Nowy Targ County

Hoteller med parkering i Nowy Targ County

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Nowy Targ County.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Nowy Targ County

Se vores udvalg af hoteller i Nowy Targ County med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
43
Hoteller i Nowy Targ County
Beliggende i Nowy Targ er B&B Hotel Nowy Targ Centrum en god base at udforske byen fra. Du finder en restaurant på ejendommen med et udvalg af spisemuligheder. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage, renseri og vasketøjstjeneste. Når du kører til ejendommen, kan du bruge parkeringspladsen .

"B&B hotel located in Nowy Targ, a town close to Zakopane. The room is clean and tidied everyday. With amenities like water boiler, hair dryer, etc. everyday there is 2 bottled water provided. Location is close to Nowy Targ bus station and restaurants. A supermarket right next to the hotel, opened until 2330. I definitely recommend this hotel if you are planning to ski in zakopane."
Meget god
22 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 8.497 JPY
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nowy Targ County
Fra Hotel Szczawnica Park Resort & Spa i Szczawnica er der kun få skridt til Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine og 2 min. kørsel til Henryk Sienkiewicz-monumentet. Dette hotel med skifaciliteter ligger 1,3 km fra Szczawnica Museum og 5,8 km fra ABlandia. Der tilbydes fuld spaservice, hvor du kan nyde massage. Drag fordel af den nemme adgang til pisterne på dette hotel, der desuden har en indendørs pool og en sauna. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, skiopbevaring og hjælp med udflugter/billetter. Nyd et måltid på restauranten, eller køb en snack på stedets kaffebar/café. dette hotel har også roomservice. Afslut dagen med en drink eller to i baren/loungen. Gratis morgenmadsbuffet serveres dagligt fra kl. 08.00 til kl. 11.00. Gæsterne har blandt andet adgang til renseri/vaskeservice, en døgnåben reception og bagageopbevaring. Dette hotel har 3 møde- og konferencelokaler til rådighed. Gæster tilbydes lufthavnstransport tur-retur mod et tillægsgebyr, og selvstændig parkering (tillægsgebyr) findes desuden på stedet. Føl dig hjemme i et af de 110 aircondition-afkølede værelser, der indeholder køleskab og fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med bruser samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer telefoner samt pengeskabe med plads til bærbar computer og elkedler.
Meget god
26 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 26.610 JPY
Tjek tilgængelighed
0
Hoteller i Nowy Targ County
Fra Agroturystyka Sarenka i Raba Wyzna er der kun få skridt til Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine. Dette Bed & Breakfast ligger 29,6 km fra Chochołowskie Termy og 49,7 km fra Krupowki Street. Fra en terrasse og en have på stedet kan du nyde den skønne udsigt, og du kan nyde godt af faciliteter, såsom gratis trådløs internetadgang. Andre faciliteter på dette Bed & Breakfast inkluderer spillehal/spillerum, hjælp med udflugter/billetter og picnicområde. Det er nemt at komme omkring og besøge destinationerne i nærheden med transportservicen (tillægsgebyr). Morgenmad tilbydes dagligt mod et tillægsgebyr. Gæsterne har blandt andet adgang til vaskeri og kaffe/te på fællesarealer. Lufthavnstransport tur-retur er til rådighed mod et tillægsgebyr (døgnet rundt), og gratis selvstændig parkering findes desuden på stedet. Overnat i et af de 7 værelser, der indeholder fladskærms-tv. Værelserne har privat balkon eller terrasse. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Der er bruser på badeværelserne.
Vidunderligt
9,4/10
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Nowy Targ County
Ibis Styles Nowy Targ er det perfekte sted at slappe af efter en dag med rejse eller arbejde. Gå til indendørs swimming pool for at få noget motion eller bare slappe af. Under dit ophold kan du forkæle dig selv med et besøg på stedet sauna, tyrkisk bad/hamam eller fodbad. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Denne ejendom tilbyder skiløb, squashbane, tennisbane, ridning og fiskeri, hvilket giver dig masser af muligheder for at holde dig i form. Denne ejendom er hjemsted for en restaurant. Nyd et måltid direkte fra dit værelse med roomservice fra stedets restaurant. Denne ejendom er hjemsted for en intern bar. På denne hotel har du adgang til en spillerum. Denne ejendom tilbyder også opbevaring af bagage og renseri. En parkeringsplads er tilgængelig på ejendommen.
Meget god
14 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 10.877 JPY
Tjek tilgængelighed
57
Hoteller i Nowy Targ County
Dom Wypoczynkowy U Staszla ligger i nærheden af skilifterne i Szaflary, kun få skridt fra Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine. Dette Bed & Breakfast med familievenlig profil ligger 14,9 km fra Krupowki Street og 20,3 km fra Chochołowskie Termy. Sørg for at nyde de rekreative faciliteter, der inkluderer et boblebad, en sauna og et døgnåbent fitnesscenter. Andre faciliteter på dette Bed & Breakfast inkluderer gratis trådløs internetadgang, spillehal/spillerum og skiopbevaring. Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.30 til kl. 10.00. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Overnat i et af de 10 værelser, der indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet. Badeværelserne indeholder bruser med brusehoved med spredningseffekt og hårtørrer.
Fantastisk
