Batam Kota

Hoteller med parkering i Batam Kota

Vælg dine datoer for at finde de bedste hoteller med Parkering i Batam Kota.

Stryg ned for at se mere
Filtrer efter:
Stjernebedømmelse for hotel
≤2345
Gæstebedømmelse
Vidunderligt 9+Fantastisk 8+God 7+Behageligt 6+

Populære hoteller med parkering i Batam Kota

Se vores udvalg af hoteller i Batam Kota med Parkering
Mest populære
Laveste pris
Tættest på centrum
Bedst anmeldt
95
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste, Restaurant
Meget god
437 anmeldelser
8,0/10
1 nat
Fra 1.128 RUB
Tjek tilgængelighed
28
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste, Restaurant
Fantastisk
694 anmeldelser
9,1/10
1 nat
Fra 2.986 RUB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste, Restaurant
Meget god
386 anmeldelser
8,7/10
1 nat
Fra 1.722 RUB
Tjek tilgængelighed
53
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste
Meget god
81 anmeldelser
8,6/10
1 nat
Fra 1.053 RUB
Tjek tilgængelighed
99+
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
When you stay at Blitz Hotel Batam Centre in Batam, you'll be connected to a shopping center, a 2-minute drive from Batam Centre Ferry Terminal and 6 minutes from Nagoya Hill Mall. This hotel is 4 mi (6.5 km) from Grand Batam Mall and 0.6 mi (1 km) from One Batam Mall. Make use of convenient amenities such as complimentary wireless internet access, a television in a common area, and a banquet hall. Enjoy a meal at the restaurant, or stay in and take advantage of the hotel's 24-hour room service. Featured amenities include express check-in, express check-out, and complimentary newspapers in the lobby. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 55 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature bidets and slippers. Conveniences include phones, as well as desks and complimentary bottled water.
Meget god
35 anmeldelser
8,2/10
1 nat
Fra 1.115 RUB
Tjek tilgængelighed
26
Hoteller i Sukajadi,Batam Kota
With a stay at Swiss-Belexpress K Square Batam in Batam, you'll be within a 10-minute drive of Batam Centre Ferry Terminal and Batam Centre. This hotel is 4.2 mi (6.7 km) from Grand Batam Mall and 5 mi (8.1 km) from Nagoya Hill Mall. This hotel offers designated smoking areas. At Swiss-Belexpress K Square Batam, enjoy a satisfying meal at the restaurant. A complimentary buffet breakfast is served daily from 6:00 AM to 10:00 AM. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 135 air-conditioned guestrooms. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms with showers are provided. Conveniences include desks, and housekeeping is provided daily.
Vidunderligt
4 anmeldelser
9,7/10
1 nat
Fra 1.698 RUB
Tjek tilgængelighed
42
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Oplev alt, hvad Teluk Tering har at tilbyde under dit ophold på NathanNest @ Meisterstadt Pollux Batam. Denne ejendom har en swimming pool, inklusive en pool med udsigt. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Gæster, der ankommer i bil, kan benytte ejendommens parkeringsplads.
Enestående
2 anmeldelser
10/10
1 nat
Fra 1.561 RUB
Tjek tilgængelighed
29
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Når du bor på Cassandra @ Pollux Habibie, vil du være perfekt positioneret til at udforske Teluk Tering. Tag en svømmetur i ejendommens swimming pool. Du kan også tjekke pool med udsigt. Fortsæt med dit fitnessprogram med et besøg på fitnessrum. Oplev smagen af ​​Mexicansk-køkkenet på stedets restaurant. Den interne café er det perfekte sted at hænge ud. Parkering er tilgængelig på ejendommen.
Vidunderligt
5 anmeldelser
9,5/10
1 nat
Fra 2.404 RUB
Tjek tilgængelighed
84
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Udvalgte faciliteter:Parkering
Fantastisk
45 anmeldelser
9,0/10
1 nat
Fra 2.466 RUB
Tjek tilgængelighed
96
Hoteller i Teluk Tering,Batam Kota
Udvalgte faciliteter:Parkering, Vasketøjstjeneste, Restaurant
Fantastisk
571 anmeldelser
9,2/10
1 nat
Fra 5.130 RUB
Tjek tilgængelighed
Se alle hoteller med Parkering i Batam Kota

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke hoteller er populære i Batam Kota?

Batam Kota har mange populære hoteller. Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, Grand TW Batam Center Hotel & Convention (fra 1.400 RUB), Grand Mercure Batam Centre (fra 5.179 RUB) og Harris Hotel Batam Center (fra 3.556 RUB) er foretrukne hoteller.

Hvor meget er den gennemsnitlige pris for hoteller i Batam Kota?

For hoteller i Batam Kota, er den gennemsnitlige pris på hverdage 4.161 RUB og i weekender (fredag-lørdag) 4.585 RUB.

Hvilke er de anbefalede luksushoteller i Batam Kota?

Batam Kota har mange luksushoteller i forskellig stil. Grand Mercure Batam Centre (fra 5.179 RUB) og Radisson Golf & Convention Center Batam (fra 4.708 RUB) er meget populære.

Hvilke hoteller i Batam Kota tilbyder morgenmad af høj kvalitet?

Hvilke hoteller i Batam Kota tilbyder fitnessfaciliteter?

Grand TW Batam Center Hotel & Convention (fra 1.400 RUB), Grand Mercure Batam Centre (fra 5.179 RUB) og Harris Hotel Batam Center (fra 3.556 RUB) tilbyder fitnessfaciliteter. Tilfredsstil dine fitnessbehov, selv når du er på rejse!

Hvilke hoteller i Batam Kota har swimmingpools?

Grand TW Batam Center Hotel & Convention (fra 1.400 RUB), Grand Mercure Batam Centre (fra 5.179 RUB) og Harris Hotel Batam Center (fra 3.556 RUB) er hoteller med swimmingpools. Bo på et af disse hoteller og nyd godt af en swimmingpool!

Hvilke hoteller i Batam Kota tilbyder gratis wi-fi?

Uanset om du rejser på forretningsrejse eller på ferie, er internetforbindelse en vigtig forudsætning for at kunne rejse. Grand TW Batam Center Hotel & Convention (fra 1.400 RUB), Grand Mercure Batam Centre (fra 5.179 RUB) og Harris Hotel Batam Center (fra 3.556 RUB) er populære hoteller med gratis wi-fi.

Hvilke hoteller i Batam Kota har spabade, der er værd at opleve?

Hvilke hotelkampagner er der i Batam Kota?

Trip.com tilbyder forskellige kampagner og rabatter til brugerne hele året rundt. Du kan tjekke kampagnesiden for at se, hvilke kampagner der er tilgængelige på Trip.com.

Batam Kota Hoteller med Parkering-oplysninger

Antal hoteller43
Antal anmeldelser3,456
Højeste pris54.758 RUB
Laveste pris1.586 RUB
Gennemsnitlig pris (hverdage)4.161 RUB
Gennemsnitlig pris (weekender)4.585 RUB