD
Gennemsnitlig pris (weekender)529 AUD