2 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 7.736 JPY
Tjek tilgængelighed
60
Hoteller i Nowy Targ County
Kompleks Beskid Spytkowice ligger i nærheden af skilifterne i Spytkowice, kun få skridt fra Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine. Dette hotel med skifaciliteter ligger 35,9 km fra Chochołowskie Termy og 51,8 km fra Krupowki Street. Forkæl dig selv med massage, kropsbehandlinger og ansigtsbehandlinger. Drag fordel af den nemme adgang til pisterne på dette hotel, der desuden har en indendørs pool og en sauna. Andre faciliteter på dette hotel inkluderer gratis trådløs internetadgang, skiopbevaring og hjælp med udflugter/billetter. Som gæst på Kompleks Beskid Spytkowice har du mulighed for at nyde et måltid på restauranten. Afslut dagen med en drink eller to i baren/loungen. Gratis morgenmadsbuffet serveres dagligt fra kl. 07.30 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til et forretningscenter, en døgnåben reception og et pengeskab i receptionen. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Overnat i et af de 30 værelser, der indeholder fladskærms-tv. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med bruser samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer skriveborde og gratis mineralvand på flaske, og rengøring udføres dagligt.
Fantastisk
3 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 21.398 JPY
Tjek tilgængelighed
49
Hoteller i Nowy Targ County
Oberża pod Różą ligger i Nowy Targ, blot 15 minutters kørsel fra Gorący Potok og Leśnica Kirke. Dette gæstehus ligger 0,1 km fra Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine og 8,4 km fra Termy Szaflary. Nyd godt af en lang række rekreative faciliteter på stedet, inklusive et boblebad, en sauna og et fitnesscenter. Dette gæstehus tilbyder desuden gratis trådløs internetadgang, skiopbevaring og hjælp med udflugter/billetter. Som gæst på Oberża pod Różą kan du nyde et måltid på Oberża pod różą. Morgenmadsbuffet tilbydes mod gebyr dagligt fra kl. 07.00 til kl. 10.00. Gæsterne har blandt andet adgang til renseri/vaskeservice, en døgnåben reception og bagageopbevaring. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Overnat i et af de 34 værelser, der indeholder fladskærms-tv. Med gratis internetforbindelse via kabel og Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og digitale kanaler sørger for underholdningen. Badeværelserne har separat badekar og bruser, gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteterne inkluderer skriveborde og elkedler.
Meget god
4 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 4.903 JPY
Tjek tilgængelighed
47
Hoteller i Nowy Targ County
Fra Hotel Nawigator i Szczawnica er der kun få skridt til Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine og Szczawnica Museum. Dette hotel med spa ligger 0,3 km fra Henryk Sienkiewicz-monumentet og 6,4 km fra Jaworki Skisportsområde. Der tilbydes fuld spaservice, hvor du kan nyde massage. Dette hotel tilbyder desuden gratis trådløs internetadgang, skiopbevaring og bryllupsfaciliteter. Som gæst på Hotel Nawigator kan du nyde et måltid på Nawigator eller tage et smut forbi den lokale snackbar/deli. Tag forbi baren/loungen, hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Gratis morgenmad er inkluderet. Gæsterne har blandt andet adgang til gratis internetforbindelse via kabel, et forretningscenter og hurtig indtjekning. Dette hotel tilbyder arrangementfaciliteter, såsom konferencelokaler og 4 mødelokaler. Gratis selvstændig parkering er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 57 værelser med individuelt møblement, der desuden har køleskab og LCD-tv. Med gratis internetforbindelse via kabel og Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og kabelkanaler sørger for underholdningen. Værelset har et privat badeværelse med bruser samt gratis toiletartikler og hårtørrer. Faciliteter inkluderer telefoner samt skriveborde og kaffe-/temaskiner.
Meget god
2 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 15.281 JPY
Tjek tilgængelighed
34
Hoteller i Nowy Targ County
Fra Apartamenty Eko i Szczawnica er der kun få skridt til Trækirker i Karpaterne i Polen og Ukraine og 3 min. kørsel til Henryk Sienkiewicz-monumentet. Denne lejlighed ligger 1,9 km fra Szczawnica Museum og 5,4 km fra ABlandia. Selvstændig parkering (tillægsgebyr) er til rådighed på stedet. Føl dig hjemme i et af de 19 værelser, der indeholder tekøkken. Med gratis Wi-Fi kan du altid komme på nettet, og et LCD-tv sørger for underholdningen.
Fantastisk
9,0/10
1 nat
Fra 16.852 JPY
Tjek tilgængelighed
49
Hoteller i Nowy Targ County
With a stay at Hotel Batory in Szczawnica, you'll be just steps from Wooden Tserkvas of the Carpathian Region in Poland and Ukraine and Henryk Sienkiewicz Monument. This spa hotel is 0.3 mi (0.4 km) from Szczawnica Museum and 4.1 mi (6.5 km) from Jaworki Ski Area. Relax at the full-service spa, where you can enjoy massages. This hotel also features complimentary wireless internet access and ski storage. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. A complimentary buffet breakfast is served daily from 8:00 AM to 10:30 AM. Self parking (subject to charges) is available onsite. Make yourself at home in one of the 27 guestrooms. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms have bathtubs or showers and complimentary toiletries. Conveniences include phones and electric kettles, and housekeeping is provided daily.
Meget god
2 anmeldelser
8,9/10
1 nat
Fra 20.350 JPY
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Nowy Targ County

