Al Ain

Al Ain Hotels with Afhentnings-/afleveringstjenester

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Afhentnings-/afleveringstjenester i Al Ain.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Al Ain Hotels with Airport Shuttle

Se vores udvalg af hoteller i Al Ain med Afhentnings-/afleveringstjenester
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Al Ain
Udvalgte faciliteter:Lufthavnsbus, Swimming pool, Spa
Meget god
61 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 64 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Al Ain
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Spa, Fitnessrum
Fantastisk
77 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 98 EUR
Tjek tilgængelighed
73
Hoteller i Al Ain
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Spa, Fitnessrum
Meget god
75 anmeldelser
8,0/10
1 nat
Fra 47 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Al Ain
Udvalgte faciliteter:Swimming pool, Spa, Fitnessrum
Fantastisk
42 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 54 EUR
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Al Ain
Beliggende i Rimah er Telal Resort Al Ain en god base at udforske byen fra. Under din nedetid kan du tage en svømmetur i udendørs eller indendørs swimming pool. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet spa eller massagerum. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder ridning og vandring, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. På denne resort har du adgang til en grill og spillerum. For ekstra bekvemmelighed er valutaveksling, opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste også tilgængelige på ejendommen. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen gratis.
Fantastisk
47 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 118 EUR
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Afhentnings-/afleveringstjenester i Al Ain

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller i Al Ain tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Ayla Grand Hotel (fra 60 EUR),Four Points by Sheraton Al Ain (fra 60 EUR) og Al Ain Rotana (fra 72 EUR) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Al Ain tilbyder fitnessfaciliteter?

Radisson Blu Hotel and Resort Al Ain (fra 67 EUR), Ayla Grand Hotel (fra 60 EUR) og Four Points by Sheraton Al Ain (fra 60 EUR) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Al Ain har swimmingpools?

Radisson Blu Hotel and Resort Al Ain (fra 67 EUR), Ayla Grand Hotel (fra 60 EUR) og Four Points by Sheraton Al Ain (fra 60 EUR) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Al Ain tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Radisson Blu Hotel and Resort Al Ain (fra 67 EUR), Ayla Grand Hotel (fra 60 EUR) og Four Points by Sheraton Al Ain (fra 60 EUR) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Al Ain har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Al Ain?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.