Santai County

Kæledyrsvenlige hoteller i Santai County

Indtast dine datoer for de seneste priser på Kæledyr tilladt hoteller og tilgængelighed i Santai County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære kæledyrsvenlige hoteller i Santai County

Tjek disse hoteller, der passer til din rejsestil
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
99+
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
Enestående
331 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 23 AUD
Tjek tilgængelighed
82
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte, andre kæledyr
Gebyr: gratis
Excellent
43 anmeldelser
9,6/10
1 nat
Fra 42 AUD
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
63 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 13 AUD
Tjek tilgængelighed
61
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt (skal anmodes om på forhånd)
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte, andre kæledyr
Gebyr: gratis
15 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 31 AUD
Tjek tilgængelighed
64
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
53 anmeldelser
8,5/10
1 nat
Fra 18 AUD
Tjek tilgængelighed
56
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Gebyr: Kontakt hotellet for oplysninger
3 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 15 AUD
Tjek tilgængelighed
24
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
Enestående
14 anmeldelser
9,3/10
1 nat
Fra 20 AUD
Tjek tilgængelighed
41
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Typer af kæledyr, der er tilladt: hunde, katte
Gebyr: gratis
10 anmeldelser
6,0/10
1 nat
Fra 35 AUD
Tjek tilgængelighed
9
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
1 anmeldelse
3,2/10
1 nat
Fra 9 AUD
Tjek tilgængelighed
45
Hoteller i Santai County
Kæledyr tilladt
Gebyr: gratis
3 anmeldelser
6,5/10
1 nat
Fra 14 AUD
Tjek tilgængelighed
Se alle Kæledyr tilladt hoteller i Santai County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke populære Kæledyr tilladt-hoteller er der i Santai County?

Uanset om du rejser til Santai County grundet forretning eller turisme, er Shiji Langyi Hotel (fra 18 AUD) , Santai Guilin Inn (fra 9 AUD) og Santai Nanhe Express Hotel (fra 14 AUD) alle foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for Kæledyr tilladt-hoteller i Santai County?

For Kæledyr tilladt hoteller i Santai County, er gennemsnitsprisen på hverdage 31 AUDog i weekender (fredag-lørdag) 31 AUD.

Hvilke Kæledyr tilladt-hoteller i Santai County tilbyder morgenmad?

Hvilke tilbud er tilgængelige for Kæledyr tilladt-hoteller i Santai County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter for Kæledyr tilladt-hoteller. Tjek kampagnesiden for at se tilgængelige kampagner på Trip.com.

Santai County Kæledyr tilladt Hoteloplysninger

Antal hoteller10
Antal anmeldelser665
Laveste pris25 AUD
Højeste pris29 AUD
Gennemsnitlig pris (weekender)31 AUD
Gennemsnitlig pris (hverdage)31 AUD