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Nowy Targ County?

Nowy Targ County har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Ibis Styles Nowy Targ (fra 12.043 JPY), B&B Hotel Nowy Targ Centrum (fra 8.544 JPY) og Hotel Nawigator Szczawnica (fra 16.589 JPY) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Nowy Targ County?

For hoteller i Nowy Targ County, er den gennemsnitlige pris på hverdage 20.677 JPY og i weekender (fredag-lørdag) 21.350 JPY.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Nowy Targ County?

Nowy Targ County har mange luksushoteller i forskellig stil. Szczawnica Park Resort & Spa (fra 28.990 JPY) er meget populært.

Hvilke hoteller i Nowy Targ County tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Szczawnica Park Resort & Spa (fra 28.990 JPY),Czorsztyn Prestige (fra 49.864 JPY) og Ibis Styles Nowy Targ (fra 12.043 JPY) tilbyder morgenmad af høj kvalitet. Start din dag med en lækker morgenmad!

Hvilke hoteller i Nowy Targ County tilbyder fitnessfaciliteter?

Hvilke hoteller i Nowy Targ County tillader kæledyr?

B&B Hotel Nowy Targ Centrum (fra 8.544 JPY) tillader kæledyr. Tag dine kæledyr med dig under dit ophold!

Hvilke hoteller i Nowy Targ County har swimmingpools?

Hvilke hoteller i Nowy Targ County tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Ibis Styles Nowy Targ (fra 12.043 JPY), B&B Hotel Nowy Targ Centrum (fra 8.544 JPY) og Hotel Nawigator Szczawnica (fra 16.589 JPY) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Nowy Targ County har spabade, der er værd at opleve?

Er du træt efter at have rejst? Szczawnica Park Resort & Spa (fra 28.990 JPY) og Hotel Bachledówka (fra 13.543 JPY) tilbyder højt vurderede spa-ydelser.

Hvilke hotelkampagner er der i Nowy Targ County?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Nowy Targ County Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller22
Antal anmeldelser140
Højeste pris21.897 JPY
Laveste pris14.424 JPY
Gennemsnitlig pris (hverdage)20.677 JPY
Gennemsnitlig pris (weekender)21.350 JPY