Lubbock County

Kæledyrsvenlige hoteller i Lubbock County

Indtast dine datoer for de seneste priser på Kæledyr tilladt hoteller og tilgængelighed i Lubbock County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære kæledyrsvenlige hoteller i Lubbock County

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
69
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Gebyr: BRL78 pr. kæledyr pr. nat
97 anmeldelser
7,1/10
1 nat
Fra 314 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
98 anmeldelser
7,2/10
1 nat
Fra 275 BRL
Tjek tilgængelighed
64
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
God
101 anmeldelser
7,7/10
1 nat
Fra 413 BRL
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
101 anmeldelser
7,0/10
1 nat
Fra 343 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
Meget god
102 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 612 BRL
Tjek tilgængelighed
86
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
60 anmeldelser
5,6/10
1 nat
Fra 313 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
Meget god
98 anmeldelser
8,4/10
1 nat
Fra 480 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Gebyr: BRL259.99 pr. kæledyr pr. ophold
Fantastisk
99 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 799 BRL
Tjek tilgængelighed
96
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
Meget god
74 anmeldelser
8,8/10
1 nat
Fra 770 BRL
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Lubbock
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: BRL104 pr. kæledyr pr. dag
Meget god
101 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 386 BRL
Tjek tilgængelighed
Se alle Kæledyr tilladt hoteller i Lubbock County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære Kæledyr tilladt-hoteller er der i Lubbock County?

Uanset om du rejser til Lubbock County grundet forretning eller turisme, er Baymont by Wyndham Lubbock - Downtown Civic Center (fra 230 BRL) et foretrukket hotel.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for Kæledyr tilladt-hoteller i Lubbock County?

For Kæledyr tilladt hoteller i Lubbock County, er gennemsnitsprisen på hverdage 336 BRLog i weekender (fredag-lørdag) 594 BRL.

Hvilke Kæledyr tilladt-hoteller i Lubbock County har swimmingpools?

Der er mange Kæledyr tilladt-hoteller i Lubbock County med swimmingpools. Baymont by Wyndham Lubbock - Downtown Civic Center (fra 230 BRL) er meget populært.

Hvilke tilbud er tilgængelige for Kæledyr tilladt-hoteller i Lubbock County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for Kæledyr tilladt-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Lubbock County Kæledyr tilladt Hoteloplysninger

Antal hoteller34
Antal anmeldelser200
Laveste pris667 BRL
Højeste pris667 BRL
Gennemsnitlig pris (weekender)594 BRL
Gennemsnitlig pris (hverdage)336 BRL